已评测
产品

Adernis 最近的评测

正在显示第 1 - 3 项,共 3 项条目
尚未有人觉得这篇评测有价值
总时数 84.8 小时 (评测时 83.2 小时)
HD 2 je úžasná hra 10/10 o tom žádná, i když tam bylo pár bugů a po patchi to vždy razantně blbo, tak musím říci že po dlouhé době jsem si opravdu užil velice výbornou kooperační hru. Plná krásných hodin strávených s přáteli prosazováním demokracie.

Ale nevidím jediný logický důvod proč bych měl vytvářet PS účet, proto abych si zahrál Helldivers 2. Kor když s touto "fičurou" přijdou několik měsíců po vydání hry. O pochybném Anti-cheatu v PvE hře nemluvě. Vyloženě dobrá práce Sony.

EDIT: Sony ustoupila z požadavku na PS účet. Není tedy nadále nutné hanit tuto krásnou hru.
发布于 5 月 3 日。 最后编辑于 5 月 8 日。
1 人觉得这篇评测有价值
总时数 392.0 小时 (评测时 240.6 小时)
Asi jedna z nejlepších survival building her co jsem kdy hrál. Furt je co zlepšovat
发布于 2020 年 1 月 14 日。
尚未有人觉得这篇评测有价值
总时数 212.8 小时 (评测时 35.3 小时)
Jakožto velký fanoušek strategií a odpůrce vesmírných strategií jsem původně tuto hru neschledával zajimavou, dokud jsem na ní nebyl ukecán od svého spoluhráče. Už po zapnutí a vyslechnutí si krásných soundtracků jsem byl vtažen do víru o nadvládu galaxie doprovazenou epickými bitvami, tvorbou lodí, výstavbou planet, velice zajimavým technologickým stromem a nadměrným počtem ras. Poté co jsme hnedka ze startu dostali na zadek jsme museli zvolit taktiku napřed se nauč a pak hrej. Něco tak složitého na hraní a komplikovaného přes politiku, kreativnost a diplomacii jsem dlouho neviděl. UI slábne po straánce vojenského průmyslu. Moje základní frigaty poráží nepřátelské flotily křižníku jen díky technologii zbraní mně teda trochu zklamalo, po stránce ovšem diplomacie a jejich růstu v této hře to už je jiná debata zde počítač ukazuje o dost větčí inteligenci a iterakci. Nádherné epické bitvy které sice neovládáte ale o to hezčí pohled na daně vyvíjející situaci.

Hratelnost - 8/10
Soundtrack - 10/10
UI - 7/10
Grafika - 10/10
Animace - 8/10
Video - 9/10

Oceňuji hlavně vychytání chyb oproti jiným strategiím a to hlavně u 4x ... at už je to synchronizace, připojování přímo do rozehrané hry když vám to spadne, či poměrně velkého počtu hráčů jež můžou s vámi hrát.

Doporučení je zde na místě, po dlouhé době opravdu strategie u které jsem jednak musel přemýšlet, tak jsem se i bavil.

Celkové hodnocení - 8/10
发布于 2017 年 10 月 31 日。