1 person found this review helpful
2 people found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 405.3 hrs on record (93.7 hrs at review time)
Posted: Dec 28, 2020 @ 7:53am
Updated: Nov 26, 2023 @ 3:43am

Elképesztő, zseniális, fantasztikus, katarzis. Ezek a szavak jutnak eszembe amikor vissza gondolok az elmúlt 400 órára mit a játékkal tölöttem.
Ez a játék nem tökéletes... De nagyon közel van hozzá. Ilyen grafikát sehol nem tapasztaltam még. A történet mind a side quest mind a main story szálon is zseniálisak érdekesek. A szinkron hangok remekül sikerültek. A párbeszédek is ott ahol kell kelően humoros, komoly, szakrasztikus. A karakterek jól megvannak írva aki idegesítő az, de nem zavaróan, aki támogató és kedves azt meg kedvelteti veled a játék. A helyszínek változatosak és érdekesek. Élvezet rajtuk vágtázni. Jó a gun game valamint a lovaglás is nagyon jó a hitbox a mozgás animáció párját ritkitó.
Hatalmas szabadságot ad a játék, hogy mind az eszközeid (kés, pisztoly, puska stb. stb)
mind saját magadat ruházatban, arc szörzetben mindenki találhat magának mefelelőt.
A játék nagyából körhű ahol nem is az az nem túlságosan szembeötlő.
A játék, kötelező darab azoknak akik kicsit is szeretik az open world, story teller, wester játékok bármelyikét. De mindenkinek csak ajánlani tudom.

Az évtized alkotása.
Was this review helpful? Yes No Funny Award