1 人がこのレビューが参考になったと投票しました
おすすめ
過去 2 週間: 0.0 時間 / 記録時間: 17.0 時間 (レビュー時に7.6時間)
投稿日: 2014年7月18日 13時34分

Velmi dobře odvedená práce. Jak vidno s gely je možné se vyblbnout zrovna jako s portály. Zejména si cením zachování struktury puzzlů tak jak jsme zvyklí od Valve. Fajn nášup pro fandy Portálu.
このレビューは参考になりましたか? はい いいえ 面白い アワード
4 件のコメント
Savage 2014年7月20日 7時57分
Halfe, zaprvé jsem mody které zmiňuješ hrál (za lepší je napovažuji) a za druhé, poznámku o tom, že máš horkou hlavu by za pomluvu nejspíš nepovažoval ani paranoik. Pokud "pubertálním dabingem" míníš výšku hlasu dabera té Core, je načase si seštelovat reproduktory.Toť vše.
HλLF-LIFEBLλZEN 2014年7月20日 6時52分
Savage: Když jsi nikdy nehrál lepší mody typu Portal Prelude a Cry of Fear které jsou zdarma tak se nediv že za 5€ vyžaduji kvalitu a větší herní dobu než 6 hodin s pubertálním dabingem primitivním příběhem bez zvratů a odfláklým klišovitým koncem z Portal 1 bugy v hlavním menu a s přístupem autorů co tvrdili že to bude free tak se nediv a ač jsem klady hledal tak zápory prostě převažovali, nechtěl jsem vyvolat hádku ale vidím že mě pomlouváš takže jsem musel napsat. Kdyby to byl mod zadara neřeknu ale když to chce prachy tak to prostě nevyrovná modům které jsou zdarma a nabídnou lepší zábavu.
Savage 2014年7月18日 23時34分
Má horkou hlavu, tohle je fakt dobré.:orangegel:
๖ۣۜMirek 2014年7月18日 22時38分
Tak mám věřit Jirkovi,nebo tobě..:D