Recent reviews by lukasssko

< 1  2 >
22.1 hrs on record
Trochlight II staví na klasické diablovce a mnozí jí považují za kopii právě zmiňovaného předchůdce. Upřímně se v tomto žánru her nedá vymýšlet nic moc nového a pokud bych měl jít opravdu tak daleko a považovat druhé pokračování této hry za kopii Diabla, tak v poklidu mohu říct, že se jedná o sakra dobrou kopii. Hra nabízí obrovskou škálu možností stylu hraní a možností, takže je jen na vás jaký styl si zvolíte. Mapa je vcelku pěkně nadesignovaná a prostřetí působí úchvatně. Hru jsem hrál na předposlední nejtěžší obtížnost a více méně jsem se nesetkal skoro s žádným problémem, netuším jestli na to měl vliv můj skill a item build, či ta hra patří jednoduše mezi méně obtížné. Průchod celým příběhem mi trval kolem 22 hodin a to jsem opravdu procházel každý kout mapy a nevynechával jediný dungeon, takže se jedná o vcelku slušnou herní dobu přičemž na konci máte možnost procházet zvláštní mapy, které jsou pro vás připraveny. Zde se obtížnost razantně zvyšuje, jelikož dungeony jsou např. určeny pro hrdiny kolem 70 levelu, přičemž vy jste zkončili s levelem 50. Takže zde se rozhodně nudit nebudete a v této chvíli se nabízí nejlepší možnost hraní s přáteli, což je u hry jako je tato skvělým přínosem pro další hodiny zábavy. Samozřejmě, že po čase nastane pocit stereotypu, ale tak to se u her tohoto typu dá obzvlášť očekávat. Torchlight II je rozhodně kvalitní RPG hra, která nabízí spoustu možností stylu hraní, obzvlášť kooperativní režim je velikým přínosem a nebojím se říct, že se s přáteli budete bavit.
Posted July 3, 2016. Last edited July 4, 2016.
1 person found this review helpful
Druhý díl hry The Walking Dead navazuje na předchozí, tentokrát budete mít možnost hrát za Clementine, která vlastně byla hlavní postavou prvního dílu, tam jste ale hráli za postavu Leeho, takže změna je opravdu příjemná a musím říct, že ze začátku jsem měl trochu obavy z toho, že budu muset hrát za malou holku, ale časem se ukázalo že až tak malá a nevinná holka to není, takže vývoj postavy zde rozhodně je a chválím ho. Co se týče gameplaye, ten si nikterak od předchozího dílu nezměnil, opět rozhodujete a je pouze a pouze jenom na vás, jak se rozhodnete vést svůj příběh. Opět se zde nachází spoustu situací, které ovlivní příběh do budoucna, což se mi v prvním dílu náramně líbilo. Příběh je dle mého názoru tentokrát hodně rozsáhlý a lokace se mění celkem často, takže se rozhodně nebudete nudit. Spousta příběhových zvratů, kde si nebudete jistí jak se rozhodnout a ať už uděláte cokoliv, vždycky si budete vyčítat spoustu věcí, prostě klasické Walking Dead. Já jsem rozhodně spokojenej a musím říct, že jsem opět zažil neskutečný herní zážitek!
Posted January 21, 2016.
