Recent reviews by pelikulas

< 1  2  3 >
Bardzo fajne, nie to co te paździerze od sony... :)
Posted November 21, 2023.
Nie działa na win7. Jest to pierwsza gra którą uruchomiłem na znienawidzonym przeze mnie win10 (powody każdy zna dlaczego win 10 i 11 to syfy). Bardzo fajny ten Robocop jest, muzyczka z filmów, taki fajny stary klimat... można ludziom odstrzelić ręce, głowy wybuchają jak dynie. Czego chcieć więcej. Póki co się mi podoba i pewnie będę robił w tym 100% acziwków, trochę mi zejdzie bo ostatni fps jaki grałem to był Terminator Resistance i Control... No niestety w FHD na Ultra + max AA już widać ze gtx 1080 + i7700k nie wyrabia... (czasem mam 60 fpsow ale przeważnie 46... czasem spadnie i niżej jak HDD zamuli.. Cutscenki fpsy wahają się od 18-30 co dziwne jest xD). Do tego gra zainstalowana jest na końcowym obszarze HDD to powoli się wczytuje. Najgorsze jest to ciągle przelogowywanie się między windowsami, bo na win10 nie mam nic poza steamem, ktory przy każdym uruchomieniu pobiera aktualizacje, bo to jest steam z win7 tylko go uruchamiam na win10... Potem po powrocie na win7 steam znowu pobiera aktualizacje xD... Męczące to jest ale co zrobić... wymyslili win10 w wymaganiach to musze sie tak użerać... Kupować i strzelać do ćpunków :)
Posted November 4, 2023.
Mimo, że korzysta tylko z DX11 nie działa na win7. Serious Sam 4 też ma w wymaganiach win 10, a korzysta z DX11 i działa na win7. Da sie -> da, tylko u piranii się nie da.
Posted April 21, 2023.
Oryginał z 2009r był fajny i działą normalnie. Zajmował na dysku bodajże 1,8 GB. Nowa wersja co ma dodane acziwki steamowe zajmuje już 4,9 GB, czy tam już 5GB. Dodanie acziwmentów steamowych do gry spowodowało wzrost jej wagi o 3,1 GB... Ładnie acziwki steamowe ważą 3,1GB!!!. Do tego gra nie włącza się wcale. Uruchamianie ze steama powoduje załączenie procesu gry i jego wyłączenie. Idziemy dalej. Uruchomienie z exe robi zajebisty cyrk. Wyskakuje nam litania brakujących dll-ów. Uzupełnimu brakujący dll, to zaraz brakuje innego i tak w kółko, co uzupełónimy to brakuje czegoś innego, co świadczy o tym ze gra nie potrafi sie pobrac cała i pewnie brakuje w niej pierdyliard dll-ów. Nie mam czasu się z tym pierdolić i po podmianie 9 dll-ów dałem sobie spokój bo ta lista nie ma końca. Uruchomienie gry ze steama nie powoduje krzyku o brakujące dll-le, tylko z pliku exe gry. Publiczna beta robi dokładnie to samo. Acziwki steamowe popsuły gre. Serdecznie nie polecam. Zasłużona łapka w dół tyczy się tylko nowej wersji risena, a że ich na steamie nie rozdzielili to już nie mój problem. Piranie trafiają na czarną liste.
Posted April 21, 2023.
Po aktualizacji przestało ścierwo działać. Proces gry jest ciągle aktywny ale gra się nie raczy włączyć, a przed aktualizacją działała. Czyżby aktualizacja wprowadziła zmiany znane nam wszystkim z The last of ass part 1 na pc, że gra się ładuje godzinę bo wczytuje shadery? Nie zamierzam sprawdzać. Gra otrzymuje zasłużony negatyw i wylatuje z dysku a producent gry ląduje na czarnej liscie.
Posted April 21, 2023.
Bardzo fajna gra jak na 2009r... ogrywałem w 2016 i nawet ukonczyłem. Polecam serdecznie :)
Posted November 15, 2022.
Ezo bardzo fajne ezo :)
Posted November 24, 2021.
To żyje...!
Posted November 25, 2020.
Fajne bo są terminatory, do których sie strzela. Polecam fanom terminatora :)

Po 2 latach kupilem se DLC i bardzo fajne fabularne DLC to było... W DLC owym jest tez odwrócony tryb, gdzie jesteśmy terminatorem i strzelamy do ruchu oporu.

Dużo strzelania, duzo terminatorow dużo strzelania :)
Posted March 25, 2020. Last edited August 29, 2022.
Bardzo ładnie to wygląda. Moszna coopować, czego chcieć wiencej.
Posted November 29, 2019.
< 1  2  3 >