Products
in account

Recent reviews by Dante946

Showing 1-5 of 5 entries
2.3 hrs on record
Nem akarom se lehúzni, se dícsérni az Arena Wars 2-t.
Viszont nincsenek valami jó tapasztalataim a játékkal...
Kezdésznek rögtön az a baj, hogy nem lehet normálisan Fullsreenbe rakni, illetve nincs olyan beállítás amit álltalában használok ( 1600x900 ) Szóval már a beállításoknál is problémák vannak...
Viszont a játék maga szerencsére nem annyira problémás, mondjuk az irányítás néha elég fapados, de alapvetően nincs vele gond, egyszerűen se nem rossz se nem jó a játék.
Viszont én azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy ha lehetőség van akkor inkább valami más RTS.
Posted November 11, 2016.
7 people found this review helpful
24.9 hrs on record (12.4 hrs at review time)
Egy biztos : Ez a játék nem a kiemelkedő, eszméletlen jó Muliplayer élménytől lessz jó....
Na igen szerintem ezzel rá is mutattam a játék egy olyan hibályára ami végeredményben nem is hiba, ugyanis senkit nem fog érdekelni a játék ezen része... Ugyanis mindenki a remekül megírt, összetett, fordulatos történettől, a fantasztikus látványtól ( mondanom sem kell milyen király érzés látni, mikor fegyverünk alkatrészről alkatrészre szed darabokra egy androidot ) , és a játékba csempászett enyhe humortól fog beszélni, ez az amiért szeretni lehet a Binary Domain- t !
Posted April 16, 2014.
1 person found this review funny
12.1 hrs on record (11.8 hrs at review time)
A Sanctum egy remek játék ! Jó ötletekkel, és annag nagyszerű megvalósításával, bár még nem az igazi, kiforratlan, de tökéletes elővezetője a folytatásoknak ( Sanctum 2 , Super Sanctum TD ).
Ugyan ha story- van len is buszkélkedhet a játék, egy gyönyörű, érdekes, némi humorral megfűszerezett világot mutat be.
A műfajban mindenképpen kiemelkedő alkotás, csak ajánlani tudom. Ár/arány értékileg is elég rendben van és a Co-op lehetőségek miadtt elég sok időre le udja foglani és szórakoztatni az embert.
Posted April 16, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
52.1 hrs on record (27.9 hrs at review time)
Fantasztikus történet magávalragadó világ.... Személy szerint olvastam a könyvet is, még a játék előtt, és azt kell, hogy mondjam elág hű feldolgozása lett. akit kicsit is érdekel milyen lenne a világ egy nukleáris háború után annak kötelező, mind a játék mind a könyv is ! Grafikailag is nagyon jól néz ki a játék bár a karaktereket jobban is kidolgozhatták volna . De mindezért kárpótol a remek történet és a túlélésre kihegyezett taktikus játékmenet. Főlleg legnehezebb fokozaton. ahol már szó szerint a vagyonodat lövöd ki a rádtötő mutálódott kreatúrákra, becserkészed ellenfeleidet és minnél kevesebb lőszer elpazarlása nélkül végezni velük. A 2 befejezés is figyelemre méltó és elgondolkodtató. Csak ajánlani tudom !
Posted February 6, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
63.3 hrs on record (23.5 hrs at review time)
Az Aliens vs Predator játékoktól megszokott három kampány. A történetre nem fektettek akkora hangsúlyt, többet is ki lehetett volna hozni, de megállja a helyét. A többjátékos mód vizsont figyelemre méltó a három fajból adódó módok redkívül érdekessé teszik a tobbjátékos meccseket. Rajongóknak kötelező, másonknak csak ajánlani tudom !
Posted February 13, 2013. Last edited February 6, 2014.
Showing 1-5 of 5 entries