Recent reviews by matiko13™

< 1  2  3 ... 8 >
Spełniam zalecane wymagania sprzętowe i nie mam stabilnych 30fps na najwyższych ustawieniach. FPS skaczą mi w mało zabudowanych i umeblowanych miejscach z 60+ do 20-30fps.

Gra zapowiada się ciekawie z racji tego, że grałem w ich poprzednie gry (seria Penumbra) i były naprawdę straszne i dobrze zrobione bez jakiś jumpscareów.

Grę polecam tylko słabo zoptymalizowana, że na moim MSI GL72 7RD nie chodzi płynnie mimo posiadania zalecanego sprzętu.

"KONFIGURACJA ZALECANA:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny *: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Procesor: Core i5 / Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 5600 XT / Intel Xe-HPG
Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni"
Posted April 20.
Podczas gry muzyka jak się skończy to na następnych poziomach nie gra chyba, że się wyjdzie do wyboru poziomów i wtedy przez jakiś czas słychać muzykę w grze dopóki znowu utwór się nie skończy.

Wygląda jak robiony na szybko port gry mobilnej.
Posted February 12. Last edited February 12.
Game is fun and have few issues.

1st. --> Can't connect pieces together outside correct place to then place in correct place on table.
2nd. --> Hidding "Pixie" by DELETE button giving no options to unhide again.
3nd. --> Hidding "PIXIE" = not getting bonus points for "special skills".
4th. --> No options to mute sound effects, "PIXIE" and game music separately

Without this issues I will recommend this game.
Posted January 27. Last edited January 28.
Gra gameplayowo jest dobra i fajna, ale tryb dla jednego gracza i balans poziomów ma skopany.

Gra na łatwym domyślnym poziomie trudności jest za łatwa, na średnim jest trudna, a na wysokim i ekstremalnym jest praktycznie nie do przejścia od początku kampanii.

Wyzwania czasowe na *, na początku kampanii mają strasznie zawyżone czasy i nawet pojazdami szybkimi z dodatków praktycznie na styk można się wyrobić za dopiero n-tym razem bez ulepszenia pojazdów, a dodam, że wyzwania czasowe są już odblokowywane po 2-4 wyścigach kiedy jeszcze się nie ma waluty na ulepszanie pojazdów.
Posted January 1.
Jedna z ciekawszych gier muzycznych jakie grałem.
Soundtrack
Rozgrywka
Dostępność dla różnych rodzajów graczy
Posted November 21, 2023.
Co do gry to stary poczciwy Little Big Planet tylko w 3d.
Nie ma motywu jak w Little Big Planet, że zbiera się naklejki, a później nimi odkrywa się sekrety i przechodzi na kolejne poziomy (fajny motyw byłby jak to było w Little Big Planet). Dodatkowo nie zauważyłem, żeby można było tworzyć też własne poziomy jak to było w LBP (większa możliwość powtarzania gry by była wtedy).
Fabuła jak na taką grę jest ciekawa i poziomy są dobrze zrobione, szczególnie muzyczne. Jak narazie doszedłem do "Gigantyczny Gąszcz".

Gra warta polecenia. Polecam serdecznie.
Posted December 25, 2022. Last edited January 28.
Serwery gry nie działają.
Posted December 5, 2022.
Gra jest "toporna" w sterowaniu, wolna i "nieczytelna".

W pewnym etapie rozgrywki gra mi kazała iść na pustynie na zachód (east) i po pójściu tam nie da siedalej iść (prawdopodobnie zbugowałem grę po zdobyciu miecza nie exporując terenu).

Gra ok. za jakieś 5-10zł ale w pełnej cenie 35.99zł to trochę sporo.

Mój zapis streamu z gry:
Posted December 1, 2022.
Wygląda na obiecująca przygodówkę w świecie piwnic i nie tylko.

UPDATE:
Doszedłem do rakiety i sprawdziłem stronę gry.

Gra jest od samego początku przesadzona z poziomem trudności i jest mobilnym portem.

Jednak nie polecam tej gry i lepiej ją ograć na telefonie aniżeli wydawać pieniądze na steam na grę mobilną, która jest prawdopodobnie darmowa (P.S. Sprawdziłem i tej gry nie ma na telefonach "już?" lub zostały w ogóle nie wydane jak ich strona sugeruje, że są tam.)
Posted November 24, 2022. Last edited November 26, 2022.
Jedna z przyjemniejszych bijatyk.

Twórcy porzucają dalszy rozwój trybu dla pojedynczego gracza "story mode" i zaprzestają dodawania nowego contentu po wydaniu contentu z season pass 1. Grę bardziej ogrywałem dla trybu "story mode" i czekałem na dalsze chaptery, a tu takie rozczarowanie. Wyciągnęli dodatkową kasę za nowe postacie by w końcu porzucić pracę nad grą i przez tyle czasu nie wydać chapteru 2 ze "story mode.

Ogólnie gra jako bijatyka polecam ale to, że już nie będzie nowego contentu dodawanego po postaciach z season pass 1 i porzucenie prac nad "story mode" równoznaczne jest z tym, że aktualnie nie polecam gry.
Posted November 22, 2022. Last edited February 22.
< 1  2  3 ... 8 >