Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 13 entries
87 people found this review helpful
56 people found this review funny
285.9 hrs on record (108.2 hrs at review time)
Кращого симулятора створення міста не придумаєш, тут є все.
Реалістичність цієї гри я відчув тоді, коли назвав своє місто Львів і у мене одразу виникли проблеми з сміттєзвалищами і дефіцитом води.
10 сміттєпереробних заводів з 10.
Posted September 25, 2018.
37 people found this review helpful
35 people found this review funny
172.5 hrs on record (119.8 hrs at review time)
Рейдери перетворять Вашу хату на Донбас швидше, ніж ви встигнете зробити собі чай.

_проте якщо Ви і Ваші друзі кляті маніяки, які готові грати по 5-10(20) годин на добу, то зможете перетворювати чужі хати на ̶л̶ь̶в̶і̶в̶с̶ь̶к̶е̶ сміттєзвалище і отримувати величезне задоволення від гри.
Posted May 9, 2018.
12 people found this review helpful
7 people found this review funny
1,112.0 hrs on record (378.4 hrs at review time)
̶Ку̶р̶і̶н̶н̶я̶ Starter Edition вбиває.
А загалом непогано, так..
Posted May 9, 2018. Last edited November 21, 2018.
17 people found this review helpful
6 people found this review funny
1.6 hrs on record
Early Access Review
Раніше тут було багато тексту щодо недоліків гри. Тепер тут таке: гра достатньо сира і недостатньо лайно, щоб її не рекомендувати.

Хоч гра не з найгірших, але швидко надоїдає. Моя оцінка - 4\10.
Posted February 3, 2016. Last edited May 9, 2018.
29 people found this review helpful
4 people found this review funny
2.6 hrs on record
Ось уже минув рік з того часу, як я останній раз викладав рецензії. Чи то може лінь, чи ще щось, не знаю. Але ось, нарешті, вхопив клавіатуру руками і наважився написати огляд на гру. Можливо, я буду і надалі робити огляди, та поки що закінчу з цим.

Call of Duty®: Black Ops II - це друга частина серії Black Ops, та восьма серії CoD загалом(якщо я не помилився). Зроблена славетними Activison, саме після цієї версії перестали випускати гідну Колду.

Цікавий сюжет, особливо місії з Девідом Мейсоном, велика кількість персонажів та різноманітної зброї, багато гвинтівок перероблені на більш просунуті до майбутнього. Графіка приємна, все ж таки, гра 2012 року, та це головної ролі не грає.

Режими: їх усього три - сінгплеєр, мультиплеєр та зомбі-режим. Зізнаюсь, що затянувся у мулуьтиплеєр, таак, він надзвичайний, вважаю його найкращим з усіх ігор Call of Duty. Власне, приємно грати, мінімум чітерів, ніяких смурфів(навіть якщо вони є, це нічого не вирішує) і руки, ніби то не криві. Хоча, деколи, може трапитись дизбаланс, система трохи тупить в сортуванні гравців.

Гра класна, у мультиплеєрі я провів у ньому більше 100 годин, рекомендую брати саме заради мультиплеєру, якщо вам, звісно ж, подобаються багатокористувацькі шутери.
Posted November 2, 2015. Last edited November 2, 2015.
55 people found this review helpful
2 people found this review funny
11.8 hrs on record (10.0 hrs at review time)
Суміш Counter-Strike та Team Fortress 2

Чудовий шутер про ковбоїв, зроблений на основі Half-Life 2. Гра в принципі непогана.

Чудова графіка, дуже гарні гірські краєвиди. Очікував побачити тут схожі мапи з Counter-Strike, та ні, це оригінальні мапи, яких ви не побачите у жодній іншій грі.

Широкий вибір зброї кінця 19-ого століття: мушкети, карабіни, револьвери, пістолети, гвинтівки, лук. Кожен знайде собі зброю за власним вподобанням. Техніка стрільби тут складна, можливо через неї гра не популярна.

В грі є чотири типи команд: Десперадос, Бандітос та Рейнджерс. Їх відрізняє лише зовнішній вигляд, ніяких додаткових можливостей вони не мають.

