Recent reviews by Tybek*

3rd day straight online not working. endless loading screen, would be nice to at least get error rather than staring at loading screen forever.
Posted February 23. Last edited February 23.
Szkoda że tak ładnie zrobiona produkcja jest tak bardzo płytka. Brakuje większego wpływu tytułowego TRANSPORTU na jakikolwiek aspekt gry. Poza przygotowanymi celami do wykonania w kampanii gra totalnie nie posiada głębi dzięki której odczuwałbyś jakikolwiek sens tworzenia linii transportowych - tzn ich wpływ na miasta/świat/relacje/ciągi przemysłu itp.
Posted September 8, 2020.
Totalny pożeracz czasu, jeden z najlepszych city-builderów na rynku(niestety)
Nawet w 2020 jest legitny do zagrania.
W teorii lepiej gra się z płatnymi DLCkami ale bez nich też można nacieszyć się gierką. Jedyny sensowny DLC to zapewne ten z budową regionów przemysłowych
Late game to tak naprawdę walka głównie(albo i tylko) z logistyką bo wszystko się korkuje i to niestety jedyne wyzwanie które zostaje po paru godzinach gry.
Jestem totalnie oczarowany.
Podczas pierwszej sesji i kilku pierwszych godzin gdzie zostałem władcą pomniejszego cieszyńskiego regionu:
-Spłodziłem z 5-tke synów
-Większość ludzików wokół dworu i ziem mnie lubi, docenia i propsuje, Szpieg-Majster jest moim ziomkiem
-Mam zapędy żeby najechać sąsiedzkie ziemie bo 'a co mi tam to tylko gra' więc proszę lokalnego proboszcza o sfałszowanie dokumentów żeby mógł je jakoś przejąć
-Dbam o rozwój rodzinki i ich rozmnażanko bo perki inne bonusiki, staram się zostawić po sobie piękne dziedzictwo
-dobijam 50-tki, choruje i umieram
-Przejmuje stery jako mój najstarszy syn...
-...który okazuje się być moim skrytym(not anymore) zabójcą z sadystycznymi tendencjami którego wszyscy w regionie nienawidzą lub się obawiają
-Jako że prawo każe podzielić tytuły pomiędzy synów gram teraz połową ziem
-Wybucha wojna z węgrami która mnie najężdża a ponieważ połowa ludności mnie nienawidzi to na wszystkich ważnych pozycjach zasiadają słabo rozgranięci ludzie
-Zostaje najechany i wtrącony do lochów

11/10 totalnie polecam.
Tybek
Posted September 8, 2020.
Gierka ładna i przyjemna.
Odpychać może sterowanie i Azjatyckie interfejsy
Sterowanie - dlatego że z jednej strony jest niewiele przycisków ataku ale z drugiej ilość różnorodnych broni i kombinacji ataku daje całkiem sporo możliwości zabawy.
Intefejsy - ponieważ zabawa jest typowo pod pada i konsole to niektóre interfejsy i ich obsługa jest taka sobie + gra nie specjalnie uczy co robić z przedmiotami i które są najpotrzebniejsze w Endgame
Posted June 9, 2020.
Super