Products
in account

Recent reviews by Miki

Showing 1-7 of 7 entries
No one has rated this review as helpful yet
382.9 hrs on record (186.7 hrs at review time)
Kto ma rad zivot na farme pochopi
Posted March 29, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
298.2 hrs on record (179.3 hrs at review time)
Skvela tymova hra akov coop tak aj v single a ta rozmanitost zbrani a misii ...
Posted January 28, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
156.8 hrs on record (121.7 hrs at review time)
Velmi dobra hra, priblizuje ralitu v boji a to je dobre ,clovek ma aspon predatavu ako to tak bezi na bojisku.
Posted December 18, 2019.
No one has rated this review as helpful yet
838.2 hrs on record (56.4 hrs at review time)
Velmi dobra hra. Clovek si tu najde vsetko. Od Lovenia hlav po paseractvo , tazenie mineralov a ich nasledne predavanie, obchodovanie, prieskumnik hv. systemov alebo iba sa stat vesmirnym piratom a kazdeho terorizovat.

Prostredie je velmi uchvatne a strhujuce ktore vas zoberie za srdce, :D Boje tie su tiez dobre co dobre velmi vynikajuce a naozaj musite pri nich premyslat ako zautocit na nepriatela aby vas neznicili.. :D
Proste je tu vela moznosti ako si tuto hru uzit.Bud ako vlk samotar alebo v partiji takzv. WINGU a spolocne sa podielat an misiach. Tiez je tu dosledne premyslene spotrebovanie paliva ktore si musite priebezne doplnat na Vesmirnych staniciach alebo zakladniach . TIez je tu pekne prepracovane a premyslene dokovanie lodi...

Tato hra ma naozaj dostala a kto by cchel preskumat nas vesmir kde je vraj v hre udajne 400 000 000 000 hviez a vraj je iba udajne preskumanych 28% hviezdnej mapy. Takze pokial sa chces stat prieskumnik a objavovat nove systemy a svety tak mas moznost, pokial chces byt iba obchodnik tak tiez mas moznost, poial sa chces stat najomnym Lovcom lebiek tak mas moznost, pokial sa chces stat minerom mas moznost, pokial sa chces stat paserakom (ale rataj ze to bude dost tazke) mas moznost a pokial chces terorizovat cely vesmir ako pirat, tiez mas moznost... Ale rataj ze pojde po tebe kazdy lovec hlav.. :D
Pokial ta aspon trocha uvodne video zaujalo a cches si to skusit nevahaj a chod do toho... Tiez si mozes nasjt skvelu partu a spolu plnit ulohy a lahko si zarobit na vlaastnu lod.
Pokial by niekto mal zaujem sa v hre so mnou spojit tak som pod nikom Homelles. :D
Posted December 27, 2015. Last edited December 28, 2015.
No one has rated this review as helpful yet
493.5 hrs on record (307.8 hrs at review time)
he who loves and knows the Star Trek version of the whole series and raised them to like me so it is right for him. I personally am glad that I can choose at what race I want to play well and I am glad that I can also have its own fleet.
I highly recommend it unless you want Zahar something new and phosphatases.
Posted September 30, 2015.
No one has rated this review as helpful yet
179.5 hrs on record (38.4 hrs at review time)
Velmi pekne spracovana hra, velmi ma to zaujalo ako po grafickej stranke tak aj po hratelnej...
Posted February 2, 2015.
No one has rated this review as helpful yet
74.3 hrs on record (7.5 hrs at review time)
Velmi pekne spracovana hra ako po grafickej tak aj po efektovej casti. Urcite by som ju doporucil pre tych co maju radi taketo hry a takyto zaner.. :D
Posted December 4, 2014.
Showing 1-7 of 7 entries