Recommended
0.0 hrs last two weeks / 27.1 hrs on record (6.5 hrs at review time)
Posted: Dec 15, 2014 @ 1:58pm

Early Access Review
Prison Architect mě ohromil už od samotného začátku, kdy jsem měl možnost spatřit ukázku z této hry a logicky jsem neváhal a hru si zakoupil a hru si nemůžu vynachválit. Úkol v této hře se zdá ze začátku jednoduchý, musíte postavit vězení pro špatné chlapy, což teda logicky plyne z názvu ale přece jenom je potřeba se ujistit, kde to vlastně jsme. Úkol zní jednoduše, ale provést ho už je sakra těžké a ano, zní to jako výzva. Hra vás ze začátku uvede tak krapet do života vězně před popravou a tato část je krásně zpracovaná a moc se povedla, splníte pár úkolů, které vlastně zajistí smrt vězně a poté vás hra vypustí na volné místo a nechá vás si hrát s vaší fantazií a schopností řešit všelijaké problémy, které se týkají jak stravování vězňů, ale také jejich hygiena, volný čas, spánek, kontakt s blízkými apod. Hra opravdu myslí na každý detail a nejde jen o to postavit zdi a klece, ale opravdu si musíte s tím dát čas a záležet. Hra je v samotném vývoji, na což by se mělo myslet. Několik chyb se vyskytne, ale nic co by mě odradilo od hraní. Za mě jednoznačně skvělá a zábavná hra, kde máte možnost si vybudovat svůj vlastní domov.