Recent reviews by -^ SkromniAk💯 PL

< 1  >
Polecam, fajna rozwałka. szkoda tylko, że mało serverów, a ciężko czasem wykonać zadanie kiedy nie ma z kim
Ogólnie polecam
Posted June 29, 2019. Last edited November 25, 2021.
Wspaniałą gra, doskonały klimat. Prawdziwa gradka dla fanów całej serii filmu. Polecam grać na poziomie normalnym, gdyż na poziomie wyższym, gra traci swój urok przez mega wyczulonego (aż do przesady ) obcego. Poza tym gierka, która warta każdych pieniędzy :P
Posted November 24, 2018.
Lubie update'y 5 GB raz w tygodniu, serio
Posted November 25, 2017.
Stary dobry Max, slow motion zawsze robi swoje :)
Posted November 24, 2016.
Niesamowita przygoda i wciągająca histroria umieszczona w przepięknym świcie... świecie który żyje, gdzie każdy jej kawałek jest częścią opowiadania.
Nie żałuję żadnej spędzonej minuty w tym świcie. Polecam
Posted November 3, 2016.
5,910.7 hrs on record (4,212.1 hrs at review time)
CS:GO Review
Każda nowa wersja lepsza od starszej, Global Offensive okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jak dla mnie bardzo dobra okazja na zmianę nawyków i przeskoczenie z prehistorycznego 1.6 do nowej, odświeżonej wersji CS.
Numer 1 wśród gier On-line, uzależnienie bez którego trudno żyć.
Oby dalej zaskakiwała i taaaak bardzo wciągała :)
-------
Edit: 28.02.2018
Zmieniam ocenę na negatywną, ponieważ nie czerpię satysfakcji z gry z cheaterami, nawet w meczach PRIME, meczach PRIME 2v2, nie wspomne o reszcie mniejszych rozgrywkach.
Valve nic z tym nie robi, jest coraz gorzej. Nie ma możliwości pogrania 4fun na scutach, demolkach czy nawet 2v2 kiedy praktycznie co mecz są odpalone ścierwa.
Laik potrafiłby ocenić kto cheatuje, ale jeżeli chodzi o mnie ..po kilku tysiacach godzin rozegranych godzin, potrafie ocenić w rozgrzewce kto jest odjeb**ny.
KPINA VLAVE KPINA. Każda inna gra potrafi uporać się z nieuczicwymi graczami, ale skala oszutswa w csgo jaka jest obecniej jest żenująco duża.
NIE POLECAM, gra online gdzie możesz latać odjeb*nym be zkonsekwencji.
Może jak kiedys zagram jeszcze i będzie się dało normalnie w to grać, spoko.. zmieniam ocene, bo od zawsze była pozytywna , ale na tą chwile, ta gra nie zasługuje na to, aby być w sklepie steam
Posted March 29, 2014. Last edited December 8, 2018.
Najlepsza część jak do tej porty.
Doskaonałe Multi.
Polecam.
Posted July 14, 2012.
Warto wzbogacić swoją kolekcję o tą pozycję. Pierwsza część Arkham Asylum jak i Arham City warte polecenia.
Posted December 29, 2011.
2,412.3 hrs on record (2,407.3 hrs at review time)
Co mogę napisać o css ? Na pewno z roku na rok, jest czymś innym dla mnie, nie tylko grą i źródłem dobrej rozrywki.. ale również miejscem niekończońcej się zabawy z przyjaciółmi :) czy znie jestem za stary na CS:S ? myślę, że wraz z dojrzewaniem, moje podejście do niej również nabiera innych barw, przez co traktuje ją jedynie jako odskocznie od codzienności.
Polecam
Posted January 16, 2011.