Products
Products
in account

Recent reviews by Milineer

Showing 1-7 of 7 entries
No one has rated this review as helpful yet
37.6 hrs on record
Якщо купуєте цю гру, то готуйтеся розкошелітися ще й на пачку ДЛС. Без них це не гра, а демка. Інакше сказати і не можу. 2 місії, один автомат та три пістолети - це все, що є в стандартній грі. На довго вас не вистачить.
Posted October 25, 2023.
1 person found this review helpful
328.1 hrs on record (128.7 hrs at review time)
Гра мені надзвичайно сподобалася. Знаходжусь процесів третього її проходження. І, хоча, мені не вистачає української мови. Хоча б тексту, але зануренню у всесвіт завадило не сильно. ЗВичайно, гра не без недоліків, але уваги заслуговує.
Плюси:
Сеттінг. Так, комусь це може бути мінусом, але для мене однозначно плюс.
Різноманітність геймплею. Спершу може здатися, що яка різноманітність? Ти або по стелсу, або ні. Але завдяки великому арсеналу обидва варіанти стають різноманітними.
Білдінг. Так, це очевидна річ, але все одно зазначу. Завдячуючи кіберімплантам можна грати як заманеться. Хіба що польоту не вистачає.
Сюжет. Він мене захопив. Так сталося, що Я зміг уникнути спойлерів. І не марно. Сюжет важко назвати непердбачуваним, але він тисне в правильні моменти на правильні емоції. Так, вперше пройшовши гру, на фіналі Я натурально ридав. І ні, спойлерів не буде.
Побічні квести. Пройшовши ланцюг побічних квестів - ти додаєш собі ще один фінал на вибір.
Джоні. Я його обожнюю. Харизму, характер мудака та його стиль. Для мене він - безсумнівний плюс. Без нього Я б не мав і половини того інтересу до гри.
Мінуси:
Світ. Ямоу не вистачає живості. НПС статичні й одні і ті самі фрази ти чуєш десятки разів. Світ хоч і заповнений різними місіями чи подіями, але теж статичний. V - в усі бочки затичка. Пройшовши сюжет та побічні квести стає нема чого робити. Це не гра-пісочниця, не вийде годинами просто їздити по Найт-Сіті без завдань, щоб чимось себе зайняти - поза місіями тут робити немає чого.
Сюжет. Він короткий. І, женучись саме за ним, пропустиш багато контенту. В тому числі, який є важливим для розвитку подій.
Побічні квести. Лише ті, що видають головні персонажі, мають якийсь вплив. І то не всі. Але від двох конкретних осіб.
Вплив на світ. Власне, ніяких наслідків, окрім новин під час завантаження гри та у фінальній сцені(лише останній квест має значення) ваші дії не несуть. Найт-сіті ніяк не зміниться. Взагалі. І це дуже прикро.
Ну і останній мінус, який Я помітив, це керування. Зокрема автомобілями. Воно настільки огидне, наскільки взагалі можливе. Якщо ви хочете пересуватися по місту на транспорті, то ваш вибір - байк. Чому? Бо лише вони нормально керуються. Або автівка "Калібурн". Себто, 3-4 транспорта. І все.

