已评测
产品

 ĠŮ₣Ï  最近的评测

正在显示第 1 - 9 项,共 9 项条目
1 人觉得这篇评测有价值
总时数 96.0 小时 (评测时 52.5 小时)
Polecam tę grę każdemu kto chce się choć trochę wysilić podczas rozgrywki, ponieważ po pierwsze: ta gra dla początkujących może być trudna z powodu braku informacji o tym co dany przedmiot robi albo jak walczyć z danym bossem, a po drugie gra posiada dość trudne poziomy, które czasami mogą uprzykrzyć życie. Gra ma piękną pixelową grafikę (zawsze można zmienić na wygładzoną), która dodaje klimatu.
PODSUMOWANIE: 9/10
Plusy: dużo bossów i itemów co daje dużo godzin różnych kombinacji i świetnej zabawy, pixelowa grafika, możliwość kupienia DLC, które wydłużają grę o jakieś 200h każde jeśliby ktoś miał chęci
Minusy: dla niektórych gra może być za trudna lub mało czytelna ,gdyż opisy niektórych przedmiotów trochę odbiegają od ich zastosowania, DLC kosztują tyle ile sama gra (choć dodają dużą ilość contentu) co dla niektórych może być za dużo więc najlepiej jest czekać na przeceny ale jeśli ma się dużo pieniędzy to jak najbardziej warto.
发布于 2021 年 10 月 21 日。 最后编辑于 2021 年 10 月 21 日。
总时数 0.0 小时
Gówno ♥♥♥♥♥♥ <3
发布于 2020 年 12 月 23 日。
有 2 人觉得这篇评测有价值
总时数 278.6 小时 (评测时 195.2 小时)
W tej grze niestety nie ma dobrego poradnika dla początkujących jeśli chcesz lepiej grać to musisz spędzić dziesiątki jeśli nie setki godzin co może odstraszyć nowych graczy. Sama gra posiada przyjemny gameplay jako ocalały oraz jako zabójca. Gra może nie chodzić płynnie na słabszych komputerach (ja na low mam średnio 30-50fps) co może być czasem uciążliwe podczas trafiania (skillcheck'ów)
ocena końcowa: 7/10
Edit: Gra jest nudna 4/10
发布于 2020 年 11 月 25 日。 最后编辑于 2021 年 1 月 19 日。
总时数 1.9 小时 (评测时 1.9 小时)
Gra do dupy ogólnie My summer car jest o wiele lepsze i to msc polecam zamiasta jalopy.
W grze częsci psują się zanim odpalisz silnik. Nie mozesz kupowac bezsensownych rzeczy bo nie będzie cię stać na nocleg,
olej silnikowy,paliwo a o częsciach zamiennych lub zestawie naprawczym nie wspominając.
Finalna ocena 2/10 ogólnie nie polecam
发布于 2020 年 7 月 24 日。
有 2 人觉得这篇评测有价值
总时数 188.1 小时 (评测时 71.9 小时)
抢先体验版本评测
spoko gra 7/10
+gra jest cały czas ulepszana mała fabuła sandbox realistycznie odwzorowanie wgniecenia i skomplikowana budowa satsumy
-gra ma dużo bugów (po części to plus bo jest większa beka ale czasem przeszkadza),szybko sie nudzi jeśli nie streamujesz lub nagrywasz
发布于 2020 年 4 月 23 日。
1 人觉得这篇评测有价值
总时数 641.6 小时 (评测时 305.8 小时)
9/10
+ dobra grafika spoko gameplay znośna fabuła świetny online
-długo ładuje się online, cheaterzy
发布于 2020 年 4 月 23 日。
有 1 人觉得这篇评测很欢乐
总时数 16.3 小时 (评测时 3.5 小时)
Spoko gra no i pozdro
发布于 2019 年 11 月 17 日。
总时数 224.6 小时
tak
发布于 2019 年 2 月 8 日。 最后编辑于 9 月 4 日。
有 3 人觉得这篇评测有价值
有 1 人觉得这篇评测很欢乐
总时数 498.4 小时 (评测时 92.3 小时)
Gra 8/10
+ gra się nie nudzi,jest rozbudowana ,dużo dlc
- toxic community,
发布于 2018 年 9 月 29 日。 最后编辑于 2020 年 6 月 8 日。
正在显示第 1 - 9 项,共 9 项条目