200

< 1  2  3 ... 20 >
Showing 1-10 of 200 entries
9 people found this review helpful
3.6 hrs on record
дуже дуже дуже тяжко( піду покурю..
"хардкор і тіпається око"
для тих, кому подобається Super Meat Boy чи як так він...
Posted January 11. Last edited January 11.
9 people found this review helpful
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⢾⣿⣿⣿⣞⠿⣿⣿⢿⢸⣷⣌⠛⠋⠀⠘⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠙⣿⣿⣿⣶⣶⣿⣯⣿⣿⣿⣆⠀⠇
Posted January 11.
8 people found this review helpful
6.4 hrs on record (5.5 hrs at review time)
ッFriday the 13th: Killer Puzzle - це гра про маніяка Джейсона, який (на жаль) вбиває всіх підряд та слухає поради від своєї матусі, по ній видно, що вона його дуже любить і переживає за нього))

ッFriday the 13th: Killer Puzzle - це головоломка, в якій потрібно знищувати цивільних та поліцейських, обходячи всі прегради та пастки.
ッГоловного героя можна кастомізувати в різні скіни. Але нажаль вони за гроші або в ДЛС, які наразі вже не купиш.
ッТакож є прокачка рівня, за які також дають ачівки. Присутнє і інвентар зброї: від сковороди до лазерного меча. Також є елемент крафтингу, можна створювати нову зброю більш високого рангу.

Плюси:
➥прикольна дитяча графіка, намальовано все по-дитячому, але контент звісно не дитячий, 18+ (кров, вбивства, голови літають і тд)
➥Дуже багато вбивств, уявляєш що то рускіє і стає краще на душі)))
➥прикольний саундтрек, в різних режимах гри - музика різна, особливо Рок заходить.
➥Досягнення не дуже складні, але їх всі неможливо виконати вже (нижче в мінусах напишу)

Мінуси:
➥гра не підтримується розробниками, видалена з магазину Steam
➥основні розділи\частини в грі потрібно купувати як ДЛС, а після видалення гри з магазину Стім, їх неможливо більше купити, навіть на просторах Google немає цих ДЛС.
➥і тим самим неможливо закінчити всі Досягнення, тому що вони якраз заточені під ДЛС. Ачівко-фармерам, як я, це не Ок.

ッГра-мультяшка зайшла мені на якийсь тиждень, але із-за того, що вона перестала розповсюджуватись в Стім - вона стала неІграбельною. на жаль.

6 Джейсонів із 10 - моя оцінка.
Posted October 26, 2023.
8 people found this review helpful
0.3 hrs on record (0.2 hrs at review time)
HENTAI: MISSION BOMBASS - це
криво зроблена хрінь :)
але якщо там можна вбивати ру(саків - тут тільки палець вверх!)

КОРОТШЕ, ЦЕ АБСУРДНИЙ, САТИРИЧНИЙ ШУТЕР, ДЕ ТРЕБА ВБИТИ ВСІХ УЗКИХ ОКУПАНТІВ, А ТАМ І ДО БНР НЕ ДАЛЕКО. ДОСІ ВЖЕ ДУМАТИ, ТУТ ЧОРНИЙ ГУМОР І МЕМИ, ШВИДШЕ ГРАТИ!
Posted October 18, 2023. Last edited October 18, 2023.
11 people found this review helpful
1 person found this review funny
0.2 hrs on record
якась хрєнь 2012 року, та щей про якийсь там сталінград та фашистів.
Звісно рекомендую.
Posted August 16, 2023. Last edited August 16, 2023.
10 people found this review helpful
28.6 hrs on record
Кампанія, яка відома такими іграми, як Козаки та S.T.A.L.K.E.R. : GSC Game World 2006 року створила Героїв Знищених Імперій. У ті часи від компанії GSC не чекали нічого особливого щодо випуску хороших ігор. Поки питання з виходом та розробкою «Сталкера» знаходилося у підвішеному стані, студія вирішила випустити у світ — Heroes of annihilated empires.

Герої знищених імперій – захоплююча стратегія в реальному часі з рольовими елементами та ізометричним виглядом камери у фентезійному сеттингу. Події гри розгортаються в магічному світі ельфів — Атлансі, який залучений до масштабних воєнних дій від давнього конфлікту.
У грі ви зможете керувати загонами різних юнітів, а також взяти під контроль одного з героїв, які мають унікальні здібності та магію, щоб виступити проти загарбників з метою порятунку світу.

Особливості проекту:
Цілком самостійний (а подекуди так навіть занадто) нехилий сюжет, за авторством професійного письменника-фантаста;
Чергова спроба схрещування RTS і RPG з усіма особливостями, що звідси випливають;
Чотири раси, дванадцять героїв, сто оригінальних юнітів та ще півтори сотні різних будівель та споруд;
Масові (у розумних межах, звичайно) фентезійні побоїща "стінка на стінку";
Карткова система магії, що суперничає мало не з покером.

А також це - гра дитинства. Тому тут тільки добрі відгуки про гру.
Posted July 17, 2023. Last edited January 27.
13 people found this review helpful
2 people found this review funny
1.6 hrs on record (0.3 hrs at review time)
(in progress)
Posted July 13, 2023.
32 people found this review helpful
42.2 hrs on record (38.2 hrs at review time)
Cossacks: Back to War
- це гра родом з дитинства, яку розробляли девелопери з рідної неньки України, ті ж, які і Сталкер зробили.
Одним словом - це "ностальгія" кожного ОЛДфага :) але на диво в цю гру хочеться грати і грати. вона майже не набридає, якщо знаєш як грати. Особливо по фану, коли знаєш чіти))) інколи без них ні як.

Купив собі тільки заради колекції, гадаю, що вона має бути в бібліотеці кожного, хто в неї грав.
Так, графіка не та
Так, це був 2003 рік
Так, це вже не актуально.
Але, блін, це такий раритет, що в нього хочеться повернутись і окунутись.

Плюси:
- можна бити москалів, граючи за Україну))
- це крута гра і крапка :)

Мінуси STEAM-версії:
- оптимізація в стім під сучасні комп'ютери
- екран неможливо змінити під широкий кут, тільки стандартний 4:3 формат
- дана збірка може крашитись в меню Опцій.
- заБАГований мульти-плеєр, його нема тут, та щей крашить гру.
- не можна робити скріншоти
Posted July 11, 2023. Last edited July 11, 2023.
19 people found this review helpful
0.6 hrs on record
Гра дитинства. Одна з найулюбленіших. Кровіще, м'ясо, екшн та багато фану (було в ті часи).
Кожен поважаючий себе олдфаг має мати в бібліотеці цю гру :)
10 арен із 10.
Posted June 18, 2023.
18 people found this review helpful
1 person found this review funny
1.9 hrs on record
«ЦЕ РОСІЙСЬКА ГРА. Купуючи її (чи навіть просто додавши до бажаного), ви підтримуєте ворогів нашої країни.»
Posted June 2, 2023.
< 1  2  3 ... 20 >