Recent reviews by ixi24

Gra nie działa. Odpala się pokazuje się ekran wczytywania i nagle czarny obraz. Jak to naprawić ?
Posted May 19, 2020.
Po dwóch godzina widać, że do czysty Gothic ♥ Dla fanów pozycja obowiązkowa. A to lizanie ścian, wchodzenie w każdy zakamarek, po dwóch h nawet w pierwszym mieście jeszcze nie jestem. Dla mnie poezja. Trudny staroszkolny RPG z otwartym światem, kocham i polecam ! :)
Posted October 18, 2017.
The Witcher 3 po 145h wreszcie ukończony:D
Tak genialnej fabuły jeszcze w grach nie było i pewnie długo nie będzie.
Większość książek, filmów czy seriali może się przy tej produkcji schować. CD PROJEKT RED dziękuje!
11/10 - Arcydzieło!

Czekamy na fabularne dodatki i oby na kolejną grę w tym uniwersum. Może o przygodach Ciri?
Posted June 26, 2015.
Naprawdę byłem sceptycznie nastawiony d otej gry. Po ponad połowie dalej wkurzał mnie system strzelania i ogólny chaos na ekranie. Ale warto, cholernie warto zagrać w Spec Ops: The Line dl afabuły i może tylko dla niej. To świetnie zrealizowana opowieść o wojnie, upadkach i wzlotach żołnieży, o ich morlanych decyzjach. Nie da się tego opisać w to trzeba zagrać i przekonać sięna własnej skórze, że w czasie wojny nie jest łątwo. Gra zapadnie w naszej pamięci i jeszcze długo po napisach końcowych będziemy o niej mysleć i dumać, że tak się to skończyło. Gra jest krótka, wystarcza na 8 godzin, ale dzięki scenariuszowi mamy świetny film ze średnią strzelaniną w tle. Warto. 10/10 za fabułe, 6/10 za grę akcji. Ogolnie dam 8/10. Polecam ;)
Posted October 29, 2014.