Recent reviews by Marek Zavadil

< 1  2 >
Extrem
Posted November 25, 2022.
top strop
Posted November 26, 2020.
13.6 hrs on record
best pc building simulator game.
Posted November 26, 2019.
1 person found this review helpful
0.9 hrs on record
Nemůžete čekat, že Vám tato hra rozzáří duši. Nejedná se o nic světoborného. Grafika je na dnešní dobu špatná, "movement" je zvláštní, celkově animace pohybu vykazují zvláštní pocit. Není ani tak originální, zkrátka jako každá druhá survive hra a to že se liší některými prvky z ní nic originálního nedělá. Svět mi přijde dosti prázdný. Po chvíli omrzí už třeba to, že si můžete z jednoho keříku udělat "food farmu". Na druhou stranu, pokud by na tom vývojáři pořádně zamakali a přitáhli nové hráče, hra by se mohla dostat i z toho Smíšeného hodnocení.
Posted November 4, 2019.
Early Access Review
Flashing lights, hra s obrovským potenciálem. Vyprošťování lidí z havarovaných aut, řešení dopravních přestupků, oživování osob, chytání zločinců, krotění ohně...To vše a mnohem více nabízí tato hra. Na trhu těchto her s podobnou tématikou neexistuje mnoho a navíc hra disponuje "multiplayerem" což hru posouvá o level víš. Misí zde za jednotlivé složky není mnoho, často se opakují, nemáte možnost tyto situace řešit více způsoby. Takže bych to přirovnal k práci u pásu, pořád děláte to samé. Hra má ještě čas, než bude lepší ve všech ohledech. Na pobavení a hraní s kamarády je jako stvořená.
Posted August 28, 2019.
1.1 hrs on record
Tato hra mě moc neoslovila. Příjde mi dosti prázdná. Mapa, na které se snažíte najít věci potřebné na nastartování auta mi nesedla. Moc lidí to nahraje, tak je problém najít do týmu všech 8 hráču. Tépek se sekeró, má celkem OP abilitky a pokud je vás přeživších málo, nemáte šanci vyhrát. Za mě určitě ne, ale než tu hru odsoudíte, tak si jí kupte a zkuste sami. Já si ale své peníze nechávám vracet.
Posted July 7, 2019.
4 people found this review funny
Najs
Posted June 30, 2019.
2.1 hrs on record
Pubg akorát za 2,39€. Jako nečekejte od toho nic zázračného, klasické battle royale a na každém rohu transakce, nabídky, atd.
Hratelnost nic moc, jelikož má malou sensitivitu a nedá se změnit, pokud jste u zdi, nepřítel vidí části vašeho těla a to nemluvím vůbec o tom, že se nenačítají textury a na začátku jste schopni se probugnout až do středu domu.
Na druhou stranu musíme brát, že se nejedná o hru za 30€, oproti tomu, že ta hra je víc stabilnější a za svoji cenu kvalitnější než Pubg. Stejně tak tuto hru ocení hráči ze slabším PC jako třeba já, co hrají Pubg na Very Low :)). +Zabavíte se u toho stejně. Tuto hru můžu vřele doporučit, jelikož 60Kč za super BR hru je velice přijemné.
Posted September 30, 2018.
Máte rádi Druhou Světovou? Tak tato hra je přímo pro Vás. Ponoříte se do války jako velitel, který na bojiště vysílá vojáky svého národu a bojujete proti ostatním. Má však své nevýhody, které se tu pokusím napsat. 1. Příjde mi tak trochu PayToWin, protože na začátku vlastníte 2 národy(Němce a Sověty) a ostatní si musíte dokoupit(Oberkomando, USA, Brity) a ti jsou tak trochu lepší, než základní. 2. Chybí hráči. Hra má malou aktivitu 3. Aktualizace ohledně přidání nových map, národů, generálů... rozhodně nečekejte, hra postupem zamrzá, jelikož vývojáři na ni doslova kašlou. I přesto tato hra má své kouzlo a pobaví spoustu z vás, ale raději si o té hře něco zjistěte, ať na to třeba nedoplatíte.
Posted September 15, 2018.
5 people found this review funny
1,234.2 hrs on record (778.2 hrs at review time)
CS:GO Review

☐ Potato
☐ Really Bad
☐ Bad
☐ OK
☑ Good (Some may find it Beautiful)
☐ Beautiful

☐ Fast
☐ High End
☐ NASA Computer

Difficulty:

☐ You just need two arms
☐ EZ
☑ Easy to Learn/Hard to Master
☐ Hard
☐ Dark Souls

Game Time:

☐ Really Short (0-2 Hours)
☐ Short (2-8 Hours)

☑ Few Bugs
☐ You can use them for Speedruns
☐ None

7.5/10”
Posted May 8, 2018. Last edited November 22, 2018.
< 1  2 >