eko🍀
Ekin?   Turkey
 
 
yok lan, sahici
Currently Offline
Achievement Showcase
Artwork Showcase
Karşındakinin her şeyini almak...
7 2 1
Screenshot Showcase
Prominence Poker
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
-Bak, şurada yol ikiye ayrılıyor ya, bir taraf aydınlık, diğer taraf karanlık. Şimdi oraya yürüsek beraber, sen de ben de her seferinde karanlık tarafı seçeriz.
+Öyle mi? Niye? Öbür yol daha aydınlık. Niye onu seçmiyoruz?
-Bilmem. Öyleyiz biz. Doğamız bu.
+Değişemez miyiz?
-Hayatta değişemeyiz.

Recent Activity

245 hrs on record
last played on Feb 4
270 hrs on record
last played on Feb 4
0.3 hrs on record
last played on Jan 22
MESEBA Apr 18, 2021 @ 7:27am 
AYT MATEMATİK 39 DOĞRU 1 YANLIŞ 🤔AYT FEN FULL 💯 FİZİK 14 DOĞRU 0 YANLIŞ 👌🏻 KİMYA 13 DOĞRU 0 YANLIŞ 😏 BİYOLOJİ 13 DOĞRU 0 YANLIŞ 🙂 HACETTEPE TIP ONUDA BÖYLE GÖSTERELİM 😎 DOPİNG HAFIZANIN Bİ REKLAMINI GÖRDÜM 🤔 FOTOĞRAF ÜZERİNDE GAYET GÜZEL Bİ YERİ ANLATIYORLARDI 🙇🏻‍♂️ Bİ İKİ HAFTA GEÇTİ 🌝🌚 SONRA BAKTIM HALA AKLIMDA O BİLGİLER 🤓 DEDİM YA ADAMLAR ZATEN YAPIYOR 🤗 DERECELER ZATEN BELLİ 😉 YA NİYE OLMASIN Bİ DENİYİM ✍️ HANİ ALDIKTAN SONRA ZATEN 100 NETİN ÜZERİNE ÇIKMAYA BAŞLADI 🕺110 LARA KADAR ZORLADIM 115 LERE KADAR ÇIKTIM 🙃 ZATEN BENİM MATEMATİĞİM DE BELLİ Bİ SEVİYENİN ÜZERİNDEYDİ 😎 REFLEKSLERLE MATEMATİKTE SINIRLARI ZORLAYAN SORULAR DİYE Bİ BÖLÜM VAR 🤔 😌 SINIRLARI ZORLAYAN SORULARIN SONUCU BENİM 😏 AYT MATEMATİK 39 A 1 OLDU 💯 😅 İŞTE ONU DOPİNGDEN ÖĞRENDİM ONU ETKİSİ ÇOK FAZLA OLDU
MESEBA Mar 29, 2021 @ 2:29pm 
göç etmek için doğdular, ya göç edecekler yada ölecekler korkunç tehlikelere rağmen ilerliyorlar yaşlılar bunu defalarca yaşadı gençler sürüden ayrılmama gereğini biliyorlar büyük tehlikelere rağmen ilerliyolar yollarına devam etmeliler dünya onlara fısıldadı harekete geç, harekete geç ve yaşa son 400'lüğe gelirken gül batur birinci şahbatur sondan geliyo gülbatur birinci şahbatur geliyor gülbatur birinci geliyor 10'ncu yıl gazi koşusunu süleyman atlı'yla gülbatur alıyooo gülbatur alıyooo.
DDADDA Mar 29, 2021 @ 12:02pm 
Thank you for the feedback!
yaay Mar 29, 2021 @ 9:45am 
Hanginiz yaptı bunu? Hepinizin kararı öyle mi? Sen benim en yakınımdın, hapishane arkadaşım. Biz cezaevi hücresinde kuru ekmeği paylaşmadık mı senle haco? Birlikte işkenceden geçmedik mi? Racon kesmedik mi? Ben muratı, oğlumu sana emanet ettim. Sen ise emanete ihanet ettin... Söyle şimdi ne yapayım ben sana? Çekip vurayım mı? Ezip geçeyim mi seni? Zaten biz yokmuşuz, cesaret yokmuş, yiğitlik mertlik yalanmış ölümüne dostluk, arkadaşlık falan palavraymış... Racon bitmiştir. Hepiniz yatağınızda rahatlıkla ölebilirsiniz. Dördünüz bi sürmeli etmezsiniz...

Kabadayı(2007)
yusuf Feb 13, 2021 @ 6:19am 
+rep bu kadim hanedan
oooo Sep 18, 2020 @ 4:23am 
Olum sen ne manyak adamsın lan ben böyle eğildim zaman etrafımda tam tur tam tur.