Products

Showing 1-10 of 11 entries
18 people found this review helpful
11 people found this review funny
0.2 hrs on record
A large number of russian Nazis were involved in the development of the game.
Posted February 15.
33 people found this review helpful
3 people found this review funny
1.0 hrs on record
Recommend this game because it conveys and reveals the events of the russian invasion of Ukraine, gives you a possibility to understand more about the affected people and understand what modern war is like not in movies but in life.
Posted September 9, 2023. Last edited September 9, 2023.
37 people found this review helpful
39.4 hrs on record (1.6 hrs at review time)
Early Access Review
Чудова гра у яку буду продовжувати грати ще довго. Сподіваюсь, що гру не закинуть і вона продовжить впевнений розвиток)
Відгук з часом доповню.
Posted August 25, 2022.
36 people found this review helpful
4.1 hrs on record
Шедевр від творців The Darkness, The Chronicles of Riddick та Syndicate.

Ми звикли бачити досить якісні шутери від компанії Starbreeze Studios. Вони навіть приклали руку до створення такої серії як PAYDAY. І от виходить гра Brothers A Tale of Two Sons, як своєрідний експеримент від Starbreeze. І зразу забіжу на кінець “експеримент” пройшов дуже успішно.
Дуже і дуже складно писати про цю гру. По перше, через сюжет який дуже легко заспойлерити, а по, друге тому, що відчуття від забавки дуже важко передати словами. Це треба пережити особисто. Тому я не зможу описати значну частину гри, і того за що її так полюбили мільйони і я не виняток.

Сюжет:
Саме те за, що гра запам’ятовується. Ви разом з двома братами проживаєте їх історію, їх страхи та хвилювання. Це відрізняє гру з серед іншої сірої маси ігор. Як Ви вже здогадались головні герої це два брати які люблять підколоти один одного і порозважатися. Але в їх дім приходить біда: батько серйозно захворів в як в багатьох казках вилікувати його може тільки чарівний і рідкісний еліксир життя. На пошуки якого і відправляються наші брати. Все наче досить просто і це так і є і так до кінця буде, але те, як це все подається. Саме через неї все так сприймається близько до серця. На цьому про сюжет і закінчу тому, що далі пішли б суцільні спойлери.

Геймплей:
Гру унікальна тим, що тут історія і геймплей пов’язані між собою. Ви отримаєте можливість керувати обома братами одночасно, і інколи відчуваєш себе Юлієм Цезарем коли виконуєш цікаву комбінацію дій нір азу не вдарившись персонажем. Гра заточена під контролер, але і на клавіатурі керується не дуже погано.

Мінуси:
Він тут один: короткотривалість гри приблизно три години і за цей час можна відкрити всі досягнення, але у вас скоріше за все виникне бажання перепройти гру.

Отже:
Якщо, Ви не боїтесь пустити сльозу під час проходження гри і короткотривалості, то вона вам сподобається.
Posted May 10, 2015. Last edited November 22, 2017.
43 people found this review helpful
1 person found this review funny
7.6 hrs on record
Темний лорд, але і близько не Саурон.

Overlord II це доведений до толку перший Overlord без усіх недоліків і виведена на новий, вищий рівень. І дуже багатьом Overlord II здався кращим за свого попередника. Гра заповненна великою кількістю різноманітного гумору. Де Ви ще зустрінете: ельфа-хіппі або фею в вигляді товстої, малої, страшної істоти з крилами?

Сюжет:
Вже перша місія шедевральна і не тільки тим, що вона зимова а і сюжетом, Вам необхідно бігати в ролі поки що молодого темного лорда з дубинкою і бити дітей, які знущались з нашого “героя”, знищувати крижані замки побудовані дітьми. І в цьому в сьому хаосі юний темний лорд підпалив св’яткову ялинку. Паралельно до міста підійшл війська імперії, які вимагали в жителів селища віддати всіх магічних істот, а ображені на нашого героя люди без вагань скинули його за стіну. Але малий лорд не розгубися і влаштував справжнє випробування військам імперії після чого випадково провалився під кригу
де і замерз. Через кілька років хлопчина виріс і перетворився в справжнього темного лорда. І відправився на перше завдання доводити всім, що він гідний називати мебе темним лордом. На чолі всіх місій все так само стоїть самий різноманітний гумор, пародії і все це поєднується з досить непоганим сюжетом.

