Recent reviews by Martix3002

< 1  2 >
Co prawda gry jeszcze nie skończyłam ale się wypowiem. Grę zdecydowałam się kupić po obejrzeniu kilku odcinków z niej w internecie, wiadomo trochę mniej miałam niespodzianki w niektórych fabularnych momentach ale nie żałuje swoich decyzji! Sama rozgrywka jest tak dobrze zrobiona i pomimo gry z komputerem to naprawdę czuć charakter postaci i to jak w swoim postępowaniu potrafią zdradzić swoje role. Fabułę żeby odkrywać trzeba momentami się napracować ale w ogólnym rozrachunku trzeba pamiętać że zdecydowanie warto !
Posted November 24, 2022.
Tutaj nie ma co się rozwodzić, jak ma się z kim grać to jest to sposób na spędzenie mnóstwa godzin.
Posted November 25, 2020.
Może gra nie jest długa ale dostarcza świetnych wrażeń! Z rozdziału na rozdział zaskakuje nowymi mechanikami i ciekawymi rozwiązaniami. Ma dużo treści które można sobie przyswoić i bardziej się wciągnąć ale nikt nie będzie aż tak tego wymagał :P chyba że w czasie rozprawy w sądzie to wtedy wypada się zapoznać ze sprawa !
Posted November 26, 2019.
W pewnym momencie kiedy jest ten 50-któryś dzień i zdajesz sobie sprawę, że Twój gameplay ogranicza się do wrzucania jedzenia i odbierania plortów i zakrada się rutyna przy czym jednoczesny pośpiech bo zanim skończysz karmić prawą część farmy już trzeba lewą! Na szczęście są drony które większość mogą za Ciebie zrobić! I przychodzi czas na wakacje więc lecisz do sąsiedniej farmy pozbierać dla sąsiada owocki albo do sąsiadki postrzelać i pozarabiać przy tym. Ta gra przeszła bardzo dużo a następny update(1.4) tylko sprawia, że od razu wrócę sprawdzić nowe możliwości!
Posted November 15, 2016. Last edited April 17, 2019.
Gra świetna pełna humoru i logicznych zagadek :D
Posted November 9, 2016.
Klikam Nie ponieważ nie za bardzo wiem jak to DLC uruchmić :/ Więc sorrki
Posted July 31, 2016.
Mega polecam :D genialna narracja :DD jeśli szukasz bekowej gry logicznej to kupuj od razu :DDD Jedyny minus to brak narracji w jezyku polskim :/
Posted May 28, 2016.
W życiu nie grałam i nie zagram w lepszą gre logiczną :) Klimat i fabuła a przede wszystkim grafika przyprawiają mnie o dreszcze <3 Co prawda jest dość droga ale ja kupiłam po przecenie jak była po 12-13 euro więc warto czekać na promocję :0MEGA POLECAM gra długa i przyjemna ;)
Posted May 1, 2016.
Na Yt jest po polsku ;p
Posted February 24, 2016.
-_-
Posted January 30, 2016.