1 pessoa achou esta análise útil
Recomendado
0.0 horas nas 2 últimas semanas / 17.0 hrs em registo (7.6 horas no momento da análise)
Publicada: 18 jul. 2014 às 13:34

Velmi dobře odvedená práce. Jak vidno s gely je možné se vyblbnout zrovna jako s portály. Zejména si cením zachování struktury puzzlů tak jak jsme zvyklí od Valve. Fajn nášup pro fandy Portálu.
Achaste esta análise útil? Sim Não Engraçada Premiar
4 comentários
Savage 20 jul. 2014 às 7:57
Halfe, zaprvé jsem mody které zmiňuješ hrál (za lepší je napovažuji) a za druhé, poznámku o tom, že máš horkou hlavu by za pomluvu nejspíš nepovažoval ani paranoik. Pokud "pubertálním dabingem" míníš výšku hlasu dabera té Core, je načase si seštelovat reproduktory.Toť vše.
HλLF-LIFEBLλZEN 20 jul. 2014 às 6:52
Savage: Když jsi nikdy nehrál lepší mody typu Portal Prelude a Cry of Fear které jsou zdarma tak se nediv že za 5€ vyžaduji kvalitu a větší herní dobu než 6 hodin s pubertálním dabingem primitivním příběhem bez zvratů a odfláklým klišovitým koncem z Portal 1 bugy v hlavním menu a s přístupem autorů co tvrdili že to bude free tak se nediv a ač jsem klady hledal tak zápory prostě převažovali, nechtěl jsem vyvolat hádku ale vidím že mě pomlouváš takže jsem musel napsat. Kdyby to byl mod zadara neřeknu ale když to chce prachy tak to prostě nevyrovná modům které jsou zdarma a nabídnou lepší zábavu.
Savage 18 jul. 2014 às 23:34
Má horkou hlavu, tohle je fakt dobré.:orangegel:
๖ۣۜMirek 18 jul. 2014 às 22:38
Tak mám věřit Jirkovi,nebo tobě..:D