Recent reviews by Drex Zeyder

Miałem szansę przejść grę za darmo, gdyż grałem wraz z moim kolegą i muszę powiedzieć kilka rzeczy z tym związanych.
Przechodząc fabułę z osobą, którą lubisz zapewniasz przynajmniej według mnie dodatkowej zabawy. A pomaga w tym ilość smaczków dla fanów całej serii. Grafikę można dałoby się zrobić lepszą, ale podejrzewam, że byłyby większe wymagania sprzętowe, jednak reszta moim zdaniem po prostu wymiata. Gra może ideałem nie jest, ale mało jej brakuje, więc jestem gotów dać z dumą ocenę 9/10.
Posted September 30, 2022.
Według mnie ta gra jest niezbalansowana na korzyść ocalałych po tych całych patchach i "nerfach".
I szczerze nie polecam bo duża toksyczność i brak zrównoważenia postaci.
Posted April 22, 2022. Last edited August 20, 2022.
Zwalona mechanika bloków niby blokujesz a ciosy przechodzą mimo to , że cię to odbija i słyszysz dźwięk jak normalnie i nikogo trafić nie można bo przelatujesz przez przeciwników serdecznie nie polecam TAK ZJEBANEJ GRY.
Posted December 21, 2019. Last edited August 19, 2020.
1,240.9 hrs on record (1,049.6 hrs at review time)
Bardzo ładna i fajna gra która bardzo wolno się starzeje i pociągnie jeszcze na pewno z 10 lat lecz ma ona dużo innych plusów i minusów.
Chodzi mi os społeczność tej gry.
Można trafić na graczy miłych z którymi można fajnie pogadać leczy trafiają się ludzie co kickują cie bez powodu i za samo używanie microphonu i bardzo i to bardzo często zdarzają się hackerzy ale mimo że już mam ponad 1000 godzin nadal ona mi się nie nudzi i mogę gorąco ją polecić każdej osobie.
Posted July 1, 2019. Last edited January 10, 2020.
Ta gra podoba mi się i jest ładna ale zrobiłem osiągnięcie z zabiciem purusaurusa i mam odblokowaną tą jaszczurkę ale nie mam samego purusaurusa i tej innej ryby za to osiagnięcie ale megalodona odblokowałem więc jest dobrze.
Posted January 12, 2019.