Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 17 entries
14 people found this review helpful
2 people found this review funny
64.5 hrs on record (61.8 hrs at review time)
16 people found this review helpful
42.4 hrs on record
17 people found this review helpful
2 people found this review funny
160.8 hrs on record (160.8 hrs at review time)
3 people found this review helpful
1 person found this review funny
1,445.4 hrs on record (926.1 hrs at review time)
Good luck Isaac! Luck can help you.
Posted November 24, 2021.
28 people found this review helpful
4 people found this review funny
63.0 hrs on record (46.3 hrs at review time)
A really good game. Valve, we need more Half-Life!
Posted August 14, 2021.
4 people found this review helpful
10.2 hrs on record
Developers have not lost their grip. I did not like the theme of the story, but I must admit that it is still exciting. It is memorable forever. I must also admit that the first few hours I did not think so.
Posted November 25, 2020.
24 people found this review helpful
2 people found this review funny
966.5 hrs on record (821.5 hrs at review time)
Велика гра базована на продуманому світі одного жадного польського автора. Розробники не побоялись показати расизм і жорстокість світу гри. Коли расизм - це ключовий елемент книг Сапковського. Коли людей тільки за те що вони такі є переслідують, принижують і спалюють.

Рекомендую всім, хто має бажання зануритись у цікавий великий ігровий світ з магією, правителями, привидами і навіть вампірами :).
Posted November 27, 2019.
7 people found this review helpful
3 people found this review funny
1.0 hrs on record
Nice platformer from John Carmack
Posted June 29, 2019.
17 people found this review helpful
6 people found this review funny
367.3 hrs on record (365.5 hrs at review time)
Хороша гра від одного бородатого дядька Едмунда Макмілена. Зроблена на флеші.

Головною особливістю гри є процедурно генеровані рівні, у вас не буде однакових проходжень. Ви не будете знати, які монстри, боси, артефакти чи предмети чекають на вас в наступній кімнаті, поки не зайдете до неї. Вихід з кімнати відкриється після перемоги над усіма монстрами в ній.

Сюжет хороший і зрозумілий, основна його частина відкривається у заставці після запуску гри. Кінцівок у грі 14.

У грі близько 300 артефактів і предметів, які можуть як підсилити головного героя (надалі "гг"), так і послабити чи вбити. Щоб повністю пройти гру та відкрити усі артефакти вам знадобиться успішно пройти її як мінімум 50 разів. Але кожне проходження по своєму цікаве і унікальне.

Гравцю даються сім персонажів на вибір, кожен зі своїми особливостями. Окрім звичайного режиму у грі є режим випробувань, де гг відразу видається певний набір артефактів і накладаюються деякі обмеження. Є такі типи кімнат: скарбниця з випадковим артефактом, секретна і суперсеретна кімнати з сюрпризом, магазин, ігрова кімната з іговими автоматами, кімната з босом, після проходження якої відкривається перехід на наступний рівень та інші. Окрім артефактів та предметів гг накопичує ключі, монети, серця, бомби, які пригодяться йому у мандрах.

Людям, які не знайомі з грою, рекомендую починати проходити гру відразу з DLC Wrath of the Lamb, що додає велику кількість артефактів, предметів, монстрів та кімнат. Іншим рекомендую звернути увагу, що недавно вийшло безкоштовне оновлення Eternal Edition з харкордним рівнем складності і новими досягненнями.

The Binding of Isaac не просто чергова примітивна флеш ігра. Це гра в яку вклали багато праці та нових ідей. Хороша атмосфера, чудовий звуковий супровід, величезна варіативність і реіграбельність, я сміливо можу сказати, що це найкраща флеш гра, в яку я грав. Є ігри, що створюють нові жанри, думаю, це одна з таких. Вже зараз появилось багато хороших клонів Айзека: Our Darker Purpose, Fancy Skulls, Ziggurat, Heavy Bullets,...
10/10 однозначно!
Posted June 25, 2015.
15 people found this review helpful
91.8 hrs on record
Гра, за якою втрачаєш відчуття часу
Posted December 9, 2012.
< 1  2 >