Original War

Original War

Arabian Campaign
Misja 10 - Zbadaj Rosyjską technologię spowalniania czasu
Witam.
W misji 10 nie wiem na czym polega te zadanie dodatkowe. Skonstruowałem 3 pojazdy sterowane ręcznie wyposażone w radary lub 3 wieżyczki z radarami lub mieszana konfiguracja. Wieżyczki ustawione w różnych odległościach od siebie (2 blisko siebie dzięki czemu rakiety spowalniające działały na obie) jeździłem podczas ataku wszędzie pojazdami i nie byłem w stanie wykonać tego zadania. W wyskakującej podpowiedzi było napisane coś w stylu, że mają być one oddalone od siebie w jakiejś odległości, lecz nie za daleko.

Niestety nadpisałem save'a który był przed tą informacją, więc nie napiszę dokładnie co tam było. Co zrobiłem źle?
< >
Showing 1-2 of 2 comments
0dd1 Apr 18, 2020 @ 2:06pm 
Tak jak jest w podpowiedzi, potrzeba 2 zdalnie sterowanych radarów (choć warto mieć więcej na wypadek gdyby któryś zniszczyli), kontrolowanych przez tego samego mechanika. Radary mają być blisko siebie, ale jeden w obszarze który jest spowalniany, a drugi radar poza nim. Kiedy zacznie to działać zobaczysz numery nad jednym z pojazdów, i trzeba je tak utrzymać aż doliczy do 15.

No i warto uważać podczas ataku aby nie zabić bazookarzy zbyt wcześnie, bo to chwilę trwa.
[MJ23] HansuVpl Apr 18, 2020 @ 2:13pm 
Aaa zdalnie sterowane... Dziękuję ;)
< >
Showing 1-2 of 2 comments
Per page: 1530 50