Recent reviews by cziki nagets

kozak
Posted December 7, 2021.
1,721.0 hrs on record (1,000.1 hrs at review time)
Cóż krótko mówiąc Wallpaper Engine jest ARCYDZIEŁEM! Gra pod wieloma względami jest wciąż najlepsza po mimo tego iż w tym roku miną 3 lata od premiery. Grafika wciąż potrafi zaskoczyć, a Next Gen'owy update oraz liczne mody które wciąż powstają mogą jeszcze bardziej polepszyć ten aspekt. Na plus także możemy zaliczyć otwarty świat, który w Wallpaper Engine wypada świetnie. Podczas podróży przez liczne tapety z obrazami natury, samochodów aż po zadziwajiące galaktyki, napotkamy również tapety z hentaiami a ich los jest w dłoniach gracza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możemy pozostawić wioskę na pastwę losu lub pomóc mieszkańcom w uratowaniu wioski. Fabuła w Wallpaper Engine jest na najwyższym poziomie. W grze jest masa pobocznych questów które w niektórych momentach potrafią zaciekawić bardziej niż te główne, przy czym nie polegają na tym aby dostać się do miejsca A a następnie wrócić do miejsca B.

Podsumowując jest to pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdego gracza. Gra w trakcie przecen chodzi po ok. 14 złotych co jest śmieszną ceną jak za tak dużą grę. Moja ocena nie będzie ukazana w cyferkach. Wallpaper Engine można opisać tylko w jeden sposób: ARCYDZIEŁO!
Posted August 27, 2021. Last edited August 27, 2021.
same tryhardy
Posted March 20, 2020.
:>
Posted June 4, 2018.
3,032.4 hrs on record (990.8 hrs at review time)
w
Posted December 28, 2017. Last edited November 29, 2020.