Recent reviews by f606

< 1  2 >
Ci ludzie co chwalą tę grę za fabułę to chyba najebani grali, matko jaka nuda, co z tego że gra daje mi wybory które zmieniają losy postaci jak te postacie mnie w ogóle nie obchodzą, grałem w oczekiwaniu że fabularny twist będzie mocny a gra zamienia się w jakiś pseudohistoryczny fanfik który z czasem robi się coraz nudniejszy i kończyłem grę bo głupio było mi przerwać po 4 epizodzie ale już musiałem z poradnikiem grać bo bym dostał na głowę od idiotycznych zagadek i sztucznego przedłużania gry bieganiną. W ogóle zagadki irytujące, zaczyna się fajnie wszystko a potem wszystko polega na czytaniu notatek i doszukiwaniu się ukrytego znaczenia, jedynie fajnie gra wygląda od strony graficznej bo wnętrza są naprawdę ładne i fajny klimat jest w połączeniu z udźwiękowieniem przestronnych korytarzy posiadłości, ale jak chcecie dobrą fabułę to nie polecam, takie 5/10 szczerze.
Posted June 14, 2023.
spidran recenzji

+ciekawe zadania
+fajny klimacik
+przyjemne uczucie od zera do klasy średniej bo nawet na końcu było ciężko a na początku nas poskłada wszystko co napotkamy
+gra momentami sprawdza czy jesteśmy idiotami podczas dialogów, niekiedy NPC mnie oszukiwali bo działając zgodnie z instynktem gracza zawsze byłem chętny pomóc każdemu komu się da a niekiedy się to źle kończyło
+jak człowiek się przyssa do monitora to ciężko odejść, rzadko takie gry znajduję

-SI to tragedia, moi towarzysze niekiedy tak mnie wkurwiali tym co odwalali że już chciałem usuwać grę ale przebolałem. NPC mają problem z nawigacją po polu walki
-niektóre buildy są beznadziejne i jeśli nie chce się dodatkowo cierpieć to trzeba wybierać broń palną, grałem bronią białą i na koniec gry byłem gównem i musiałem bazować na reszcie mojej upośledzonej drużyny
-w ogóle niektóre umiejętności są zupełnie nieprzydatne i najlepiej przed zagraniem poczytać w co warto punkty wydawać
Mimo wszystko fajnie się grało, 7,5/10
Spolszczenie jest ale po czasie przestawiłem język na angielski bo niektóre zwroty są słabo przetłumaczone i tracą sens, w większości jednak dobrze przetłumaczone
Posted May 17, 2023. Last edited May 17, 2023.
Opóźnienie wykonania uniku sprawia że zaraz rozpierdolę komputer, jak ludzie mogą w to grać, co z tego że zdążę wcisnąć klawisz jak gra potrzebuje się zastanowić przed unikiem.
Posted November 4, 2022.
+zróżnicowana rozgrywka przez co nie można się nudzić
+fajne zagadki korzystające z dorobku Half Life'a 2
+voice acting
+fabuła nie odmieni Waszego życia ale jest przyjemna, bardzo oryginalne podejście do uniwersum
+ulepszony feeling strzelania
+ZA DARMOOOO
Raz mi grę wywaliło do pulpitu ale nie czepiam się, tak to nie uświadczyłem problemów z grą, darmowe gry działają lepiej jak wysokobudżetowe wysrywy
Posted September 3, 2022.
Długość rozgrywki: +-5h
Długość kryzysu egzystencjalnego po przejściu: ile tylko chcesz
Posted April 10, 2022.
Chciałem odhaczyć że przeszedłem ale upośledzenie tej gry jest zbyt frustrujące, brak sygnalizacji że we mnie strzelają, osłony przez które przelatują pociski i przeciwnicy będący gigagąbkami na naboje to za dużo na moją psychikę. A optymalizacja to dno dna, nie ma znaczenia jaką macie kartę, spadki płynności i tak będą. Szkoda bo strzelanie nawet nie jest takie złe
Posted February 9, 2022.
Bardzo przyjemna i fajna do wymaksowania, polecam
Posted February 7, 2022.
Cudo, narracyjnie i muzycznie jest naprawdę dobrze, nie dość że zadania są bardzo ciekawie napisane to po raz pierwszy w grach potrafiłem siedzieć i czytać wszystkie znajdowane książki bo zawierały naprawdę fajne historie, momentami bardzo melancholijny klimat, z minusów to początek trochę męczący i może odrzucić, polecam się przemęczyć bo potem jest superancko
Posted February 5, 2022.
Bardzo przyjemny soulslike FPP, króciutki ale stawiający na regrywalność, czasem tylko irytuje jak skopuję przeciwników w przepaść a oni uparcie zatrzymują się na krawędzi. 8/10
Posted January 27, 2022.
Twórcom znudziło się tworzenie gry jak już dostali kasę z wczesnego dostępu.
Posted February 7, 2021.

A developer has responded on Feb 8, 2021 @ 9:59am (view response)
< 1  2 >