Recent reviews by mareon

< 1  2 >
Báječná hra, kterou můžete hrát kdykoliv a kdekoliv a nikdy se neomrzí.
Posted November 22, 2018.
2.3 hrs on record
It's not so bad as I expected, I like it.
Posted November 1, 2017.
1 person found this review helpful
2 people found this review funny
Great mix of Agar & Slither with some cool stuff 8-)
Posted May 28, 2016.
Perfektní hra, ke které můžu jen říct, že po San Adreas je dosud nejlepším pokračováním.

GTA V sice zabírá na disku trochu víc místa, ovšem stojí za to, neboť je díky tomu velmi dobře optimalizovaná, takže k jejímu hraní nepotřebujete extrémně výkonný stroj. K dispozici je jak klasický příběh v singleplayreu, tak i úžasně propracovaný online mód, u kterého bych vytkl jedině zdlouhavé načítání, kdy vás to obča ani nepřipojí a musíte trpělivě vyhledávat další server.

Hodnocení: 10/10
Posted December 31, 2015.
0.1 hrs on record
Totální kravina.
Posted September 7, 2015.
1 person found this review helpful
První dojem... naprosto skvělý!!!

Je to skvěle optimalizované a obsahuje to prvky takových her jako jsou Tomb Raider, Shadow of Mordor či GTA.
Jediný mínus je cena, ovšem kdo hledá, ten najde a může to mít o mnoho levněji než originál na Steamu.

Rozhodně doporučuji, příběh je úplně jiný než ve filmu a díky tomu je hraní ještě zábavnější.
Posted September 3, 2015. Last edited September 3, 2015.
Pokud jste dost šílení, abyste si to zkusily zahrát, nebudete litovat :D
Klasický snake s Noob grafikou a Noob soundrackem, který obsahuje prvky GTA V.

Pro:
+ Grafika
+ Soundrack
+ GTA V

Proti:
- Každý příběh probíhá stejně, mohl být každý jinak zpracovaný
Posted July 6, 2015.
Skvělá hra.

Každému, kdo je rád v FPS střílečkách jako sniper, doporučuji tuto hru.
Grafika na dnešní dobu docela ujde, bugy jsem sice zaznamenal, ale není to nic strašného.
Nejhorší jsou asi ty náhodně rozházené a zákeřné "díry", do kterých když spadnete, už nevylezete a musíte začít misi znovu.

Většinu misí jsem si opravdu užil (velkou zásluhou tomu bylo herní prostředí), u jiných jsem zas málem zničil myš, protože byly naprosto retardovanéa záleželo opravdu na milisekundách, abyste správně postříleli pár týpků, hlídajíc náklaďák.

Hodně se mi také líbí, že ikdyž máte úkol, kde je řečeno "bez vzbuzení pozornosti" a přece jenom na sebe pozrnost upoustáte, tak vám sice dispečerka oznámí, že jste v tom teď sám, ovšem stále máte navigaci, která vám ukazuje, kam postupovat a že vás obkličuje 50 vojáků je pak už vedlejší, jste přece americký sniper, který si s nima hravě poradí :P

Hra dohrána ve volném čase za 7 hodin a určitě si ji v budoucnu opět někdy zahraju.

Hodnocení:
- Grafika: Slušná
- Prostředí: Luxusní
- Hratelnost: Super
- Náročnost: Easy
- Herní chyby: Přijatelné množství
Posted June 6, 2015.
Skvělá hra, ovšem je moc lehká :D
Je pravdou, že zadarmo nelze čekat nic extra, ale těch úrovní tam přece jen mohlo být víc.
Hru jsem odskákal ani ne za 30 minut a čekal jsem, že se pak otevřou nové světy, nebo něco dál, ale nic.

Mé hodnocení:
Grafika: Good
Ovládání: Good
Soundrack: Good
Náročnost: Very...very easy
Posted May 31, 2015.
Naprosto... úžasný :)

Velmi dobře zpracovaný díl Assassina, ikdyž zezačátku to vypadalo nic moc, ale pak se to rozjelo a člověk se od toho nemohl odtrhnout. Hru jsem v klidném hraní dohrál za 18 hodin a během hraní se objevují opravdu úchvatná panoramata.

Co mě zklamalo byl fakt, že po dokončení hry se nedá vrátit do "virtuální minulosti" a dokončit započaté mise a dále zakončení celého příběhu v reálném světě, tam jde vidět, že už se s tím tvůrci nechtěli srát a je to opravdu velká škoda, protože nebýt toho konce, byl by to dozajista nejlepší díl této ságy a co jsem se díval na navazující díly, moc tam tomu příběhu nedali.

Za mě teda 8/10
Posted February 22, 2015. Last edited February 28, 2015.
< 1  2 >