Загалом, мінус в Cyberpunk 2077 ті самі, що й у Відьмак 3. Тому тим, кому сподобалися пригоди Ґеральта сподобається і ця гра. Я її точно рекомендую.
Posted February 9, 2023.
12 people found this review helpful
119.8 hrs on record
Гадаю, що всім і без мене відомо, що це надзвичайна трилогія. Я став фанатом цього всесвіту з перших хвилин гри. Історія, подача, романтика. Все, на момент сторення цих ігор, було чудовим. Мене все це захопило настільки, що за 2 тижні Я програв в ці ігри 85+ годин. Нехай в кожній грі, так чи інакше, є недоліки, але мене вони взагалі не турбували. Ну, окрім того, що Шепард в усі бочки затичка, але тут нічого не поробиш.
Окремо додам про третю частину. Далі будуть спойлери.
Так от, збір флоту на головну битву. Це просто не потрібна хрінь, набери мінім і досить. Ні на що не впливає. І це прикро, хотілося б, як в другій частині з самогубчою місією, але такого немає. На жаль
І ще моя особиста біль. Укриття, перебіги між ними та перекати. Безліч разів через це вмирав від гранат. Потім приловчився, але неприємних відчуттів це не відміняє.
Кому це варто купляти? Тому, в кого немає оригінальної трилогії та/або доповнень до неї. Не пожалкуєте.
Ще чіпляє, що купив гру минулого року за 1200 грн(була знижка), а тепер, по знижці, коштує 374. Просто біль за витрачені гроші.
I should go.
Posted December 22, 2022.
1 person found this review helpful
46.9 hrs on record (45.4 hrs at review time)
Гра прикольна. Механика боїв подобається, є чим зайнятися. Гра на грінд професій і крафтінг, взяти макс лвл - це лише початок. Дратують черги по вечорам. Сервери на 2000 людей - мало. Від Амазона, саме Я, очікував ягось одного-трьох глобальних серверів, але, гадаю, світ для цього замалий. Ніхто не зможе нормально качатися. Але все одно 2000 дійсно мало, хотілося б 5000 місць на сервер. Графіка - приємна і красива.
Серед зброї дратує мушкет. Не силою, а слабкістю. В ПвП мушкет ще добрий, але це лише 1/10 всього геймплею. Я дуже хочу грати з мушкетом ПвЕ. І якщо його слабкість на звичайних мобах не дуже помітна, то в данжах про мушкет можна забути.
Брав за знижкою, але і ціна не в 240, в 480 грн все одно нормальна.
Posted November 8, 2022.
12 people found this review helpful
999.2 hrs on record (892.1 hrs at review time)
Що можна сказати про цю гру? Грінд. Безперервний, безцільний грінд. Сюжет? Він складається із завдань, на яких гріндите. Ніякою різниці в геймплеї, але сама історія мені сподобалася. Є цікаві моенти.
Навіщо грати? Для того, щоб гріндити. Це весь геймплей. Чим довше граєшь, тим цікавіше, але перетенаючи певну межу - набридне. А потім, через деякий час, все знову.
Грінд - це родзинка цієї гри, головне не переїсти.
7 people found this review helpful
37.2 hrs on record (35.8 hrs at review time)
Гра мого дитинства, незлічити скільки разів я її тоді пройшов. І ось, придбав у стимі. Я підріс, смаки змінилися і мене вже не так приваблюють стратегії, але іноді дуже тягне до них. І це та сама гра, в яку Я залюбки граю.
Сюжетом не дуже цікавлюсь в стратегія, тому тут мало що скажу, але сам геймплей захоплюючий, як на той час.
Якщо цікавить онлайн, то він тут є і в нього ще, навіть, грають. Можна спокійно знайти сесію, але краще це, все ж таки, робити у спеціальних групах по цій грі, бо, напевно, там більше людей, аніж тут одночасно в онлайні.
6 people found this review helpful
116.4 hrs on record (116.1 hrs at review time)
Гра мені сподобалась, але шкода, що немає української. Є декілька недоліків, так НПС не реагують на крадіжку їх речей, а після проходження гри хотілося б більше наслідків прийнятих рішень. Наприклад, якщо Цирі стала ведьмачкою, то знайти її на просторах Неверленду. Так і зміна ставлення людей до тебе в містах, де завершив ланцюг завдань. І, якщо, Барон вмер, то люди, які до нього прихильном ставилися почнуть звинувачувати Геральта та таке інше.
Загалом, гра дуже цікава, пророблена і атмосферна. Дуже рекомендую. Шкода трохи, що після проходження сюжету і доповнень в ній залишається лише почати нову гру+, але перепроходити її все ще цікаво і ще декілька разів, але з іншими рішеннями, можна насолоджуватися сюжетом.
Showing 1-7 of 7 entries