Dlouhá léta jsem toužil po odehrání celé série Assassin's Creed a kde jinde začít než prvním dílem, to je vcelku samozřejmé. Bral jsem v potaz, že od začátku hraní je tento první díl série už 7 let starý, takže jsem neočekával nikterak obrovský zázrak, ale musím říct, že jsem byl ze začátku vcelku překvapen a hra mě bavila. Graficky si myslím, že není ani co řešit, na svoji dobu bych řekl, že to bylo asi to nejlepší, co se dalo vytvořit a i v roce 2015 to působilo hezky. S příběhem jsem neměl nějaký problém, místama mě ten děj nikterak nezajímal, ale jakmile přišly scény, které měli jasný dopad na příběh tak jsem jenom poslouchal slovo po slovu a snažil se, ať mi nic neuteče, jelikož přece jenom máš před sebou ještě dost dílů této série. Gameplay hry mě ale hodně zklamal, v životě jsem nepotkal více stereotypní hru než právě první díl AC. Ve hře máte za úkol zabít 9 cílů, máte přijít do města, získat informace a nakonec zabít váš předem určený díl, prvních 5 hodin mě to i bavilo, ale poté jsem byl tímhle už dost otráven, dělat 15 hodin to samé dokola není vážně moc zábavné a tohle je asi největší mínus této hry, aspoň tedy z mé strany, možná že v té době to takhle chodilo u her, ale mě to opravdu vadilo. Bojový systém vymyšlen vcelku dobře, nic moc složitého. Postava se místy chovala parádně, když jste lezli po domech, věžích tak mě až překvapilo, všechno to probíhá plynule. Občas se mi ale stávalo, že si postava dělala co chce a ne a ne vylézt tam, kam by normálně vylézt měl. Jak na závěr zhodnotit první díl slavné série? Vynikající open-world s prvnky stealth, parkour a zabíjení, který snad musí bavit každého, sice po pár hodinách omrzí kvůli stereotypnímu gameplayi, ale i přes to všechno by jste se měli bavit.
Posted August 2, 2015.
Myslím si, že není potřeba představovat tuto hru, snad každý něco zaslechl o Dark Souls. Mnozí lidé ji považují za velice těžkou hru, která se svojí obtížností vrací k old school hardcore hrám a já s tím plně souhlasím. Před začátkem hry je vám pomocí krátké animace nastíněn příběh celé hry a už tehdy je vám jasno, že se rozhodně nudit nebudete. Osobně si myslím, že příběh je vcelku zajímavý, ale já ho nikterak moc nevnímal během hrání, většinou právě příběh vás nutí ve hrách postupovat dále a dále, protože chcete vědět víc. Tohle v DS rozhodně nehledejte, jediné co vás bude tlačit dopředu je touha po zdolání této hry, přece jenom je to pořádná výzva a vy budete chtít jít dál a dál a porážet všechno co vám přijde do cesty. Hra je zkonstruována tak, že hráči více méně nedá nic zadarmo, na všechno si budete muset přijít sami. Neukáže vám do jaké lokace by jste se měli vydat prvně a ani vám nedá rady nebo něco takového, všechno záleží pouze a jenom na vás a pomocí smrtí se musíte ponaučit z předchozích chyb. Uznávám, že na některé věci bych nebyl schopný přijít aniž bych se podíval na Wiki, ale pokud jí budete používat takovým stylem, že si opravdu jenom zjistíte kde co najít apod. tak vás to rozhodně neokrade o pocity ze hry, přece jenom se budete muset tam nejdřív dostat a to nebude zrovna lehké. Pokud ale budete používat Wiki takovým stylem, že si přesně najdete kam se vydat prvně, jak zabít určité enemy či bosse, tak to vás zaručeně okrade o něuvěřitelné pocity ze hry. Musím uznat, že nikdy jsem nezažil větší pocit štěstí a radosti, když po 8 hodinovém boss fightu se mi konečně podařilo zvítězit, ten pocit je nepopsatelný, protože vám to přijde prostě nemožný a přece jenom to jednou vyšlo a po tomhle zážitku jsem chtěl víc a víc, jako droga. Začátky jsou opravdu nejtěžší, prvních 40 hodin bylo pro mě peklem, ne že bych hru hrál s pocitem, že mě nebaví ale je to myšleno tak, že oproti druhé polovině je hra mnohem těžší. Druhou polovinu hry jsem si narámně užíval, objevoval různá místa, itemy, armor, zbraně a naprosto mě hra pohlita do světa DS a nechtěla pustit. Neustále jsem byl ohromen prostředím, které hra nabízí a kdykoliv jsem vstoupil do nové lokace, tak jsem s úžasém sledoval jak tohle mohlo někodo napadnout. Dále enemy a vlastně bossové, ta propracovanost na těhle postavách je neuvěřitelná. Hromada úžasných zbraní, každá z nich nabízí něco jiného a je jen na hráčovi, který styl hraní si zvolí. Mám tolik nezapomenutelných zážitků a pocitů z této hry, což je naprosto neuvěřitelné, poněvadž se mi tohle nikdy u jiné hry nestalo. Samozřejmě, že je tady spousta chvil, kdy jsem byl nepříčetný a naštvaný, ale většinou mojí chybou a na tomhle je ta hra postavena. Nejsem si jistý, zda jsem zde napsal všechno co jsem chtěl, ještě teď nemůžu uvěřit tomu, že jsem hru dohrál. Hromada pocitů a zážitků, které z této hry dělají nejlepší herní zážitek, který jsem kdy v životě při hraní zažil. A ještě na závěr: "Praise the Sun"
Posted June 20, 2015.
