Products

Recent reviews by jory

< 1  2 >
Showing 1-10 of 14 entries
No one has rated this review as helpful yet
44.2 hrs on record (3.0 hrs at review time)
Early Access Review
do the quota like in telekom
Posted December 1, 2023.
4 people found this review helpful
0.0 hrs on record
yeah..
Posted October 20, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
59.1 hrs on record (49.6 hrs at review time)
dosh
Posted August 19, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
17.0 hrs on record (14.6 hrs at review time)
jo cucc
Posted April 7, 2023.
1 person found this review helpful
48.2 hrs on record (22.5 hrs at review time)
Early Access Review
this ♥♥♥♥ hits hard like i hit those mf cannibals with da suppressed glizzy
Posted March 2, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
228.5 hrs on record (27.9 hrs at review time)
mf snipers
Posted November 10, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
9.0 hrs on record (5.2 hrs at review time)
wanna get scared? yeah. you gonna get scared.
Posted December 1, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
64.9 hrs on record (3.7 hrs at review time)
Ahoz képest hogy artemis knives és a többi suttyó játékának a keveréke hát mit is mondjak..

infestation survivor stories(WarZ): elején nagyon ócska volt a játék de a játék maga korrekt és kikurt jó volt, igaz bugfészek volt, senki nem szerette(főleg az aki nem is tudott vele játszani) viszont az a túlélős FPS/TPS játék elég jól alkotott majd szépen kezdték fejleszteni a játékot, egész jó irányba kezdett haladni, miután artemis rájött hogy el lehetne adni a játékot máshogyan is(cheats) nem volt p2w pompás volt, csak amikot elkezdtek özömleni a csalók a játék is úgy kezdett el romlani, fejlesztések egyre szarabbak voltak(kocsik,california,mégtöbb bug az enginebe..stb..) És ezután jött a torz szülött..
Romero's Aftermath: Elsőre még annó streamek és egyéb mások alapján még tök jól nézett ki, egy újra grafikázott ISS-nek tűnt részletesnek bizonyúlt és elég csábító játékmenetet igérgetett Romeroról ne beszéljek, megvan neki is az alap híre.. Viszont, kinyitott a játék, és én is eléggé izgatott voltam vele kapcsolatban, hát kipróbáltam.. Elsőre egész jónak tűnt játszottam vele mászkáltam építettem, lőttem, majd rájöttem a játéknak a hibájára.. hogy tele lett tömve loot box-al amit megvehettél akkor ha fizetsz a játéknak.. és egyébb jutattásokat is kaphattál cserébe értük.. utána Gold Pro És universal csomagokat is vehettél amikkel ugyan csak fokozhattad a játékod élményét de ezt ISS-ben is ellehetett játszani csak ott nem volt akkora ereje.. utána jöttek a mégnagyobb gondok, Grafikai bugok, engine szenvedett a játék alatt, bugos volt a karakter, értelmetlen történet, egy igazi ISS-Copy amit azthittek hogy újraélesztenek.. majd jött a kövezkető játék az úgymond "megváltó"
Shattered Skies: Streamok és videók alapján nagyon óvatosan nézegettem a játékot mivel tudtam kik a fejlesztők, az előző kettőhöz képest felsorolt fejlesztőknek a megmaradt kis része új történettel és játékélménnyel próbálkoztak embereket hívni a játékukhoz, elsőnek gigászi ötleteikkel "na majd ez a játék befog futni, ezzel learatjuk mindenki babérját" Hogyne... A játékot Gold editionban vásároltam meg, kipróbálva hogy mit is tud, elsőre egész jónak tűnt szép grafika, egész jó iránítás, új felület, hang az még mindig a legelső szériából visszamaradt hang..(amivel amúgy nincs gond csak 2012-3 tól 2016ig kellett volna tudni fejlődniük ezzel). Játékosok egész tűrhető számban voltak, pálya szép nagy nyitott volt, nem túl sok tartalommal, fegyverekből dögivel volt, lőszer kevés, ( itt gondolj arra hogy találsz egy fegyvert egy kávézóban, mész 1 métert már megint ott van kettő fegyver) és a játékkal jött egy új hitbox renszer is ÉS!! Új armor rendszer ami undorító és pocsék volt személyem szerint, lőttem az ember fejét és sehol semmi, mintha madártollal csiklandoznám az orrát és nem is tüszkölne rá, tehát túlságosan OP-lett. majd végül 2-3 hét után kezdett kihalni..
Last Man Standing:ugyan azt tudja mint az elődje a Shattered Skies, csak ezerszer jobb, megfogható történet,
battleroyal játékélmény jobb hitbox és armor rendszer(ezerszer jobb) és semennyire sem P2W!! Ingyenes játékhoz képest nagyon jó, elődeiben csalódtam pedig nagyon nagy hírt adtak mindnek kivéve(ISS) Ennek a játéknak látok eddig legnagyobb jövőt, mivel elég szép és elég jó, de van rajta mit javítani, sokminden, de az elgondolás tök jó, Playerunknow battlefield nagy konkurenciája de áldásom rá hogy sikerüljön nekik legalább ez az 1db játék. Hajrá LMS!
Amiket itt leírtam saját véleményem, senkinek semmilyen játékbeli élményét nem akarom elrontani vele, sok időt töltöttem minden játékkal és úgy írtam most le a véleményem Remélem tudtam segíteni!!
Próbáld ki, nem fogsz nagyot csalódni ebben a játékban!
Posted May 5, 2017.
6 people found this review helpful
567.1 hrs on record (197.9 hrs at review time)
Isteni!
Posted July 17, 2015.
6.6 hrs on record
Early Access Review
Very good game it's tactical and kill'em all very good the workshop are have fantastic wearpons and cloths so try this game i like it 10/9
Posted April 25, 2015.
< 1  2 >