Recent reviews by REAL Clark

I like hurting other people
Posted November 14, 2023.
najlepszy nfs jakikolwiek życiu grałem
Posted September 20, 2022.
Jest to chyba 4 najlepszy bf po bf4, bf1, bfbc którego grałem strzelanie w tej gre jest czymś co sprawia przyjemność zabójstwa kolejnych glin/złodzieji, chodz tą grą jest martwa przez fakt że tylko jeden server jest dostępny to i tak nie zmienia faktu ze nawet taka gra która została okropnie potraktowana przez comunity bf i ocenili jako najgorszy bf jaki wogule powstał bo nie ma czołgów i helikopterów, jest to głupota osób którzy oceniają gre po okładce z faktu iż ta gra mówi o konfliktach policją z przestępcami.
Jest to bardzo fajna gra, kampania jest moją drugą ulubioną po bad company klimat ameryki lat 20 maiami i los Angeles sprawiaja że czujemy ten klimat i bierzemy udział jakieś akcji ratunkowej zakładników chodz początek fabuły był super to poczułem że trakcie 3/5 fabuły nudziło mnie to granie po cichu to i tak nie zmienia że końcówka jest mega interesując i ciekawa i gdy skończymy fabułę poczujemy że to nie koniec przygody bo pozostał jeszcze multiplayer.
Multiplayer jest czymś czego ja jako fan bf szukałem w dobrej strzelance mamy 4 klasy jak pozostałych bf przystało medyk, inżynier, wsparcie, snajper oraz opcja bycia hakerem
Bronie w tej grze jest przyjemne do strzelania modyfikujemy je przez zabijanie kolejnych celów
Możemy dodawać celowniki, dodatki typu. Laserów, powiększonych magazynków, amunicji itp a jeszcze dalej lufy oraz końcówki na lufy a na końcu uchwytów które poprawiają albo celność albo stabilność broń, ale jeszcze jedna ważna rzecz, żeby kupić dodatki potrzebujemy pieniędzy ktore zdobywamy wykonując cele misji na poszczególnych mapach i trybach albo za zabijanie chodz ta metods jest bardzo nuząca i czasochłonne to bez pieniędzy nie możemy kupować nowych i lepszych broni

Podsumowując hardline jest dobra grą chodz tą grą ma kilka lat na karku i jest martwa przez ludzi którzy stwierdzlili że jest głupia to i tak ludzie dalej grają w niego i choć zostac przy nim jak najdłużej tylko po to iż chcą spędzić czas spokoju beż pojazdów opancerzonych albo czołgów które na hita zabijając w innych seria bf, oby DICE i zamknęło tych serwerów.
Amen
Posted July 16, 2022.
Zajebiste kawałki
Posted November 25, 2021.
3 woja he he
Posted November 26, 2020.
Tak gra to cudo gra fikcyjna opowiadająca 3 mocarst Polani, Saxsoni oraz Ruswecji tym okresie 1920+ w udział wojen biorą mechy które odbierają setki tysięcy ludzikich istnien z każdej ze strony konfliktu mechy są w 3d odwzorowane najlepsze, gra została stworzona pod okeim Jakuba Różalskiego polskirgo artyste który malouje technikom komputerową obrazy świetnie wyglądają, fabuła jest wciągając ale też głupia kiedy oglądamy kolejne m9nologi ze stron konfliku oraz bohaterowie co czują i czego pragną, a mechy to wszytko uzupelniją. Gra opiera się RTS strategi czasu zeczywistego, dowodziny jednostkami oraz dajemi rozkazy im, niektóre jednostki są stworzone na piechote a niektóre na mechy alw tez trzeba nimi grać, mech mają słaby pancerz w plecy piechota może sie chować za osłoną zdobywać lepszą bron od wroga, zdobywać mechy, oraz surowce które są niezbędnym elementem budowania mechów

podsumowując ta gra ma duży potenjcał na gre, chodz ludzie dobierają się n błedy gry to i ja nie widze tego ta gra załuguje na oklaski 10/10 zajebista
Posted October 7, 2020.
Kiedyś kupiłem na PS4 ale nie chciało mi się wydawać 200 zł na PS Plus więcz kupiłem na komputer. Zajebista jest grą na PC a na PS4 musiałem rozglądać się dróżekiem i mnie to wkur***** że muszę się rozglądać. Ale na PC czuje że lepiej mi się gra. (-) na PC mamy trzech obrańców i na ataku ale na PS4 mamy wszystkich odblokowanych z SAS SWAT GIGN GSG9 SPETSNAZ A operatoży z 1,2,3 roku trzeba kupić. Hidboxy są do dupy trafimy w głowe i nic nie dostał lub trochę dostał , są bagi możesz spaść po za mapę lub cię teleportuje.(+) Gra się uczy np. wiemy kiedy powstał SAS,GROM,GIGN,itp. wkur*** dzieci bo niewiedzą jak się w to gra czy nie umią nikogo żabić mnie nie wkurza. I chyba to wszystko więc to fajna gra ale ma bugi jakby naprawili bugi to 9/10 ale są to 8/10
Posted November 18, 2018.
3,667.9 hrs on record (1,055.3 hrs at review time)
rozpierdalam opena
Posted July 4, 2018. Last edited April 25, 2023.