Це все, що мені сподобалось у грі, ніяких недоліків у грі не побачив. Безкоштовна гра, з неймовірним мультіплеєром, ще й про ковбоїв. 10/10

Posted January 7, 2015.
76 people found this review helpful
1 person found this review funny
33.7 hrs on record (21.5 hrs at review time)
Це приголомшуюча 2D - пісочниця у кубічному світі.

Дана гра вам точно не дасть засумувати,в грі ви зможете виконувати десятки різних дій: крафтити, будувати, шукати різноманітні предмети і т.д.

Предмети - це взагалі окрема тема у Terraria. Їх настільки багато та вони настільки різноманітні, що починаючи грати в гру, вам буде здаватись що їх безкінченна кількість! Тут є все, що потрібно для комфортної гри. Також у Терарії багато різних кубів, з них ви зможете збудувати свій, унікальний будинок, використовуючи свою креативність та розум.

Зброя- над зброєю розробники постарались добре. Урагани, мечі з різними функціями, жезли, магічні патики, списи, щити, луки, арбалетита та ще багато-багато різних видів зброї.

Ще є монстри, які з часом дуже сильно набридають. Саме з Террарії Mojang взяла шмат монстрів та зомбі.

У Террарії ви зможете весело провести час, граючи самому чи граючи з друзями. На мою думку, це одна з найкращих пісочниць. Моя оцінка 10/10.
Posted November 29, 2014.
63 people found this review helpful
4.7 hrs on record (0.3 hrs at review time)
Найкраща гра серії Modern Warfare. Та взагалі я вважаю її найкращою зі всіх ігор Call of Duty.

Графіка радує око.В грі хороший динамічний саундтрек під якого приємно грати.

Геймплей неймовірний, епічні кат-сцени та вибухи!

В грі непоганий мультіплеєр з багатьма режимами та своїми фішками.

9,5/10.
Posted November 19, 2014.
85 people found this review helpful
11 people found this review funny
9.7 hrs on record
Дуже цікава гра, одна з найреалістичніших ігор про зомбі апокаліпсис. По скрінах може здатись, що вона схожа на Left 4 Dead 2, та ні, однозначно, що це не так.

У грі доводиться робити все самому, ніякої вам автоматичної перезарядки та подібних речей. Зброю та речі необхідності потрібно шукати самому, вони розкидані по всій карті. Це робить гру ще більш хардкорною. Зброї тут дуже багато та підійде на любий смак.

Зомбаки - вони в принципі нічим не цікаві та ніякої фішки не мають. Хоча зомбі і мають різний вигляд, та більших можливостей крім ходьби у них немає. Щодо ходьби, зомбі дуже помало пересуваються! Таким чином атмосфера у грі досить спокійна.

Граючи доволі довгий час виникає питання :"♥♥♥♥♥♥, а шо робити далі?". У вас закінчуються набої, зомбі стає все більше, товаришів стає все менше(логічно, що їх роздерли зголоднілі вояки днр), шукати патрони, бродячи по карті, яка кишить зомбаками, немає сенсу, доводиться грати з сокирою, киркою чи ломом.

Загалом гра чудова, негативних емоцій не викликає, та деколи можуть траплятися баги. Мої оцінка 9/10.
Posted November 19, 2014. Last edited May 9, 2018.
77 people found this review helpful
8 people found this review funny
195.7 hrs on record (152.4 hrs at review time)
Чесно кажучи заради цієї гри і встановив Стім та згодом став купляти інші ігри.Це веселий багатокористувацький екшен.Є два типи команд:червоні та сині,в принципі команди нічим не відрізняються крім кольору вбрання.

Особливим що є в грі,це певно її персонажі.Їх є аж дев'ятеро:скаут,солдат,підривник,палій,кулеметник,снайпер,медик,інженер та шпигун.В кожного свої прибамбаси та фішки,Valve їм навіть історію вигадала!

Після доволі довгого проведення часу у грі у гравця виробляються певні якості:улюблена карта,улюблений персонаж,улюблений режим і т.д.Особисто я полюбляю грати палієм,тому що обожнюю підпалювати людей та дивитись як вони поволі помирають:D.

Гра дуже весела,особливо проводячи її з друзями.Рекомендую.Оцінка 10\10.
Posted October 29, 2014.
< 1  2 >