Early Access Review
Prison Architect mě ohromil už od samotného začátku, kdy jsem měl možnost spatřit ukázku z této hry a logicky jsem neváhal a hru si zakoupil a hru si nemůžu vynachválit. Úkol v této hře se zdá ze začátku jednoduchý, musíte postavit vězení pro špatné chlapy, což teda logicky plyne z názvu ale přece jenom je potřeba se ujistit, kde to vlastně jsme. Úkol zní jednoduše, ale provést ho už je sakra těžké a ano, zní to jako výzva. Hra vás ze začátku uvede tak krapet do života vězně před popravou a tato část je krásně zpracovaná a moc se povedla, splníte pár úkolů, které vlastně zajistí smrt vězně a poté vás hra vypustí na volné místo a nechá vás si hrát s vaší fantazií a schopností řešit všelijaké problémy, které se týkají jak stravování vězňů, ale také jejich hygiena, volný čas, spánek, kontakt s blízkými apod. Hra opravdu myslí na každý detail a nejde jen o to postavit zdi a klece, ale opravdu si musíte s tím dát čas a záležet. Hra je v samotném vývoji, na což by se mělo myslet. Několik chyb se vyskytne, ale nic co by mě odradilo od hraní. Za mě jednoznačně skvělá a zábavná hra, kde máte možnost si vybudovat svůj vlastní domov.
6.9 hrs on record
Rovnou vás přesměruji na druhý díl PAYDAY, protože ztrácet čas s prvním díle opravdu nevyhledáváte.
7.3 hrs on record
GTA: Episodes from Liberty City je částečně považované za DLC ke čtvrtému dílu a já s tím souhlasím, ale proč je vlastně prodáváno jako samostatný díl? Jednoduchá odpověď, z určité části obohacuje krapet příběh IV, ale dle mého názoru zde není žádný problém odehrát Episodes from Liberty City aniž by jste se dotkli čtvrtého dílu. Oproti svému předchůdci má mnoho vylepšení a novinek, které mě neuvěřitelně překvapili a ihned jsem si říkal, proč se tohle nemohlo objevit ve IV. Hra je rozdělená na dva příběhy a každý má něco do sebe. Mise mě z určité části bavili více než v hlavním díle, ale podle mě to hlavně zapříčinili novinky způsobené v tomto rádoby DLC. Pokud jste odehráli GTA:IV a bavilo vás, tak si myslín, že by Episodes from Liberty City nemělo chybět ve vaší knihovně.
Posted December 15, 2014. Last edited July 3, 2016.
