STEAM GROUP
Insurgency Sandstorm Polska Sandstorm-PL
STEAM GROUP
Insurgency Sandstorm Polska Sandstorm-PL
3
IN-GAME
31
ONLINE
Founded
February 23
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Insurgency Sandstorm Polska

Insurgency Sandstorm Polish Community

Grupa powstała aby łączyć fanów Insurgency Sandstorm. Jeżeli grałeś w stare Insurgency i z niecierpliwością czekasz na premierę nowej wersji gry ta grupa jest dla ciebie.

Będziemy informować o wszystkich nowościach i postępach devów przy produkcji gry.

Insurgency Sandstorm jest sieciowym FPS-em opartym na silniku Unreal Engine 4. Tytuł będzie kontynuacją pierwszej części Insurgency która znalazła ponad 2,5 mln nabywców, ale tym razem trafi nie tylko na komputery osobiste, ale też konsole PS4 i XONE. Twórcy szykują kilka zmian względem pierwszej części i zamierzają promować swój tytuł jako grę e-sportową.

Insurgency: Sandstorm przeniesie nas na Bliski Wschód i tak jak w części pierwszej dostępne będą tryby kooperacji, pvp i mecze turniejowe. W przypadku edycji konsolowych, twórcy planują udostępnić też funkcję gry na podzielonym ekranie. Studio postanowiło zmienić silnik – zrezygnowano z Source na rzecz Unreal Engine 4. Dzięki temu gra ma prezentować się znacznie lepiej od poprzedniczki.

Premiera tytułu planowana jest na rok 2018. Na tę chwilę ilość informacji o grze jest bardzo ograniczona, trwają już jednak testy alfa. Twórcy udostępnili w sieci kilka trailerów i screen-ów przedstawiające wygląd produkcji. Wiadomo jednak, że Insurgency: Sandstorm tworzony jest z myślą o e-sporcie, a producenci liczą, że ich tytuł zostanie ciepło przyjęty w środowisku zawodowych graczy.

POPULAR DISCUSSIONS
< >
5 Comments
[PRS]jigsaw77 Jul 26 @ 1:59pm 
Zaproszenie do czatu grupowego steam po aktualizacji : https://s.team/chat/VmNXJkPy
[PRS]jigsaw77 Jun 20 @ 10:37am 
Prawdopodobne wymagania masz na stronie ISP - zakładka Informacje
AVP Jun 20 @ 4:40am 
Ktoś wie jake są wymagania?
[PRS]MalyPapiez Feb 25 @ 7:21am 
No elo
[PRS]Exon Feb 24 @ 2:17pm 
wassup
3
IN-GAME
31
ONLINE
3 IN CHAT
Enter chat room
Founded
February 23
Language
Polish
Location
Poland