평가한

Sherman361 님이 최근에 작성한 평가

< 1  2  3 >
1-10/26개 항목을 표시 중
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 60.6시간 (평가 당시 58.8시간)
Zacznijmy od początku.

Helldivers 2 to kooperacyjna trzecioosobowa strzelanka gdzie wraz z 3 innymi żołnierzami robicie misje gdzie walczycie przeciwko robakom, robotom i swoimi sojusznikami.

Misje są różnorodne gdzie mamy zrobić 1 cel główny i zależnie od poziomu trudności do kilku misji pobocznych oraz niszczenie gniazd/fabryk.

Wyczucie broni jak i dodatkowego sprzętu daje naprawdę dużo frajdy, możesz robić zbrodnie wojenne na masową skalę i do tego ze swoimi przyjaciółmi. Jednak trzeba uważać na to by nie zabić swoich sojuszników.

Strategeny jest jedną z głównych akcji jakie możesz wykonać poprzez przyzwanie amunicji/sojuszników po naloty, bronie oraz ostrzał orbitalny.

Dlaczego jednak nie polecam tej gry?

Konto PSN które będzie wymagane dla wszystkich nowych graczy od 6 maja oraz dla graczy którzy kupili wcześniej grę muszą utworzyć lub połączyć konto do 4 czerwca. Niestety nie ufam Playstation po wycieku danych w 2011 roku gdzie skradziono masę danych użytkowników.

Po tym incydencie porzuciłem te konto i nigdy do niego nie wróciłem, moje zaufanie do Sony Playstation spadło do 0.

Tak więc w skrócie jest to bardzo dobra gra, lecz przez wymagane połączenie z PSN nie polecam tej gry kompletnie.

Edit: PSN nie będzie wymagany
Edit2: PSN nie jest wymagany, ale nie można kupić tej gry gdzie PSN nie jest wspierany
2024년 5월 5일에 게시되었습니다. 2024년 5월 11일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 99.1시간 (평가 당시 74.0시간)
Zacząłem grę 15 razy, 4 razy ze znajomymi i nie możemy jej przejść ponieważ jest za dużo cnontentu.

POMOCY
2023년 11월 21일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 473.2시간 (평가 당시 277.6시간)
See how many hours I have,
Add some more from before game was on Steam
Max BR vehicle is 5.7
2023년 5월 27일에 게시되었습니다.
13명이 이 평가가 유용하다고 함
2명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 2.7시간
AMD Ryzen 5 5600X
RTX 3070
32 GB RAM

Gra działa całkiem dobrze.
Jest to bardzo ciekawa gra z niesamowitą fabułą, wymagającymi przeciwnikami, cudowną grafiką i wspaniałymi elementami platformowymi.

Dla mnie oczywisty pretendend do gry roku 11/10
2023년 5월 1일에 게시되었습니다.
기록상 26.8시간 (평가 당시 8.6시간)
Dzięki tej grze wiem by podczas apokalipsy założyć firmę kurierską.
2022년 11월 22일에 게시되었습니다.
13명이 이 평가가 유용하다고 함
3명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 165.4시간 (평가 당시 112.2시간)
앞서 해보기 평가
Bardzo dobra gra, jak się zacznie to nie chce się kończyć i po paru godzinach gry wydaje mi się że słyszę cichy szept w moim uchu mówiący "Fabryka musi się powiększać"
2022년 11월 20일에 게시되었습니다.
3명이 이 평가가 유용하다고 함
3명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 5.0시간 (평가 당시 3.5시간)
앞서 해보기 평가
Dobra gra, pokazuje realia dzisiejszego chrześcijaństwa w naszym kraju.

21/37
2022년 10월 19일에 게시되었습니다.
9명이 이 평가가 유용하다고 함
17명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 21.1시간 (평가 당시 3.2시간)
Kupiłem Cult of The Lamb
Zostałem złożony w ofierze dla szatana
Zmartwychwstałem
Zacząłem mordować wszystko na mojej drodze
Znalazłem spokojne miejsce i zacząłem budować mała osadę
Założyłem kult
Nowi wyznawcy zaczęli dołączać do mojego kultu
Kukt się powiększa
Zacznij składać ofiary z żywych istot by zadowolić szatana
Zaczyna się wieczór
Odpalam tą grę i miło spędzam czas
10/10
2022년 8월 18일에 게시되었습니다.
111명이 이 평가가 유용하다고 함
39명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 95.1시간 (평가 당시 24.3시간)
Ta gra jest niesamowita, można robić rzeczy o których mi się tylko śni w tym między innymi przytulenie się do kobiety i byciu docenionym.
2022년 3월 29일에 게시되었습니다.
기록상 9.9시간