Products
in account

Recent reviews by Laci

Showing 1-5 of 5 entries
No one has rated this review as helpful yet
17.3 hrs on record (15.3 hrs at review time)
BUGGED AND CRASHED I CANT MOVE
Posted December 28, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
253.9 hrs on record (4.2 hrs at review time)
Early Access Review
Nejde nacitat do Hideout
Posted March 30, 2020.
7 people found this review helpful
20 people found this review funny
5,461.5 hrs on record (4,292.7 hrs at review time)
Je to tak skurvena hra, hlada to so mnou samych skurvysynov, ktori nemaju potuchy co maju robit. Uz mam dost tejto skurvenej hry pojebanej a mam uplne V PICI ci dostanem za tento koment ban, report, materin kokot, alebo kulo tvojho tatka na celo. Aby som kvoli buzerantom padol o tri ranky a prehraval hry, tak ze sa v nich neda totalne nic robit, lebo idioti co hraju support nekupuju 15 minut ziadnu wardu na safe linke len aby mali cim skor arcane boots. Mozem to jebat. Aby nam v 20 minute pushli v tomto zajebanom negramotnom ranku vsetky veze a ja za hard carry nemam ani jednu zapicenu wardu na linke od supporta. Ked hram support zas to feedi druha linka. Bodaj by vas rozjebal coronavirus, hracov co mi za dva skurvene tyzdne spravili take nervy ze som muel napisat tento toxicky komentar. Ked hram s RUSMI tak su to normalne nedonoseni kokoti co mali ostat este v inkubatore a nemaju ruky a su jebnuti po materi. Ked hram proti RUSOM tak su to profesionalni eSport hraci. O com je tato hra ? Je pol tretej rano a mam take nervy ze keby su tu u mna ti antiludia, s ktorymi mi vyhladava hry, PRISAHAM ze ich ujebem nejakym tupym nastrojom potom ich ostim, oserem, ogrcam a zahrabem niekde na zahrade kde najcastejsie sere moj pes ! Aby to nebolo len o prehravani, musim spomenut aj to ze ked vyhravam tak je to sice jedna hra z piatich ale je to minimalne 90% vyhrate od zaciatku prvej minuty. Znamena to ze s touto hrou neni nieco v poriadku, aspon v tychto rankoch to tak vyzera. Ziadna vyhra alebo prehra, ktora vyzerala v priebehu hry 50/50%, 25/75%, 60/40%, neni !!!!!!! Je to bud 90/10% alebo 10/90% alebo ked sa jeden hrdina (carry) ´´nafarmi´´ tak vie sam otocit hru, je to doslova neferova hra u ktorej nevidim zmysel vobec ju hrat !!!
Posted March 27, 2020.
1 person found this review helpful
99.2 hrs on record (36.2 hrs at review time)
je tam toho tak vela ze vas to kvoli tomu prestane bavit :D 9z10
Posted October 1, 2015.
2.6 hrs on record
Pri automatickom ukladani mi vypne hru co je super !!! A aj tak nejde mi tam vlozit to DLC co je tiez super. Keby som mohol dam jej 3 palce dole
Posted February 23, 2015.
Showing 1-5 of 5 entries