Produtos
na conta

Análises recentes de delta

Exibindo entradas 1–10 de 10
Ninguém achou esta análise útil até agora
21.4 horas registradas (15.1 horas no momento da análise)
Leszögezve az elején ez nem egy rossz játék. A probléma valahol ott kezdődik, amikor áltatja magát. Ez már rögtön az áránal is hamar tükröződik, ami egészen nevetséges, főleg a megjelenése után évekkel. A kampány vegyes érzelmeket vált ki a Black Ops első része után. Míg ott minden egyes mozzanatot komolyan lehetett venni, egyedi volt és változatos, itt vannak egészen jó megoldások, és olyan baromságok mint amikor Indiában kell irányítanunk egy bázis védelmét. Ez elsőre jól hangzik, de 12 éves kor betöltése után kevésbé szórakoztató. A többjátékos módot jónak mondanám, akik szeretik ezt a fajta pörgést amit ez a sorozat nyújt azoknak azt hiszem tökéletes. A zombi mód szerintem nagyon jó. A World At Warhoz és a Black Ops-hoz mérve. Az optimalizálás némiképp javult a patchekkel ahogy érzékeltem, de valljuk be még mindig vicces, hogy egy olyan configon nem tudom futtatni extra beállítosokon, amelyen GTA V közepes beállításokkal 1400x900-as felbontással 40-50 Fps-el fut. Főleg hogy az említett játék sandbox, így sokszor még több erőforrást is kellene neki használni, szerintem.

Nem rossz játék, de ennyi pénzért szerintem nem érdemes megvenni.
Publicada em 12 de agosto de 2016.
45 pessoas acharam esta análise útil
103 pessoas acharam esta análise engraçada
80.6 horas registradas (32.2 horas no momento da análise)
Nos ez egy remek játék. Had magyarázzam el miért.

Először is ez a játék számomra a második legnagyobb Rage-Game. Akkor második. Cola. Attól leszel Molnár Krisztián, Terrariához az illik. Akkor harmadik: Megérkezel a világba elsőként, lófaszt nem tudsz de folyamatosan tanulsz rájössz mindenre és beszippant az egész univerzum, megnézed hány óra ebben a játékmenetben és minimum 3 jegyű számot látsz, extrém esetekben persze előfordulhat a 4 jegyű is. Amikor már rohadtul belemerültél cseng a füled (tütütütü tütütütütü tüütüt tűűtűtű űtűűűűű...) mert a hangok orgazmust okoznak. Ez egyrészt, másrészt pedig érdemes hangfalon játszani magas hangerővel, főleg ha otthon vannak anyádék. Éppen bányásztam amikor átjöttek a szobámba, hogy mi ez a kopogás, mondom bányászok bazdmeg.

Erre folytattam a bányászást majd találtam sok új cuccot, illetve sokszor elordítottam magam erélyesen hogy "a tetves kurva anyádat slime geci", "rohadj meg fasszopó gladiátor javelines fasz". Az hogy hogyan ragelsz, teljesen rád van bízva, a játék készítői meghagyták neked ezt a megtiszteltetést! Amikor aztán persze találsz valami értékeset és a wikiről szerzett infókkal egyre erősebb leszel tovább folytatódik a függés. Ha egy indokod lehet a haveroknak miért nincs barátnőd, akkor az legyen az az órászám amit 1 hónap után a játék mellett látni fogsz, ajánlom még a játék beszerzése előtt a barátnő megszerzését is, mert utána már lefogsz szarni ilyen baromságokat. :)

CSATLAKOZZ! LÉGY NOLIFE!!! HÁHÁHÁHÁHÁHÁ
Publicada em 27 de julho de 2015.
4 pessoas acharam esta análise útil
1 pessoa achou esta análise engraçada
306.0 horas registradas (240.3 horas no momento da análise)
Nos ez egy remek játék. Több szempontot megvizsgálva jutottam erre a megállapításra. Először is a grafika az újkori Cshaládiában kialakult fűtés kultuszt tükrözi, melyet jól kombinál a kandallókkal illetve fűtőtestek használatával. Az optimalizálás kurva szar, de mivel ez egy maszek modként indult elnézhetjük neki. A játékban van még Marton féle regiment is, ha kell LB vehetsz egyet. 500 Ft kilója.
Publicada em 14 de dezembro de 2014.
15 pessoas acharam esta análise útil
7 pessoas acharam esta análise engraçada
1,033.8 horas registradas (834.6 horas no momento da análise)
Elég jó azt hiszem.
Publicada em 17 de outubro de 2014. Última edição em 15 de agosto de 2016.
1 pessoa achou esta análise útil
30.7 horas registradas (19.4 horas no momento da análise)
Análise de acesso antecipado
Nagyon ló!
Publicada em 16 de fevereiro de 2014.
2 pessoas acharam esta análise útil
30.7 horas registradas (30.3 horas no momento da análise)
Legjobb Counter-Strike szerintem! Nagyon sokat játszottam vele Non-steamben főképp.
Publicada em 26 de dezembro de 2013.
7 pessoas acharam esta análise útil
7.5 horas registradas
Az ingyenes változat remek időtöltésnek bizonyult pár éve, azonban ez a teljes játékról már nem mondható el szerintem. Megvenni egyáltalán nem éri és a Steam csere rendszerén belül is inkább mást vegyetek 2-3 kulcsotokból!
Publicada em 26 de dezembro de 2013.
3 pessoas acharam esta análise útil
63.3 horas registradas (34.7 horas no momento da análise)
Bámulatos játék! Ami leginkább megfogott benne az a rengeteg tartalom és az hogy szinte mindenkivel és mindennel tudsz valamit csinálni. A készítők a legvégsőkibb nem futottak ki az ötletekből és még rengeteg melléksztorival is találkozunk majd a játék során. Még sok más vár arra aki Skyrimozik :)
Publicada em 21 de dezembro de 2013.
Ninguém achou esta análise útil até agora
116.2 horas registradas (43.8 horas no momento da análise)
Csodálatos egy játék, stratégia kedvelőknek nagyon ajánlom.
Publicada em 21 de dezembro de 2013.
3 pessoas acharam esta análise útil
178.9 horas registradas (164.9 horas no momento da análise)
Análise do CS:GO
Jó.
Publicada em 16 de dezembro de 2013. Última edição em 11 de julho de 2018.
Exibindo entradas 1–10 de 10