Products
in account

Recent reviews by djculture

Showing 1-7 of 7 entries
3 people found this review helpful
5.5 hrs on record (3.2 hrs at review time)
Látványos játék még nem csúcs hardverekkel is. Optimalizálása pc-s hardverekre kiemelkedő. Sztori izgalmas.
Posted May 18.
6 people found this review helpful
19 people found this review funny
0.9 hrs on record
Első részhez képest visszafejlődés, szerintem még a grafika is visszafejlődött a fegyverek szintén. A történet is elég unalmas sablonos. Gyorsan rá lehet unni az egészre, felejthető game.
Posted February 5, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
5.4 hrs on record (5.2 hrs at review time)
kiemelkedő grafika, rengeteg jatekmod
Posted February 7, 2020.
5 people found this review helpful
0.2 hrs on record
Refund simulator. 15 percig bírtam, az alatt találkoztam 4 hibával meg élvezhettem a régebbi extended verzióhoz képest lebutitott grafikát. Most nagy divat lett mindent újra kiadni hátha megszivja a vásárló. Csak van egy rossz hírem az üzemeltetőknek hála van már refund rendszer is.
Posted June 6, 2016.
13 people found this review helpful
2 people found this review funny
3.1 hrs on record (1.6 hrs at review time)
Eddig se volt csúnya a játék de most rengeteg fényeffect kerül bele és 3d-s forgó animációk. Az ellen is okosabb lett főleg a sniperes oda vissza teleportáló zombi. Az optimalizálás is elég jó. Elsőre kicsit meglehet izzadni vele de mai játékok üditő szinfoltja a cucc. Lehet vele szórakozni, nem a fagyásokról és lagokról lkesz híres mint jópár mostani játék:)
Posted March 6, 2015.
No one has rated this review as helpful yet
14.4 hrs on record (8.9 hrs at review time)
Tiszta dezsavúm lett tekintve hogy a fear 2 online módját több évig nyomtam és a dm része egy az egybe ugyanaz. Többi módot még nem néztem de azt hiszem így is a kedvencem lesz ez a jéték. Grafika is elég jó gépigénye nem nagy és lehet darálni. Kicsit a belépés lehetne kevésbé körülményes.
Posted October 26, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
5.3 hrs on record (5.3 hrs at review time)
Tisztára state of war a cucc csak fix épületekkel . Ütös játék.
Posted December 9, 2013.
Showing 1-7 of 7 entries