Геймплей:
З часів першої частини не зазнав сейозних змін все так само ми можемо сіяти хаос в трьома способами. Перший це руйнівна і ефектна магія. Другий це потужна зброя ближнього бою, яку можна можна придбати лише в кузні в фортеці, на відміну від Ваших прихвостнів які можуть вибити собі зброю в бою. Прихвостні це і є третій спосіб сіяння хаосу. Міньйони поділяються на чотири види це бурі, вони сильніші, швидші і вибивають зброю в бою. Другі, це червоні знищують все вогнем. Зелені несприйнятливі до отрут і можуть тихо підбиратись до ворогів ззаду. І сині вони вміють плавати і воскрешати своїх побратимів. Що багатьом сподобається це можливість вселятись в тіла наших прихвостнів і так проходити певні місця. Все так само можна проапгрейдити своє помешкання. І появилась можливість сісти за катапульту, або покерувати кораблем.

Графіка:
Дуже приємна для ока і зовсім на вимоглива до системи.

Мінуси:
А значних мінусів забавка як на мене не має.
Posted May 9, 2015. Last edited May 9, 2015.
46 people found this review helpful
4 people found this review funny
39.0 hrs on record (26.0 hrs at review time)
Grand Theft Auto+Шерлох Холмс+Лос-Анджелес+Heavy Rain = L.A. Noire

Коли ми чуємо про Rockastar ми уявляєми ефектні перестрілки, погоні, а як з L.A. Noire?
L.A. Noire дебютний довгобуд компанії Team Bondi в жанрі Action-Adventure. Компанія не дожила до релізу гри на ПК, оскільки гра планувалась на PS3. І гри зробила революцію в ігроробстві, оскільки не було ще ігор подібного типу. Гравцеві, виступаючому в ролі детектива Лос-Анджелеса на ім'я Коул Фелпс, належить розкрити ряд злочинів. Але не в ролі всім звичного приватного детектива одинака, а в ролі занудного поліцейського, колишнього військового. В його особі ми пройдемо шлях від патрульного до солідного детектива. І що з цього вийшло ?

Сюжет:
Гра нас кидає на кінець 40-х в темний Лос-Анджелес: розквіт Голівуду, мафії, розвиток бізнесу і в центрі цього всього г***а наш протагоніст Коул Фелпс - колишній військовий, герой Другої світової війни, а зарас звичайний патрульний. Коул регулярно і досить вдало розслідує вбивства, що сприяє його стрімкому карєрному зростанню. На цьому про сюжет і закінчу, оскільки надалі не обійтись без спойлерів.
Геймплей:
А це саме краще після сюжету, Вам необхідно шукати докази на місці злочину, оглядати їх, опитувати свідків вирішувати кажуть вони Вам правду, недомовляють чи брешуть (детальніше про це трохи пізніше). Якщо знайдете на місці злочину пістолет Ви направляєтесь до продавців зброї і розпитуєте їх кому вони його продали і коли. А все що дізнається Коул він записує в свій записник, який неодноразово Вас виручить. І коли Ви впевнетесь в тому хто злочинець настає час для допиту- це те, що найбільше запомятовується в грі, такий своєрідний козирній туз саме він найбільше рекламувався і не розчарував. При розробкі гри використоуваллась технологія захоплення міміки “MotionScan” і працювали з голівудськими зірками, які подарували деяким героям як і голос так і обличчя. І під час допитів Вам справді необхідно буде звертати увагу на міміку і опираючись на побачине і шосту чуття Ви роздумуєте над тим чи підозрюваний вам бреше і через це підозріло поводиться, чи через те що щойно померла дорога йому (їй) людина. В цьому Вам можуть допомогти бали інтуїції, які дозволять прибрати невірний варіант. А ці бали інтуїції можна отримати піднявши рівень. І на допити Ви потратите 80% свого часу проведеного в грі. А інші 20% на погоні по відкритому, гарному і цікавому Лос-Анджелосі з реальними історичними будівлями також Ви потратите час який лишився на непогані перестрілки і такі собі бійки.

