평가한

Gozdus 님이 최근에 작성한 평가

< 1  2 >
1-10/14개 항목을 표시 중
기록상 3.6시간
Krótka kariera na 4 godziny. Zależy od umiejętności i przypadku :) Ogólnie przyjemna. Ze znajomymi na 100% spędzi się przy tym więcej czasu.
2017년 12월 31일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 59.3시간 (평가 당시 17.1시간)
Bardzo przyjemna gra. Grafika cieszy oko, model prowadzenia nie jest mega wymagający, aczkolwiek trzeba czasu, aby się oswoić z nim. Kariera nie jest mega długa, ale odpowiedni poziom trudności AI z pewnością go wydłuży. No i poza tym chyba jedna z nielicznych gier o motocyklach w którą idzie pograć. Sporo motocykli, modele ładnie wykonane. Dźwięki silników mogłyby być nieco lepsze, ale tragedii nie ma. 142zł? Nie warto. Na promocji za 30? Tak.
2017년 12월 15일에 게시되었습니다.
기록상 33.6시간 (평가 당시 9.6시간)
Co tu dużo mówić... Mistrzostwo świata! Polecam każdemu, to jest coś pięknego.
2017년 7월 13일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 56.5시간 (평가 당시 56.5시간)
Zakochałem się... i raczej prędko się to nie zmieni. Numer 1 na mojej liście. Nigdy nie grałem w grę z lepszą hisotrią. 100/10.
2017년 7월 3일에 게시되었습니다.
1명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 6.0시간 (평가 당시 4.4시간)
Bardzo przyjemna gierka. Coś innego niż wszystkie. Dużo zagadek, jedne są trudne, drugie trochę mniej. Nie jest zbyt długa, ale za takie pieniądze brać :)
2017년 7월 3일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 1,099.0시간 (평가 당시 627.4시간)
Gierka F2P. Bardzo przyjemna, bajkowa grafika, nie trzeba płacić żeby kupić postać co jest dużym plusem. Ze znajomym można grać bez końca, samemu no cóż... niestety do teamu często dobiera nam ludzi mam wrażenie z 1 lvl'em konta. :)
2017년 7월 3일에 게시되었습니다. 2018년 11월 21일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 187.7시간 (평가 당시 77.7시간)
9/10 Jest co zwiedzać. Na multi ciężko kogoś spotkać co jest minusem.
2016년 2월 14일에 게시되었습니다.
기록상 11.9시간 (평가 당시 9.4시간)
Dobra giera. Z modami można się bawić wieczność.
2016년 2월 14일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 60.6시간 (평가 당시 53.3시간)
Polecam DiRT 3 każdemu kto lubi rajdy i ładne samochody. Model prowadzenia pojazdów jest przyjemny, grafika cieszy oko, a rozgrywka Online również jest na poziomie. Gra spodoba się też niedzielnym graczom wyścigów. W skali 1/10 daje tej grze 9 pkt. Gra godna polecenia :)
2016년 2월 14일에 게시되었습니다. 2017년 7월 3일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 104.4시간 (평가 당시 92.1시간)
Gra do której można wrócić nawet po 4 latach. No ;)
2016년 2월 14일에 게시되었습니다. 2017년 11월 22일에 마지막으로 수정했습니다.
< 1  2 >
1-10/14개 항목을 표시 중