Imperator: Rome

Imperator: Rome

168 ratings
Strategyturk Türkçe Yama 2.0 (%100)
2
2
5
3
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
File Size
Posted
Updated
10.352 MB
May 11, 2019 @ 9:18am
Apr 11 @ 8:19am
15 Change Notes ( view )

Subscribe to download
Strategyturk Türkçe Yama 2.0 (%100)

Description
Strategyturk Imperator: Rome Türkçe yamasını gururla sunar.

Güncel Çeviri Sürümü: 2.0b
Uyumlu Olduğu Oyun Sürümü: 2.0.x
Çeviri Yüzdesi: %100

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir problem, yazım hatası, çeviri hatası vb. sorunları lütfen Strategyturk Forumlarındaki çevirinin özel bölümü [forum.strategyturk.com] aracılığıyla bize iletin.

Imperator: Rome'dan Türkçe geliştirici günlükleri, yama notları, rehberler ve etkinlikler için sizleri Strategyturk Forumlarına[forum.strategyturk.com] bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular
1. Yamayı nasıl aktifleştirebilirim?
Yamayı aktifleştirmek için Atölye sayfasından Abone Ol'a tıklamanız yeterlidir. Steam'in bir Atölye indirmesi yapmasını bekleyin, oyuna girerken Modlar kısmında Strategyturk Türkçe Yama'nın aktif olduğuna emin olun. Steam'in yanı sıra, dilerseniz yamayı Paradox Mods[mods.paradoxplaza.com] üzerinden de edinebilirsiniz.

2. Oyuna güncelleme/eklenti geldi, Türkçe Yama güncellenecek mi?
Aksi yönde bir duyuru yapılmadığı müddetçe, Türkçe Yama oyunun aldığı tüm güncellemeler ve eklentiler için desteklenmeye devam edecektir. Yamayı Steam Atölyesi veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz, yeni bir sürüm çıktığında güncelleme otomatik olarak uygulanır.

3. Yamayı kullanmakta sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?
Strategyturk Forumlarında bulunan Imperator Türkçe Yama[forum.strategyturk.com] bölümünde konu açarak yaşadığınız sorunla ilgili destek alabilirsiniz.

4. Yamayla başarım alınabiliyor mu?
Paradox Development Studio'nun son 2 strateji oyunu Imperator: Rome ve Crusader Kings III'te oyun motorunda yapılan güncellemeler neticesinde lokalizasyon dosyalarında yapılan tek bir harf değişikliği dahi oyunun Checksum'ının (oyun kodunun) değişmesine sebep oluyor. Bu da, bu oyunlarda Türkçe Yama ile başarım alınamayacağı anlamına geliyor. Bu bizim düzeltebileceğimiz veya değiştirebileceğimiz bir şey değil.

5. Yamayla multiplayer oynayabilir miyim?
Oyunda multiplayer oynamak için odayı kuran oyuncuyla aynı oyun koduna sahip olmanız gerekiyor. Oynadığınız kişilerde de Türkçe Yama bulunması durumunda multiplayer yapabilirsiniz. Her güncelleme sonrası Türkçe Yamalı oyun kodunu forumdaki duyuru konusunda paylaşıyoruz. Imperator Multiplayer[forum.strategyturk.com] bölümü üzerinden Strategyturk'te düzenlenen multiplayer etkinliklerine katılabilirsiniz.

6. Nasıl destek olabilirim?
Strategyturk Lejyonunun bir parçası olarak Türkçe Yamalar dahil olmak üzere strateji topluluğu için yaptığımız çalışmalarda bize destek olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.[forum.strategyturk.com]

İyi oyunlar.
< >
121 Comments
Gökhan Jul 25 @ 12:03pm 
Elinize sağlık. :steamthumbsup:
pashalunda Jul 19 @ 1:00pm 
Büyük emeklerle hazırlandığı o kadar belli ki... Pek çok oyuncu için, oyunun kendisi kadar kıymetli bir çalışma. çok teşekkürler.
Dark May 23 @ 12:51pm 
oyunu açıp kapadıktan sonra tanımlayıcı dosyalar eksik hatası alıyorum tekrar abone olup modu indirmem gerekiyor bunun çözümünü bilen var mı ?
_sDefRaoPxSs_ May 22 @ 3:25pm 
leziZ
borc May 22 @ 5:41am 
çok iyi
Janissary_ML May 22 @ 1:12am 
Emeği geçenlere teşekkür ederim.
The Phoenix May 22 @ 1:09am 
işte aradığım lezzet.
metdogantk May 2 @ 4:31am 
aynen indirdi teşekkürler ellerinize sağlık
Duman  [author] May 2 @ 3:23am 
Selam, Steam'in Atölye İndirmesi olarak otomatik indirmesi gerek.
metdogantk May 2 @ 3:16am 
kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum abone oldum nereden indiricem