Recent reviews by Savage

< 1  2  3 >
25.1 hrs on record
Skvělý příběh s hroznou kamerou.Prosím remaster.
Posted March 20.
53.3 hrs on record
Nejlepší je nevědět. Do toho podivného světa skočit s čistou hlavou a začít plavat. I když prvních pár hodin a smyček jsem se spíše topil. A pak najednou jsem začal dělat tempa a přicházel na to, že lepší je se vodě poddat a ona mě ponese. A čím více jsem se ráchal, tím více jsem přicházel na nové typy temp, jak využít proudy a různou hustotu vody. Tady prostě nikdo nestojí na břehu s megafonem aby na mě pořvával instrukce. Uč se sám, neboj se experimentovat, zkoušej plavat na zdánlivě nemožná místa a budeš odměněn sebejistotou v tomhle proklatém živlu. A hlavně používej hlavu, pamatuj si co jsi kde viděl podivného, vrať se k tomu v jinou dobu a budeš zírat. Jsi ve smyčce a to si připomínej s každým tempem. Tahle lahůdka se dá asi dohrát za chvíli, ale více než polovinu, z ní neuvidíš, volba je na tobě. Tak hurá do vody.
Posted December 7, 2022.
2 people found this review funny
15.2 hrs on record
Kate kožených kalhotách je zpět a má hezčí zadek. Tady by povídání mohlo skončit, protože tak jako je její zadek takřka dokonalý, je v této hře takřka dokonalé vše. Není zde žádné bloudění, kombinování nesmyslných věcí v inventáři, technické nedodělky, logické fauly ani hádanky nad kterými by si zoufal i teoretický fyzik. Nějaká in-game nápověda sice ve hře je, ale zřejmě je zařazena jen v rámci inkluze pro případ, že by se rozhodl hrát jedinec s IQ odpovídajícím venkovní teplotě.
Hudba která byla vždy silnou stránkou série se zde mění v Ariadninu nit vinoucí se oběma linkami příběhu až k mohutnému finále a garantuji , že se k Vagenské hymně po dohrání občas rádi znovu vrátíte.
Scénář se zlehka otírá i o problémy ( i pseudoproblémy), které rezonují současností, ale netlačení na pilu je v dnešním uřvaném aktivistickém světě pohlazením a klenotem.
Děkuji Vám pane Sokale za tento vesmír, hluboce se skláním a odpouštím tu hroznou trojku.
Posted July 15, 2022. Last edited November 22, 2022.
Nečekal jsem nic a dostal parádní porci zábavy. Tak skvělý level design se málo vidí, práce je odvedena tak, že netřeba žádných dementních naváděcích šipek, vše vyplyne z logiky levelu. Bitvy jsou epické, soundrack k tomu sedí jak pr.el na hrnec, humor není křečovitý a zamilovat si svého BT je otázka pár minut. Celé je to frenetické, ale je čas i na kochání se výhledy, popřípadě sběr collectibles. Hodnotím jen kampaň a fakt mám pocit, že se vrátila hratelnost starých stříleček.
Posted May 2, 2021.
2 people found this review funny
Mělký, nezajímavý příběh dohraný za pár hodin, volby a rozhodnutí mající maximálně kosmetický vliv? Tak to teda ne!
Nebo spíš ano, tedy pro "gamera" proletícího hrou a hledajícího...vlastně nevím co. Snad svou hlavu, kterou má dle všeho pevně vetknutou v prdeli, neboť HRÁČ zde najde něco zcela jiného.
Město. Živý organismus. Sice osvětlené neony avšak pod pozlátkem skrývající plno špíny, odpadků, osudů zoufalých, nešťastných lidí a násilí. A takový je i příběh. Jenže ten tvoří i vedlejší linky, zakázky, náhodně objevené zločiny, jejichž pozadí lze vyčíst z nalezených zpráv a útržků komunikace. Stačí pozorně číst a zpočátku jakoby nahodilé zločiny se skládají například v činnost gangu nebo jednotlivého člena a jeho cestu po šikmé ploše.
Takových věcí si "gamer" nemá šanci z výše uvedených příčin všimnout. Nejspíš nevnímá jak jeho činy ovlivňují zpravodajství v TV a infomazích, nemá čas všímat si tuny odkazů na jiné hry, knihy, filmy. Že by prošel všechny konce hry? Haha, to chvíli trvá a on přece nemá čas, musí jít hejtit jak je hra blbá, jak nefungují perky, (ono "pařit" na easy... to prostě ze hry nedostane to nejlepší co nabízí, co si budem...)jak je hra technicky nedodělaná. A v tomto punktu "gamera" konečně poplácávám po rameni, dávám mu za pravdu, ale neposírám se z toho do vejšky jak by řekl Johny. (našel jsem totiž jeho nasaditelnou stříbrnou ruku náhodou v inventáři, jen tak, bez upozornění a za takové věci jsem schopen vývojářům ledacos odpustit)
Tajemství Night City je fakt jinde. Najít ho není těžké jen vyžaduje luxusní výbavu. A tu každý nemá, totiž mozek a čas.
Ta slibovaná DLC...nebyl by už čas?
Posted February 22, 2021. Last edited November 24, 2021.
0.0 hrs on record
DLC překonávající v mnohém původní hru. Těžší hádanky, nové dovednosti a hudba. Rozšíření nečekané, o to více potěšující.
Posted December 6, 2020.
Nač ztrácet čas s Boneworks a podobnými blbinami když je tady Alyx? Veškeré mechaniky zmáknuté s onou precizností jakou mám u Valve rád, osobitý parťák a české titulky. 10/10
Posted November 25, 2020.
0.2 hrs on record
Naprosto otřesná grafika a více než ubohé technické zpracování. Nejlepší na celé té šaškárně jsou propagační screeny.Nebrat ani zadarmo.
Posted October 18, 2020. Last edited October 18, 2020.
I přes pár bugů a celkovou neintuitivnost ovládání, má tohle dobrodružství co nabídnout. Ať už je to společník
Lajka (mrk mrk na SSSR), průzkum prostředí nebo setkání s fakt velkými potvorami, to vše je zpracováno dobře a o napětí není nouze. Některé zvuky vyvolají mrazení v zádech jiné podtrhují idylku na planetě podobné Zemi jejíž tajemství máme odhalit.
Posted August 23, 2020.
Po slabší trojce opět návrat k vymazleným mechanikám, skvělé hudbě a grafice která znamená - co obrazovka to kandidát na wallpaper. Těším se na další díl.
Posted July 18, 2020.
< 1  2  3 >