Отже, гра вийшла дуже вдалою, майже шедевр з чудовою музикою з непоганою графікою, гра затягне вась на 20-25 годин без DLC. Від L.A. Noire Ви отримаєте унікальний ігровий досвід, якийВи запам’ятаєте на все життя.
Posted May 3, 2015. Last edited January 15, 2017.
30 people found this review helpful
2 people found this review funny
23.9 hrs on record (16.3 hrs at review time)
If you want to make enemies, try to change something.
— Adam Jensen

Deus Ex: Human Revolution дає можливісь поглянути в кібернетичне майбутнє заповнене імплантами, які сліпому повернуть зір, глухому слух вони роблять нас сильнішими, швидшими, навіть розумнішими, але чи рибить особистністно кращими ? Це одні з небагатьох питань на які заставляє задуматись гра, приквел знаменитого шутера. Можливо вистачить пальців однієї руки для підрахування вдалих приквелів. І Deus Ex: Human Revolution один з них.

За вікном 2027 рік Детройд світ зазнав колосальних змін, суспільство розділилось на дві половини одні проти імплантів, не бажають вмішуватись в тіло, а інші за "модернізацію" людини. Але на цьому все не закінчується тут і самі різноманітні інтриги в які вмішані політики, військові, а також великі корпорації майже доганяючи "Гру престолів". Гра як і оригінал роздумує на самі різні теми, як от: антиутопія, корупція та мораль. І при цьому в неї виходить залишатись якісним шутером з елементами RPG.
Сюжет:
Це головна складова частина гри наш головний герой Адам Дженсон колишній співробітник спецназу, а наразі начальник служби безпеки в величезній корпорації по протезуванню "Sarif Industries", на головний офіс якої напали в день оголошення великого відкриття. Для нашого героя його робота стала другим домом і за іронією, місцем першої смерті, адже саме тут він загинув вперше. Але Адама всетаки по шматочках зібрали в результаті він проти своєї волі став бляшанкою (так люди прозвали людей з імплантами). через пів року лікування Адам повертається на роботу і нашим завданням стає дізнатись хто стояв за нападом, але все вситгне кільканадцять разів помінятися. На цьому про сюжет і закінчеми, аби уникнути спойлерів.
Геймплей:
Єдине, що фактично не змінилось з часів оригіналу змінилась тільки система укриттів і це не спортило забавку. Завдання все так само можна пройти, або на пролом знищуючи все на своєму шляху включно з заручникамиі союзниками, або тихо по стелсу, взламаючи комп'ютери. Доречі хакерство допомагає багато чого дізнатися про світ і подано воно цікавим міні квестом. Є можливість модернізування героя, яка непоступається Mass Effect. А модернізувати Адама більше ніж варто чого тільки вартий імплант "Тайфун" активувавши який Ви можете рослабитись і дивитись, як в радіусі враження вбиває, або травмує ворогів. І все це впливатиме в майюутньому на варіативність подальшого проходження.
Графіка:
Графіка в цікавих золото-чорних тонах які декому можуть різати око, але таких одиниці.
Оптимізація:
Гра має трохи криву оптимізацію для свого часу, але наразі небагато комп'ютерів відчує проблеми з запуском.

