Число
продуктов

Последние обзоры Cwieku

1–7 из 7
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 2
18.4 ч. всего (6.1 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Mnóstwo problemów z serwerami i ogólnie z logowaniem, większość czasu spędziłem w kolejce albo klikając try again po odpaleniu gry albo próbując wbić na jakąś grę i jedyne co zobaczyłem do tej pory to błąd "[151] Something went wrong". Próbowałem rano, próbowałem o 2 nocy, nic z tego.
Опубликовано 1 октября 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 16
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
226.5 ч. всего (2.2 ч. в момент написания)
Na start zablokowali wszystkie serwery z headstartu, mimo że tylko część miała mieć restrykcje w tworzeniu postaci... chciałeś pograć ze znajomymi, którzy zaczęli wcześniej na jednym z tych serwerów, no to sobie pograłeś.
Опубликовано 11 февраля 2022 г.. Отредактировано 12 февраля 2022 г..
1 пользователь посчитал этот обзор полезным
169.9 ч. всего (103.4 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Probably the best early access game I have ever played with friends. 103 hours, 5 bosses defeated and now I'm waiting for what they will add in the future.
Опубликовано 14 февраля 2021 г..
1 пользователь посчитал этот обзор полезным
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
19.4 ч. всего (17.8 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
"The fact that people are defending this sad excuse of a game just goes to show how desperate we are for a decent MMORPG."
God Bless Valve for refunding after 20 hours of watching splash screen and queue. But the worst thing it's removed end game content like battlegrounds, arenas, Basel canyon, slevels after 45 so we can't get last 2 stances etc that was in other version of the game. And is still possible to dupe craft materials so economy would be ♥♥♥♥♥♥ up soon.
Опубликовано 30 мая 2018 г.. Отредактировано 30 мая 2018 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 4
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 2
44.4 ч. всего (18.6 ч. в момент написания)
Pomimo optymalizacji i mniejszych lub większych bugów gra i tak jest świetna. Można się zakochać od pierwszego obrzucenia niemcowi chałupy gnojem
Опубликовано 15 февраля 2018 г..
0.1 ч. всего
Nie da się nawet zagrać, podobno ostatni update coś namieszał i można to wyeliminować odpalając gre z wyłączonym netem... no bez jaj Crapthesda to równie dobrze mógłbym sobie ściągnąć pirata.
Опубликовано 3 февраля 2018 г..
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 2
0.9 ч. всего
Обзор продукта в раннем доступе
Uhh to jest tak mierne, że nawet za darmo bym w to dalej nie grał... szkoda tych kilku minut na ściąganie tego na darmowym weekendzie.
Опубликовано 16 декабря 2017 г..
1–7 из 7