9 people found this review helpful
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 357.2 hrs on record (26.5 hrs at review time)
Posted: Dec 12, 2020 @ 1:59am
Updated: Dec 12, 2020 @ 2:13am

ГРА, ЯКУ ВСІ ЧЕКАЛИ?
Це не повноцінна рецензія на гру, а просто відгук.
Я не награв багато в гру, але можу сказати, що за 26 годин я задоволений практично всім.
Можливо відіграло свою роль, те, що до релізу гри я не цікавився "Кіберпанком", щоб не накручувати собі завищених очікувань, а можливо гра дійсно варта уваги.
Я читав багато думок, щодо Кіберпанку в чаті, то 70% людей, задоволені грою, а решта знайшли до чого приколупатися.
Наразі можу похвалити #CDprojektRed за:
1. Якісно пропрацьовані ігрові-персонажі (з якими ми напротязі гри контактуємо). Прописані їх характери та поведінка, а це сприяє зануренню в гру;
2. Додаткові квести цікаві, хоч багато чого повторюється і має загальні рамки, але варіативність дуже тішить;
3. Пропрацьований і детальний інтерфейс, який не відштовхує тебе від занурення в ігровий процес;
4. Велетенський відкритий світ (хочеш їдеш на байку, хочеш на машині, хочеш бігаєш по дахах), але це має свою ціну (баги вони є у всіх великих ігрових світах);
5. Музичний супровід на висоті (але є нюанси з його балансом);
6. Багато цікавих механік:
- прокачка розділена на основу та під-основу (а ще вміння прокачуються окремо, залежно, що Ви використовуватимете);
- кібер-імпланти (дуже топова механіка, яка змінюватиме ваш ігровий досвід, та задоволення);
- введення в лор гри за допомогою цікавих записок та самих ігрових ситуацій, а також телебачення відіграє певну роль;
- брейнданс (дуже цікава механіка для розслідування та інформування в грі);

Я дійсно маю за що похвалити гру. Звісно і проблеми є, але вони мізерні в порівнянні з задоволенням, яке я отримую, коли граю в Кіберпанк.

Гру раджу до придбання, або до перегляду на моєму або ось цих каналах:
Падон: https://www.twitch.tv/pad0n
ОлдБой: https://www.twitch.tv/oldboiua