1 person found this review helpful
Myslím, že neexistuje žádný hráč, který by neslyšel o sérii The Eldor Scrolls a především o pátém dílu nesoucí název Skyrim, tato hra absolutně pobláznila celý svět a měla k tomu hned pár důvodů. Dle mého názorů Skyrim patří momentálně mezi nejlepší RPG hry. Rozsáhlý příběh, hromada možností a způsobu jak tuto hru hrát a podle toho se samozřejmě odvíjí vaše cesta světem Skyrimu, který je neskutečně obrovský a nádherný, mnohdy jsem se prostě zastavil a s údivem sledoval krásný výhled na krajinu světa Skyrimu. Vedle hlavní příběhové linie máte samozřejmě hromadu vedlejších a je jen na vás, co prvně splníte a co necháte na později. Způsob levelování a následné vylepšování skillů se náramně povedlo. Je takřka nemožné, aby jste u této hry nestrávily hromadu svého volného času a k tomu se nezabavili, takřka nemožné. Nejlepší RPG, které jsem měl možnost si zahrát.
Posted December 15, 2014.
Jakmile se domluvíte s kamarády a zakoupíte si PAYDAY 2 tak vám už předem říkám že zažijete spoustu zábavy a akce. PAYDAY 2 je pokračování nemálo úspěšně akční kooperativní hry, kde společně vykrádáte nejen banky, ale plníte veškeré loupeže, které si dokážete jen představit. Hra je především pro čtyři hráče, jelikož společně tvoříte tým, který se skládá předem z vybraných class, které si sami zvolíte na samém začátku, samozřejmě že každá classa má svoje skilly, které vám z určité části pomůžou splnit misi lehčí cestou. Samozřejmě, že nejlepší je, aby si každý z vás zvolil jinou classu, ale hra vám nebrání classy různě kombinovat. Systém hledání misí je krásně vytvořený a hlavně jednoduchý. Mise jsou tvořeny takovým způsobem: Každá mise má svoji obtížnost, která se samozřejmě stupňuje až na nejtěžší obtížnost, při které jste většinou nuceni udělat danou misi pomocí stealth, který je ale pomalu možností každé mise, takže je jen na vás, jestli chcete spolupracovat, nebo tam prostě vlítnout. Čím těžší obtížnost, tím samozřejmě větší odměna v podobě peněž a zkušeností. Za peníze si můžete kupovat nejen zbraně a jejich vylepšení, ale také i masky a z části je vložíte společně se zkušenostmi i do skillů. PAYDAY 2 je dle mého názoru asi nejpovedenější kooperativní hra, kterou je možno si v současné době zakoupit. Strávíte u toho hromadu času a hlavně zábavy.
31.9 hrs on record
Někteří odsuzují tento díl série GTA, poněvadž tvrdí, že tohle nemá s GTA naprosto nic společného a že je to naprostý odklon od celé série. S tím mohu naprosto souhlasit, je to odlišný díl celé série ale i přes tohle vše jsem se neuvěřitelné bavil. Město je od předchozího GTA a vlastně od všech ostatních malé, ale za to nádherně propracované a živé, vývojáři si pohráli s detaily a města vypadá nádherně. Hlavní postava, tedy Nico Belic je opravdu chlapík jak má být a od samotného začátku si ho zamilujete, Rockstar měli vždy slabost pro postavy a dokážou si s nimi pokaždé vyhrát a dotáhnout je na maximální dokonalost. Dialogy nezapomenutelné a vtipné. Co se týče příběhu nemohu si stěžovat, jste vysláni do velkoměsta objevovat jeho tajemství, špinavou práci a zabíjení všech těch parchantů kteří stojí proti vám, či jsou s vámi. Spousta převratů a změn mě bavila na tom nejvíce a nemohu opomenout snad nepřekonatelný konec celého dílu, který mě neuvěřitelně překvapil. Občas máte na výběr se rozhodnout co právě v dané situaci uděláte a jak se rozhodnete. Co bych asi vyzdvihnul nejvíce, jako změnu od ostatních dílů je rozhodně fyzika aut a vlastně celkově, pády těl a vůbec chování celého těla a aut je abnormálně vynikající. Pro některé velké zklamání, pro mě nepřekonatelný a zábavný díl úspěšné série!
Posted August 27, 2014.
< 1  2 >