Recent reviews by Pawlosek

< 1  2 >
Całkiem całkiem
Posted April 17.
W mojej subiektywnej opini gra jest strasznie nudna po paru pierwszych godzinach rozgrywki. Misje poboczne wręcz zniechęcają przez swoją powtarzalność. Walka mi się na początku spodobała ale po dłuższej rozgrywce również stała się nudna i niczym się nie wyróżniała ani nie zmieniała. Fabuła również nie zaciekawiła. Liczyłem na coś więcej.
Posted March 23. Last edited March 23.
Świetna cudowna najlepsza gra
Polecam każdemu 10/10
---
Dead God (100%) - 493,5 godz.
---
2 Dead God (100%) - 814 godz.
Posted June 27, 2022. Last edited October 24, 2023.
Świetna gra! Spędziłem przy niej już ponad 9 godzin i nawet mi się nie nudzi mimo tego, że w kółko robię to samo to jest coś pięknego! Polecam gierkę osobom którym się nudzi w życiu niech se połapią glutki w klatki
Posted June 27, 2022.
Gra jest jeszcze w wczesnym dostępie a już mi się spodobała! Jestem mega ciekawy jak będzie wyglądać ta gra już skończona i nie mogę się doczekać <3 jedyne co boli w tej grze to cena za nią ale no cóż taki już jest świat. 10/10 mimo ceny :D
Posted June 26, 2022.
Nigdy wcześniej nie zetknąłem się z tą grą tylko przed kupnem poczytałem pare recenzji i z nich wynika że gra jest świetna lecz ciężka. Po pograniu ponad półtorej godziny stwierdzam, że gra jest mega dobra i póki co nie za bardzo ciężka ale zgaduje, że się to jeszcze zmieni :) 10/10 Polecam bardzo dobra platformówka
Posted May 8, 2022.
Walka z Mr. Freeze jest strasznie trudna, ale gra w sama w sobie jest spoko! mam do ogrania jeszcze 2 i 3 :D
Posted April 18, 2022.
Gra jest po prostu świetna! Polecam każdemu :)
Posted February 8, 2022.
Zręcznościowa gra z anime dziewczynkami. Czego chcieć więcej?
Posted March 31, 2021.
Jedna z najlepszych platformówek w które miałem okazje zagrać! Polecam bardzo mocno!
Samo przejście gry na 100% czyli wszystkie małaki, wszystkie stworzenia, każdy poszczególny poziom na złoty puchar i oczywiście każdy poszczególny najazd (prawie pół miliona lumów i nie licze wszystkich osiągnięć) zajeło mi 13 godzin i zliczając moje wszystkie porażki wyszło że miałem ich 310. W tą grę miałem okazje zagrać już parę lat temu wersji pudełkowej więc doświadczenie z tamtych lat mam. Dla fanów zbieractwa wszystkie co pobadnie + platformówka w którą się po prostu cudownie gra na padzie bardzo gorąco polecam!
Posted March 22, 2021.
< 1  2 >