Отже:
Deus Ex: Human Revolution вийшла нарідкість чудовою в якій є все від сюжета і до атмосфери чого тільки вартий саундтрек який повністю заставляє поринути в цей світ, але якщо Ви вирішите пройти гру запам'ятайте: її неможна пробігати, тут треба все читати, розглядати щоб не втратити весь сюжет.
Posted April 30, 2015. Last edited June 8, 2016.
26 people found this review helpful
2 people found this review funny
45.7 hrs on record
Суміш: Saints Row The Third + Prototype + Mass Effect + "Матриця"

Гра з початку планувалась як DLC для Saints Row The Third, але через економічні проблеми було вирішино випустити, як самостійну гру. Через це в грі не змінилась графіка з часів Saints Row The Third і Стілпорт перейшов з нього фактично без змін. Через це багато хто критикує четверту частину.

Гра починається так: Ви президент США і направляєтесь в Білий Дім де проходить інтерв'ю, але на Вас нападають прибульці. І з цього місця Вашим основним завданням стає вбити лідера прибульців. Але Вам це з першого разу не вдається і Вас захоплюють в полон і поміщають в симуляцію де Ви наділені різніоманітними супер силами, що кардинально міняє весь геймплей гри. Окрім цього було покращено злом магазинів, хоч десь в цій грі треба подумати. Сюжет в грі відносно простий, але його витягує притаманна серії Saints Row наркоманія яка вийшла на новий рівень і задає незабутню атмосферу, таке враження ніби гра повністю розроблялась для мене (хто мене особисто знає зрозуміє про що я). Через свою атмосферність гра проходиться на єдиному подисі і довгий час не забувається. Це також забеспечується великою кількістю різноманітної зброї і транспорту які можна гарно модернізувати.
Графіка, як я й писав до цього, не сильно змінилась з часів третьої частини, але гру це не портить, а надає своєрідного шарму.
Розробники гарно витратились на музику для гри кожен знайде щось для себе тут присутні і рок, і реггі, і дабстеп, і навіть класика. Просто уявіть політ над містом під "Токката і фуга ре мінор" Йоганна Баха.
В грі єдиний мінус - це короткий сюжет (приблизно 8 годин), але в грі Ви скоріш всього знайдете ще чим зайняти себе приблизно на 20 годин.

Отже, якщо Ви любите повеселитись, незабутню атмосферу, шедевральну музику і велику кількість пародій на різноманітні ігри, фільми і тому подібне, то гра Вам сто відсотково сподобається.
Posted March 11, 2015. Last edited August 21, 2015.
48 people found this review helpful
3 people found this review funny
123.0 hrs on record (118.3 hrs at review time)
Найкраща або одна з найкращих глобальних стратегій світу.

Гра мене сильно затягнула, я проводив години за годинами не відриваючись від екрану. Я б награв набагато більше годин якби випадково її не видалив і не полінувався знову скачати.

Геймплей :
В цій пісочниці Ви самі вибираєте за яку країну грати і в який період. Панове з Paradox взяли до уваги побажання гравців і недоліки Crusader Kings і виправили їх в Crusader Kings II. Всі ігри від Paradox дуже похожі як і в інших ми вибираємо країну в якій будемо "редагувати" : економіку, внутрішню і зовнішню політику, можемо навіть поміняти державну релігію.
Отже, ми вибрали країну і опиняємось в 1066 році (або в 769-DLC) і керуємо на свій розсуд. Ви можете стати жорстким вікінгом і очолювати морські набіги і грабувати все на своєму шляху паралельно приносячи жертви. Або можете очолити якусь Європейську державу і взяти участь в хрестових походах на святі землі. І якщо похід закінчиться вдало то створите на завойованих територіях свою країну. Візміть до себе в ввасали тамплієрів і наділіть їх землями, щоб не збунтувалися.
І ще сотні варіантів: іудеї, перси, індуси та інші. В грі сильно акцентована увага на сімейних відносинах, детально описано ставлення інших правителів до Вас. Тому вкладка "персонажі" займає досить багато місця і обліплена портретами і в кожного свої родичі, вороги і різні цілі. Родичі, придворні і вассали оточують Вас, як вода рибу. Дружина народить Вам спадкоємців, щоб було в кого перевтілитися, а також діти дозволять створити сильні військові союзи з іншими країнами. Вассали і слуги можуть звертатися до Вас з різними важливими і не дуже важливими проханнями і взалежності від того як Ви відреагуєте буде залежати його ставлення до Вас. Переговори в грі проходять не між країнами, як в Europa Universalis і Victoria, а між персонажами. В грі зроблено основний акцет на політику, а не на війни. Щоб розвязати війну необхідний хоч якийсь привід, якщо таких не має тоді доведеться просити міністра щоб сфабрикував щось проти Ваших ворогів. Армія складається з ополчення феодала і нових для серії Crusader Kings найманців, які досить дорого обійдуться правителю. Розміри армії обмежені від кожної території можна призвати певну кількість піхотинців і кінноти. А от кількість найманців залежить лише від розміру казни. В грі не передбачена чисто військова або дипломатична перемога, як в Civilization гра просто закінчується на 1453 році. Після чого Ви зможете порівняти свої досягнення з досягеннями інших країн.

