Recent reviews by Bonkol

< 1  2 >
Alchemist's Awakening to połączenie wielu znanych gier takich jak Minecraft, Rust czy gry RPG fantasy.
Największa frajda wynika z możliwości tworzenia wielu przedmiotów z łączenia materiałów i żywiołów, wkońcu jesteśmy ALCHEMIKIEM!
Oto film który dla was przygotowałem jako pierwsza recenzja:
Posted March 22, 2016.
SUPERHOT to jedna z najbardziej oczekiwanych gier polskiej produkcji.
Grając w trailer przedstawiony 2 lata temu czekałem na dzien premiery z utęsknieniem i doczekałem się.
Klimat dobry bo gra mimo iż jest mocno zręcznościowa posiada ciekawą fabułe.
Generalnie polecam gorąco: 8/10 (jedynym minusem jest cena nieadekwatna do czasu trwania całej rozgrywki)
Posted February 25, 2016.
Co tu dużo mówić, dobra wciągająca minigierka.
Darmowa wersja jest dostępna na telefony i tablety zarówno na Androida jak i iOS.

Posted January 29, 2016.
Niesamowicie przyjemna gra w której możemy wuzwolić naszą kreatywność.
Zbuduj dom, rakietę, samochód czy inne mechanizmy - graj sam lub z kumplami online!
Zobaczcie mój pierwszy film z tej wspaniałej przygody!
Posted January 20, 2016.
SUPER GRA!
Nic dodać nic ująć...

dorzucam krótki materiał
Posted December 13, 2015.
Amazing game!
Good work.
Posted September 10, 2015.
Pomysł był dobry ale optymalizacja początkowej wersji zraziła do tego tytułu graczy.
Na dzień dzisiejszy gra "leży i kwiczy" - mała ilość graczy online.

Szczerze Nie polecam!
Posted July 17, 2015. Last edited July 17, 2015.
Dobra polska gra!
Klimat, Grafika Fabuła o której jak się później dowiedziałem iż została napisana z użyciem prawdziwych niegdyś wydarzeń dotyczących Doliny Diatłowa.
Elementy historyczne wplecione w fabularny wątek gry sprawiały dodatkowy dreszczyk emocji.

Polecam 8+/10
Posted June 19, 2015.
GRA JEST GODNA POLECENIA!
Polska produkcja za niskie pieniądze!
Osobiście nie miałem okazji porównać 2015 czy poprzednikiem (CMS 2014) jednak obecna wersja jest naprawde dobra.

Jako osoba, która ma mało wspólnego z motoryzacją a tym bardziej z mechaniką samochodową nauczyłem się wielu rzeczy co ciekawe.
Biorąc pod uwagę iż jest to tylko GRA i SYMULATOR musimy pamiętać o tym że samochody a dokładniej ich budowa i zawartość części jest bardzo mocno uproszczona a niektóre częśći zostały wręcz pominięte.

Mam nadzieję, że powstanie więcej DLC które podtrzymają żywot gry na dłużej.

+ Opcje tuningowania (kupowania taniej i sprzedawania drożej na rynku) są naprawdę wciągające.
+ Duża możliwość rozwoju warsztatu (kupowanie narzędzi i umiejętności za punkty doświadczenia) jest godna uwagi, jednak widze jeszcze tutaj miejsce na kilka innych narzędzi czy sprzetów mechanika samochodowego jak np. Geometria kół, tuning silników (a nie tylko karoserii)
+ Stopniowe odblokowanie poszczególnych zakątków warsztatu (lakiernia, parking, ścieżka diagnostyczna)
+ Grając i naprawiając można nauczyć się conieco na temat mechaniki samochodowej
+ Muzyka w grze posiada licencję Creative Commons (można bezpiecznie z niej korzystać przy nagrywaniu materiałów np. na YT)
+ Poziom trudności gry wzrasta automatycznie wraz z wzrostem punktów naszego doświadczenia (im dłużej gramy, tym mniej podpowiedzi otrzymujemy od systemu w sprawie napraw i zleceń - musimy sami kombinować się domyślać)

- Mała ilość marek samochodowych (często się powtarzają przy zleceniach ciągle te same)
- Brak możliwości dokładniejszego tuningu lakierniczego (nie mozna lakierować poszczególnych części samochodu)
- Brak polskiej waluty (tylko i wyłącznie $)
- Brak 60 FPS (widoczne to jest podczas jazdy po torze testowym)
- Niektóre ceny częśći samochodowych mają dziwne i niewytłumalancze wartości (są kosmicznie drogie)

Posted June 9, 2015.
Rewelacyjna gra!
Najlepszy MMO survivial!

Dobrze wydane pieniądze i wiele godzin wesoło spędzonego czasu!
Jednak starsza wersja Rusta miała według mnie lepszy klimat :)

Pozdro!
Posted April 29, 2015.