Products

Recent reviews by Riksa

< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 24 entries
14.3 hrs on record
Hozza a másik játék élményét és humorát. De ez egy kicsivel hosszabra sikerült mint a Stick of truth
Posted May 9.
10.4 hrs on record
Nagyon jó game. A harc egyszerű és nagyszerű. A fejlődés rendszer érthető és nincs túlgondolva. A gyűjthető cuccok megszerzése és magában ötletesek.
Posted November 25, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
5.8 hrs on record (5.0 hrs at review time)
Best game
Posted November 21, 2023.
32.8 hrs on record
Röviden nagyon jó játék. Megvannak neki a kisebb hibái de ezek javíthatóak és javítani is fogják mivel jön. Nagyon jó történet és több befejezés ezért megéri újra és újra játszani. Egyetlen egy észrevétel hogy a játék elején választott Lifepath (Életút) nem változtat semmit max egy kettő szöveg lesz más. Ezt jobban át kellett volna gondolnia a CD projektnek. De a hibák ellenére egy nagyon pörgős és jó játék. Csak ajánlani tudom
Posted July 9, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
6.4 hrs on record (3.0 hrs at review time)
lyo
Posted June 2, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
54.4 hrs on record (54.4 hrs at review time)
A yakuza jatekok fekete baranya. Elso a szeriaban ami megprobalkozott a turn base rpg-vel. A
Ryu Ga Gotoku Studio nagyon jol dontott hogy elviszi a sorozatot egy picit masfele iranyba. Eloszor nagyon meglepodtem ezen de a vegen mar nagyon megtetszett. Sok gyujtheto targyak vannak elszorva a mapon vagy kuldetes moge bujtattva, Sokfele munka kozul lehet valasztani ami nagyon szinesse teszi a jatekot. Remelem a studiotol lathatunk meg ilyen hasonlo remekmuveket.
Posted May 14, 2023.
13.6 hrs on record
Legjobb PVZ jatek. nagyon sok szep emlek köt ehhez a csodahoz. A kora ellenere meg mindig egy nagyon jo jatek
Posted April 30, 2023.
1 person found this review helpful
5.8 hrs on record (4.4 hrs at review time)
:ujel:
Posted March 9, 2023.
26.5 hrs on record
A 4 Arkham játék közül ez a legutáltabb játék. Szerintem pedig ez a legjobb. Jó DLC-k illetve harc és gadget rendszer. Nagy open world map sok felfedezni valóval.
Posted March 8, 2023.
0.2 hrs on record
szar
Posted February 11, 2023.
< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 24 entries