d1saga_
Kizu, Kyoto, Japan
なぜ何かを修理したり、何かを作ったりする必要があるのでしょうか? 結局のところ、いつ何時、何かの事故が空から落ちてきて、全てが壊れてしまうかもしれないのですから!
なぜ何かを修理したり、何かを作ったりする必要があるのでしょうか? 結局のところ、いつ何時、何かの事故が空から落ちてきて、全てが壊れてしまうかもしれないのですから!
Currently In-Game
Dota 2
Featured Artwork Showcase
Recent Activity
2,924 hrs on record
Currently In-Game
7,363 hrs on record
last played on Jun 5
8.4 hrs on record
last played on Jun 4
Jan 30 @ 5:10am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
Nov 28, 2025 @ 5:58am 
+rep
Jul 20, 2025 @ 6:14pm 
+REP Good cs2 player ;)
Jul 4, 2023 @ 4:50pm 
+rep Дисага, я селлю этот аккаунт, если потом захочешь поиграть - найди в дс
Shozuo
Jun 21, 2023 @ 12:53pm 
xd))):lovely:
Jun 19, 2023 @ 6:44am 
Старый, ты чего из кс в корабли для старичков перешел?