Recent reviews by Szkodnix

< 1  2 >
Bardzo solidna arcade'owa strzelanka i interesujący sequel do już bardzo miodnego pod kątem rozgrywki Diaboticala. Tym razem mamy drużynową strzelankę 4v4 z podziałem na klasy. Poza koniecznością dobrania odpowiedniej klasy do kompozycji drużyny, przyjdzie nam też wybrać odpowiednie umiejętności na modłę z gier rogue-like.

Jak na bardzo wczesny early access jest bardzo dobrze. Gra się przyjemnie, próg wejścia chociaż minimalnie wyższy od podstawowego Diaboticala to jednak nagradza. Na plus zasługuje też przeniesienie wielu klasycznych map z Diaboticala.

Cena 60 zł to adekwatna kwota jak za tę grę. Polecam!
Posted June 7.
Widać dużo serca włożonego w ten tytuł. Zdecydowanie warto, jeśli połączenie CSa z Hotline Miami Wam pasuje :)
Posted December 28, 2023.
Niezależne studio 1047 Games stworzyło coś wspaniałego. Splitgate jest dynamicznym, sieciowym shooterem, czerpiący mocno z takich tytułów jak Halo czy Unreal Tournament, pod kątem tempa rozgrywki. Najważniejszą ideą gry jest wykorzystywanie portali (działające na praktycznie identycznej zasadzie jak w serii Portal) w celu oflankowywania przeciwników. W połączeniu z bardzo przyjemnym modelem strzelania oraz bardzo niskim progiem wejścia dla nowych graczy, Splitgate jest doskonałym tytułem zarówno do grania w 3/4 osobowych drużynach, jak i do gry solo.

Zagrajcie koniecznie!
Posted April 15, 2022.
Dobry fork starego klasyka :) polecam!
Posted August 16, 2019.
Doskonały przykład przeniesienia dość schematycznego gatunku arena shooterów do standardów XXI wieku. Niezmiennie szybka rozgrywka, doskonała grafika (a gram zaledwie na najniższych!) oraz przyzwoicie zbalansowani bohaterowie.
Przed twórcami pozostało jeszcze mnóstwo pracy, ale patrząc na obecny kształt gry i podjęte w ciągu ostatnich kilku miesięcy decyzji przewiduję raczej sukces :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na arenie! ;)
Posted May 2, 2018. Last edited November 23, 2018.
Ponadczasowa! Polecam :)
Posted November 28, 2017.
Link do oceny gry: https://szkodliwyblog.wordpress.com/2017/03/01/komputerowa-propozycja-na-wieczor-team-fortress-2/
Polecam serdecznie każdemu miłośnikowi casualowych strzelanek :)
Posted November 23, 2016. Last edited March 7, 2017.
Moja ocena gry: 8 na 10.
Pełna treść recenzji dostępna jest na łamach serwisu http://osworld.pl/last-tinker-city-colours-recenzja-swiata-teczowych-barw/

Pozdrawiam
Posted February 14, 2015. Last edited February 14, 2015.
Modyfikacja Thinking with Time Machine jest jedną z większych modyfikacji do gry Portal 2. Chociaż jest darmowa na pewno nie zasługuje na miejsce w moich polecanych grach.
Idea cofania czasu może i byłaby ciekawa, gdyby nie niejasne wytłumaczenie graczowi tej idei. Od pierwszego etapu gra jest katorgą: poza pokazaniem obrazkowo na czym polegają zagadki nie ma tutaj dosłownie nic konkretów, którym klawiszem cofamy czas, na czym to cofanie czasu polega, itp. Wszystkiego musimy się dowiadywać sami, zaglądając do ustawień klawiszy. Jest to straszny błąd, który przekreślij w tej modyfikacji moją dobrą opinię.
Nie można zapomnieć też o muzyce... cóż... właścicie jej braku. Jako słuchowiec tym bardziej jestem wrażliwy na tego rodzaju elementy.
Oceniając jako twórca map do Portala 2 muszę przyznać, że zostały wykonane starannie oraz z wieloma ślicznymi elementami, ale całokształt kolokwialnie mówiąc leży.

Zupełnie nie rozumiem tak wysokich ocen moich poprzedników, ale możliwe, że po prostu zachwyca Ich sam koncept. Mnie niestety gra zupełnie nie powaliła na kolana, a wprost przeciwnie.

Z całą odpowiedzialnością gry NIE polecam.

Posted April 27, 2014.
Po sukcesie Valve ze swoją grą free2play, lecz nie pay2win przyszedł czas na Loadout. Sama gra jest przedstawicielem strzelanki o mniejszej dynamice, lecz to właśnie powoduje, że moim zdaniem zasługuje na uwagę. Mapy są spore, cele jasne i zrozumiałe, giwerki można rozbudować bardzo różnie. Zabijanie jest prawdziwą zabawą :)

Minusami gry jest Jej brak całkowitej integracji ze Steam'em (chociaż tylko tak jest dystrybuowana) oraz dostępność tylko na Windowsa. Mimo wszystko jednak polecam ze względu na uczciwy model free2play.

Pozdrawiam
Posted February 26, 2014.
< 1  2 >