Recent reviews by ★☆ Mały ☆★

< 1  2  3  4  5 >
No co tu dużo pisać , Ta gra to po prostu cudo , Taki Assasin w świecie bajkowym + Motyw Mitologii Greckiej . O ile lubisz takie klimaty to gra jest dla ciebie !!!!

1) Wielki otwarty świat 10/10
2) Szereg misji fabularnych jak i pobocznych jest tego bardzo dużo 10/10
3) Sama fabuła genialna 10/10
4) Gameplay rewelacyjny 9/10
5) Ścieżka audiowizualna na wysokim poziomie 8/10
6) Grafika bajowa , Osobiście propsuje 10/10

Tak że jeśli szukasz odskoczni od typowych gierek ta gra jest ewidentnie dla ciebie ! Za cene 25 ziko mamy tu na biedę ze 50h grania . Tak że jeżeli szukasz świetnej podróbki assasina ( takiej z humorkiem ) Plus akcentami Mitologii Greckiej to się nawet nie zastanawiaj tylko bierz i graj ! Bo osobiście jestem na tak ! Gra jak dla mnie ewidentnie takie mocne 8/10
Posted January 11. Last edited January 11.
Muszę przyznać że byłem sceptycznie nastawiony do tej gry , Ale po przegraniu na razie 40-stu godzin stwierdzam że się myliłem i to bardzo , bo gra jest mega przyjemna z fajnymi misjami fabularnymi ( bez poradnika nie zrobisz ) Ale i tak daje nam mega dużo frajdy i zabawy !!

1 ) Grafika ładna lecz nie doskonała . Na pewno na plus odwzorowanie statków jest zacne 8/10
2 ) Misje fabularne mega trudne lecz bardzo fajne 8/10
3 ) Gameplay rewelacyjny fajnie się napada na inne statki ze znajomymi 9/10
4 ) całą grę oceniam na 8/10

Tak że jeśli chcesz zagrać w moim zdaniu najlepszą grę o piratach , to masz ją na wyciągnięcie reki , Brak mikro transakcji czy dokupowania dlc za 70 ziko mamy tu pełną grę z różnymi nowościami co sezon .... Dla tego moim zdaniem to godna cena co do jakości gry !. Dla tego ja osobiście jestem na tak !
Posted January 3. Last edited January 23.
No co tu dużo pisać kiedyś inaczej robili te ( Call of Duty )

1 ) Była świetna fabuła 10/10
2 ) Było nawet spoko online 8/10
3 ) A i grafika nie była najgorsza 7/10
4 ) A sam gameplay rewelacyjny 10/10
Jeśli chodzi o tą część !

Dla tego nie rozumiem jako fan serii ( Call of Duty ) Dla czego tak bardzo psują teraz tą grę :(

1 ) Cziterów masa
2 ) Fabuły brak a nawet jak jest to na 4h
3 ) A sam gameplay nie cieszy jak za starych lat

Czy ( Activision ) już na prawdę kładzie na nas lachę i daje nam te same gry z odświeżoną grafiką , czemu nie mogą iść w te starsze części jak chociaż by ten ( Modern Warfare ) Przecież to bardzo świetna gra o czym wskazują nawet chociażby recenzje użytkowników na steam czy innych platformach No szkoda ! Wiem jedno ...... Starsze części ( Call of Duty ) na zawsze w moim <3

I myślę że jak z promocji za 90 złoty , Ta gra jest mega tego warta , Bo mało że daje nam świetną kampanie to i możemy jeszcze pograć różne tryby na mapach online . Jak dla mnie osobiście gierka na takie mocne 8/10 . Tak że jak byś się zastanawiał czy ową grę kupić , to polecam ją bez wątpienia !!!
Posted January 3. Last edited January 3.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣀⣤⣤⣤⣤⣤⣄⡀
⠀⠀⠙⣿⣷⣄⠀⠀⠀⠙⠻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠈⠻⣿⣿⣶⣤⣄⣤⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠟⠉
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠉
Posted December 22, 2023.
Co tu dużo pisać gra mega przyjemna zarówno w fabule jak i w grze online !
Z promocji się opłaca jak najbardziej 3 dychy to nie duza kasa jak na taką gierkę

Grafika może być 7/10
Gameplay rewelacyjny 8/10
Całą grę oceniam na mocne 8/10

I kupujcie z promocji bo mistrz joda was dojedzie jeśli nie kupicie
Posted September 16, 2023. Last edited December 9, 2023.
12h zastanawiałem się czy w ogóle recenzować tą grę , bo z jednej strony gra nie jest zła i gra mi się przyjemnie ale co do ceny hmmm , Ja wiem że większość ludzi napisze że gra jest stosunkowo nowa na steam i musi kosztować aczkolwiek nie koniecznie gdyż w picku promocji nowe gry nap ( far cry 6 czy assasin valhalla ) potrafią kosztować 60 złoty nie 90 i grania jest o wiele więcej i nie rozumiem samej ceny gry do tego co nam oferuje bo oferuje stosunkowo dobrą fabułę lecz bez szału ( taka gra żeby zagrać )

1) Grafika ładna jak na taką grę 7/10
2) Fabuła ok w zasadzie jak lubiłeś inne części tu będzie podobnie 7/10
3) Misje poboczne nie ma ich za wiele ale swoje robią 7/10
4) No samą grę oceniam na takie mocne 6/10

