Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries
7 people found this review helpful
0.3 hrs on record
Придбав гру, бо здалась дуже схожою на Rusty Lake. І що я скажу? Візуально — дуже схоже. За сенсом, що вкладений в гру — має місце бути, прослідковуються подібні моменти, хоча поки що виглядає не так глибоко. А от щодо загадок — тут вони значно простіші, дуже очевидні навіть. Проте ця гра чудово підходить для такої собі релаксації, відпочинку. Оскільки вона проста та не вимагає багато активності, то це може бути доволі непоганий варіант провести вечір. Поки не знаю наскільки довго вона триває, можливо згодом доповню рецензію.
Posted July 24.
33 people found this review helpful
62.0 hrs on record
Ця гра візуально приваблива (за виключенням міміки персонажів - вона кам'яна). Навколо дуже багато відсилок до фільмів та книг, і навіть до старої гри по Гаррі Поттеру — це чудово. Прекрасно підходить для відпочинку після тяжкого дня. Я проходив гру на складності "Історія" чи штибу того, де бої максимально прості, місії спрощені, просто літай світом, читай діалоги та насолоджуйся сюжетною лінією. В такому випадку я Можу рекомендувати вам цю гру, якщо ви теж такий підхід розділяєте. ПРОТЕ якщо ж вам все-таки потрібен якийсь ґеймплей, а не лише естетичне задоволення, то ця гра, певно, не для вас. Все дуже коридорне, історія не дасть вам пройти щось не в такому порядку, чи з якоюсь іншою кінцівкою - тут такого просто немає. Всі діалоги не залежать від того, які варіанти відповідей ви обираєте, їх результат - один єдиний. Системи карми тут немає, ви можете буде або ДУЖЕ добрим, або ДУЖЕ добрим, але жадібним до грошей.
Що б ви не робили в грі — зрештою все зводиться до однією прямої сюжетної лінії, яка не дуже цікава, та виконання безлічі однотипних міні-квестів, як от випробування Мерліна чи знаходження слідів стародавньої магії тощо.
Тому, якщо ви плануєте в це справді грати — ця гра не для вас. А от якщо шукаєте де відпочити, розслабитись, подивитись на привабливі пейзажі та інтер'єри — то ця гра чудово вам підійде.
Posted June 10.
11 people found this review helpful
0.0 hrs on record
Порівняно з основною грою - жахливе DLC.

Після його початку неможливо повернутись до основної гри, нестабільно працюють деякі речі, локація доволі обмежена, одноманітна і нудна фармилка.

Раджу купувати гру БЕЗ цього DLC. Воно лише зіпсує враження.
Posted April 6.
13 people found this review helpful
9.2 hrs on record (5.8 hrs at review time)
Весела гра з чудовою сатирою та атмосферою.
Висміює всі стереотипи сільської та не тільки AMERYKA.

Також це свого роду ностальгічна гра, адже багато хто в дитинстві дивився телешоу подібні, щось на кшталт Скарби зі звалища тощо, а ця гра чудово передає всю їх суть. Дає можливість поринути у подібний досвід.

Різноманітні загадки, головоломки, підступно заховані розробниками предмети, трішки паркуру, інопланетяни і звісно ж він — підозрілий самогон!

Дуже раджу гру, якщо шукаєте щось кумедне, цікаве і релаксуюче.
Posted November 18, 2023.
31 people found this review helpful
17.9 hrs on record (4.8 hrs at review time)
Одна з найбільш візуально привабливих ігор, що я знаю! Неймовірно гарний підводний світ. Місцями бентежний. Місцями жахаючий. Але згодом вас тягне все глибше і глибше, аж доки не зануритесь до Загубленої річки...

Це та гра, котру можна проходити знову і знову!

Порівняно з другою частиною тут дещо важчий старт і простіша сюжетна лінія, але загалом гра приємніша.

10 Женців з 10
Posted November 7, 2023.
6 people found this review helpful
5.3 hrs on record (3.5 hrs at review time)
Гра насичена цікавими елементами та пропрацьованим візуалом. Навчання не нав'язливе, а просування по сюжету цікаве та не банальне.
Posted October 8, 2023.
10 people found this review helpful
3.5 hrs on record (2.8 hrs at review time)
Чергова цікава гра від Расті Лейк. Сюжет частково прив'язаний до попередніх частин і доволі цікавий. Деякі сцени чудово відчуваються, ніби сам там знаходжусь. Загадки цікаві, деякі з абсолютно новими паттернами, аніж у попередніх частинах, але загалом — класика від розробника. Основні сім частин проходяться за години 2-3 розслабленої гри. А от далі над додатковими загадками вже треба поломати макітру знатно.
Posted September 30, 2023.
6 people found this review helpful
2.3 hrs on record (0.3 hrs at review time)
Дуже крута в плані продуманості та сюжету гра! Різноманітність кінцівок. Приємний візуальний стиль та чудова музика.
Posted September 22, 2023.
14 people found this review helpful
23.9 hrs on record (2.0 hrs at review time)
Неймовірна гра з чудовою локалізацією. Цікавий сюжет і дуже гарний підводний світ, а також трішки пригод на суші. На мою думку в плані краси гра поступається попередній частині, але цього разу кращий підхід до сюжету та для новачків у серії дещо простіший старт, адже тут якісніші інструкції з початку гри і більша кількість підказок що і куди, аніж у першій частині.
Posted September 22, 2023.
5 people found this review helpful
197.1 hrs on record (32.0 hrs at review time)
Чудова РТСка для гри з друзями. Або ж із рандомами. Контенту для самітницької гри тут небагато - може годин 20 максимум, далі все одноманітним стане. Тому основний смак тут саме у мультиплеєрі: різні клани та королівства, різні мапи, варіативність шляху до перемоги який залежить не лише від налаштувань, а і від того ким ви вирішили зіграти.
Posted July 10, 2023. Last edited September 22, 2023.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries