Recent reviews by Tomasko

pěkná hra :)
Posted January 21, 2021.
1 person found this review helpful
Super Meat Boy je jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál..nepočítám akčí hry, například TF2, cs:go a tak dále. Pár levelů ze mě udělali kokota a skoro všechny jsou jednoduchý, jsem v polovině cesty a jsem překvapený. Hra je mega dobrá, baví mě, co všechno v té hře vytvořili. Náročná plošinovka z roku 2010 krása.
____________________________________________________________________

+skvělý nápad
+zábava na 7 hodin

10/10
Posted June 30, 2018.
This game, how to say it .. great fun right now when i saw it for the first time !! Smooth computers run to full super fps! I love the game and now for review.
_____________________________________________

+ nice graphics
+ Super dabing
+ ingeniously done story
- poor control
- Achievements too light to achieve, no challenge

That's why I give 8/10
Posted January 7, 2018.
Hardcore plošinovka nervičky mám v řiti :D Pěkná hra
Posted August 16, 2017.
NEJLEPŠÍ SERIÁL A HRA !
Posted March 19, 2017.
2,167.6 hrs on record (811.8 hrs at review time)
Jelikož moje předchozí recenze z roku 2016 stála za vyližprdel, tak tu mám novou :).
Pokud se u této recenze naserete kvůli nějakému pádnému důvodu, tak si běžte stěžovat někam jinam, na internetu si každý dělá co chce, tak se s tím smiřte, každý má svůj názor.

Je to snad nejlepší f2p hra s nejlepším Lorem (myslím takové hry, které nejsou příběhové, ale mají nějakou dějovou linku v minulosti, jakože Fortnite žádný Lore nemá, je to absolutní trash dle mého názoru). Nemusíte znát Lore, ale je super něco znát o té hře. Znám hodně lidí, co hejtí tu hru, protože nechápou oč jde, zatímco Fortnite má kidovskou grafiku a victory royal s kterého mají orgáč (ugh).
Jelikož je TF2 skoro 13 let stará hra (starší než někteří fortnite hráči), tak se do ní dá hodit pár eur. Na to, že to je stejně stará hra jako první zaklínač, tak je ta hra hodně živá, doslova je tam ještě hodně lidí, co hru baví jak kvůli 9 různým postavám na hraní, ale i pěknými mapami, duely, minihrami, nenáročnými ale i kompetitivními mody, mann vs machine atd.
Tf2 není moje nejoblíbenější hra, ale Zaklínač 3. Jen říkám.
Jelikož jsem na tfku strávil tolik hodin můžu ji vřele doporučit, ale ne, kvůli komunitě, která je hrozná všude lol, i tady se najdou newbies, anebo jednouše nasratelní lidé co hodně dávají schadenfreude taunt (i já ho rád využívám často a komunita je pak nasranější :D). Každopádně tfko letělo na youtube 2011 - 2016, ale jsem rád, že Nislt, Delfy a Great Dictator, jsou furt v obraze a dokonce i slavný Winglet vydal animaci. No jo, ty časy, kdy byly dokonce Saxxy awards za nejlepší animace. A to dělalo tu hru ještě lepší, že si lidi dělali vlastní vtipný animace. Saxxy awards myslím, že skončily 2018-2019. A je to smůla, ale jde vidět, že tfko udělalo velký tah nejen kvůli hře, loru, ale i animacemi, které jsou na nepočetné.

S touto někonečnou recenzí se loučím a doufám, že nikoho neurazila. :)
Posted March 19, 2017. Last edited April 13, 2020.