Recent reviews by ender

Gra ma klimat bardzo polecam szkoda niestety że coraz mniej osób postanawia kontynuowanie grania w tę gre. Polecam
Posted October 1, 2023.
Gra bardzo fajna niemam żadnych negatywnych emocji w stronę tej gry, gra jest prosta oczywiście z czasem staje się trudniejsza co daje poczucie sukcesu z pokonanym każdym mocniejszym bossem lub minibossem. Muzyka również bardzo mi podpasowała. Polecam, zaś jeżeli chce się urozmaicić grę polecam TmodLaunchera który jest za darmo i można znaleść tam ciekawe dodatki do gry.
Posted October 1, 2023.
Gra fajna ma ten swój klimat fajne animacje mori. Jeżeli tego nie naprawili jak jest mapa z stranger things to można kiedyś było uciec jak była z 30 sekunda tylko jedyny problem że miało sie wtedy 5k punktów.
Posted July 5, 2020.
Gra TITANFALL2 jest ładnie graficzne jest dużo możliwości typu biegianie po ścianie lub zabijanie z pleców i wykanczanie przeciwników lub w grze wieloosobowej spamieniem E by niezniszczyli ci tytana tylko sam go wybuchasz bardzo przyjemnie się wtedy patrzy gdy jesteś bardziej doświadczony niż niektóre osoby i wiesz by uciekać od tytana co ma wybuchnąć a takto zabija sie z 2 inne tytany gra według mnie jest fajna czasami śmieszna no i polecam. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Posted July 5, 2020.
Grafika jest według mnie dobra jak na grę darmową. Jest mało scp lecz są one dobrze zrobione z tego co narazie zauważyłem są scp: 173,096,106,939(2scp), i różnorodne scp safe czyli np. scp 500 tabletki które leczą(są oczywiście jeszcze z 4 ale zapominam ich liczb). Według mnie na grę warto poświęcić czas. Ja sam będę pewnie grał jeszcze o wiele więcej czasu niż te 30h lub więcej.
Dla nowych graczy informacja: Wielbcie grzesia (scp173) jeżeli scp 173 wie o co chodzi was najprawdopodobniej nie zabije, także jak jest serwer miły to najprawdopodobniej jak wypuścisz scp jakiegokolwiek z miejsca otwieranego kartą cie zostawią. Moim zdaniem gra jest dobra. Pamiętajcie o dobrej zabawie! nie tylko warto wygrywać bo wam się to znudzi
Posted April 19, 2020.
Gra pomaga w animowaniu i dobrego spędzania czasu. Im dłużej grasz tym więcej pomysłów zrealizujesz np. wysadzanie w powietrze przeciwników. Garry's mod zawiera postacie i różnego typu ozdoby z Team Fortress 2 i half life. Polecam naspamić postaci z tf2/hl2 które ze sobą walczą a następnie wgrać mody na potężne bronie i poczuć się jak Hacker. Według mnie grę warto kupić ponieważ ma jeszcze dużo trybów wieloosobowych na których można się pobawić np. TTT (traitors in terrorist town) albo Breach (secret laboratory)
Posted November 6, 2019.
świetna gra. Pokonuje się mnóstwo bossów i różne postacie czekające na drodze do przejścia gry
Posted July 4, 2019.
gra ma własny pomysł do tworzenia postaci oraz jakie te postacie mają 'ulepszenia' lub umiejętności ja niestety nie napisze zbyt dużo ale gra mi sie podoba :P
Posted December 28, 2018.
i need a game about sans' jokes :D
Posted December 27, 2018.
I love this game i have 102 lvl and i want to play more please add more updates. MvM new robots -robo... or new weapons saw or hmmm.. i dont have idea but its the best game.
Posted October 19, 2018.