Tak że napiszę tak , czy za cenę steamową się opłaca ( DEFINITYWNIE NIE ) czy jak złapiesz klucz z innej strony ( taniej ) czy w ową grę zagrać ? Myślę że tak bo bawić się w niej będziesz dobrze , bo tak jak pisałem wyżej gra nie jest zła ale nie za taką kasę 270 złoty bez promocji z promocją 90 wydaje mi się że za taką kasę kupili byśmy o wiele lepszą grę na większą ilość godzin

Tak że ja osobiście jestem na tak !!! O ile znajdziesz taniej klucz :)
Posted August 29, 2023. Last edited August 29, 2023.
Wow no po prostu WOW , Ze 3 tygodnie sam nie wiedziałem w co gać bo głupi jestem i wykupiłem już połowę ... steam ... aż do dziś dnia , Widziałem już kiedyś tą gierkę ale patrząc jak ktoś gra myślę hmmm szału nie ma ( no i znowu jestem głupi )
Kupiłem myślę co mi tam to tylko 100 zł , I odpalając Evil-a miałem sceptycznie nastawienie ale muszę przyznać że sama gra po zaledwie godzinie tak mnie wkręciła że aż zakupiłem dlc
, ja wiem że to tylko aspekt wizualny ale ( no zakochałem się w tej grze )

Grafika ładna na prawdę ładna 8/10
Gameplay rewelacyjny 10/10
Możliwość rozbudowywania postaci i samego drzewka umiejętności mega jak dla mnie 10/10
Możliwość pozyskiwania nap dolarów dla rozbudowania umiejętności ( fajnie przemyślane ) 9/10
No i levelowanie postaci za różne komba wykonujące czy zabijanie mini bossów 10/10
Samą grę ocenie na mocne 8/10

Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić , mamy tu różnego typu komba nie walimy tylko z pompy czy nie bijemy rękawicą , ale mamy duży wachlarz rozbudowanych ciosów .
Mamy dość ciekawą fabułę z fajnymi misjami , jak i boosów którzy naprawdę zaskakują .
No co ja tu bedę wypracowanie pisał jak dla mnie Gra mega dobra i za 100 złoty się opłaca jak najbardziej ja osobiście jestem na TAK !
Aha jedyny minus to szkoda że nie ma trybu fotograficznego bo gdzieniegdzie są na prawdę bardzo ładne lokacje i fajnie by było strzelić sobie ( selfie ) hehe
Posted August 14, 2023. Last edited August 14, 2023.
Gra na pewno różni się od jej poprzedniczki , chociaż nie za dużo - aczkolwiek jednak , jak dla mnie osobiście mega dobra gra chodź zastanawiałem się długo czy w ogóle ową grę zakupić i ku mojemu zdziwieniu muszę stwierdzić że to bardzo dobra gra za rozsądną cenę bo za 60 zloty mamy tu na biedę 60h grania a przy try-hardzie nawet i ze 130h dla tego moim zdaniem jest to rozsądna cena co do jakości gry . Sam mam wszystkie części ( far cry ) ale tak jak ( 6 ) żadna mnie nie wchłonęła tak ze startu i wydaje mi się że to dopiero początek zabawy :)

1 ) Grafika ładna na pewno twórcy się postarali 8/10
2 ) Misje fabularne jak i poboczne , fajnie rozbudowane i na pewno jest co w grze robić 10/10
3 ) Sam gameplay jak dla mnie rewelacyjny 9/10
4) Możliwość modyfikowania broni jak i ich zakupów czy też znajdowania mega spoko 8/10
5 ) Samą grę oceniam na mocne 8/10

Dla tego nie ma co czytać co piszą inni połowa to płaczki bo nie ma osiągnięć w grze ( o jak mi przykro ) a druga połowa to ludzie którzy płaczą na optymalizacje która jest na prawdę spoko . Ja czytałem i sam się zastanawiałem czy ją zakupić , ale teraz już wiem że nie ma czego żałować bo gra jest na pewno warta tych 60-ciu złotych z promocji , Tak że kupuj i graj a nie będziesz żałować !
Posted July 7, 2023. Last edited July 7, 2023.
Ja to tak od serca ( debilami są ci ) którzy piszą że ta gra to gó...wn..o ... Jak dla mnie 2 assasiny się tylko liczą odysseya i valhalla a co piszą inni szkoda tracić czasu na ich wypociny , niech idą pograć w fortnite

Grafika dobra 8/10
Gameplay rewelacyjny 9/10
Sama gra jak dla mnie 8/10

I z promocji sie opyla .... A ci którzy piszą że gra nie ma optymalizacji haha niech poproszą mame o nowego kompa tyle ,,, Jak dla mnie trzeba brać i grać :)
Posted July 1, 2023. Last edited July 1, 2023.
Co tu dużo pisać fani ( Call of Duty®: Black Ops II ) Zrozumieją ! Grając na tych samych mapach ale zremasterowanych za to właśnie uwielbiam tą grę !!!

Grafika ładna lecz nie jakaś wybitna 7/10
Gameplay rewelacyjny 10/10
Fabuła dobra jak to w codzie 9/10
Za multi plus bo uwielbiałem ( Black opsa 2 ) ale niestety gra umarła a tu gram na tych samych mapach dla tego dam mocne , bo jest za co 10/10
Za samą Grę dam mocne 9/10

No co tu dużo pisać moim zdaniem jak za 90 ziko z promki to i tak nie jest jakaś zła cena . biorąc pod uwagę że mamy tu remaster świetnej gry jaką była Call of Duty®: Black Ops II
Posted June 22, 2023. Last edited June 22, 2023.
< 1  2  3  4  5 >