Сюжет в грі як такий відсутній, але він тут і непотрібний. Інколи твій мозок сам створює сюжет і починає підозрювати родичів в зрадництві (але дойти до такого стану не кожен зможе).

Графіки в грі не має тут лише карти і текст всю гру Ви будете переглядати карту в тому чи іншому положені, змиріться з цим.

Музичний супровід в грі прекрасний і без всяких DLC. Вся музика допомагає краще поринути в світ гри і передати атмосферу середньовіччя.

Гра має єдиний мінус це велика кількість DLC.

Отже, якщо Ви ярий фанат стратегій і бажаєте підучити історію, то гру варто брати, але якщо Ви тільки починаєте грати в стратегії такого типу, то краще повчитися на інших оскільки гра досить складна. Обережно забавка може дуже сильно затягнути.
Posted February 28, 2015. Last edited November 22, 2018.
32 people found this review helpful
4 people found this review funny
31.0 hrs on record (25.1 hrs at review time)
Прекрасна гра.

Гра з самого початку, а саме з меню задає потрібний настрій. Меню доречі просте і лаконічне воно гравцю натякає, що йому вже слід вибирати транспорт і починати свій заїзд. Розробники вирішили пожартувати: машина не виїде лаконічно, а з гуркітом впаде на землю. Цем розробники хотіли показати: що гравцю не слід очікувати на якийсь гламур.

За своєю графікою і фізикою на свій 2009 рік гра була найкращою серед вуличних гонок (як на мене). Гарний, детально пророблений відкритий світ без правил і заборон. Різні порти, гори, будівництва, автостоянки, а також гарні заміські зони які зачарують кожного. Відзачилась гра також можливістю їзди на мотоциклі, хоча трохи складно і взагалі рідко коли буде виникати велике бажання покататися на ньому. Є зміна дня і ночі, а також є можливість поганятися з друзями. Є всього потроху все за один раз не опмсати. В грі прекрасний музичний супровід можете їздити під якусь драйвову пісню (як от Guns N Roses — Paradise City яка не йшла з мого плейлисту дуже довго) або навіть класичну музику. Досить цікаво реалізована механіка руйнування машин з відтворенням флешбуку. Сюжету в грі ніякого не має, Ви появляєтесь з машиною все коротко пояснюють і їдьте на всі 4 сторони світу і займайтесь чим забажаєте. Автомобілі - окрема розмова. Я не можу назвати себе затятим автолюбителем і великим знавцем, але поєднання вінтажних автомобілів з сучасними спорткарами і з автомобілями з 80-х — геніальна.
Гра, як на мене має єдиний мінус - це відсутність можливості тюнінгування транспорту, але для мене це було помітно леше протягом частини першої години з 25 награних.

Отже, якщо Ви один(а) з тих хто вважаєте, що руйнувати транспорт інших стрітрейсерів під Моцарта - чудово, то Ви повинні придбати гру.
Posted February 7, 2015. Last edited March 1, 2015.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries