STEAM GROUP
Civilization VI civ.org.pl civ6cop
STEAM GROUP
Civilization VI civ.org.pl civ6cop
0
IN-GAME
7
ONLINE
Founded
October 18, 2016
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Civilization VI civ.org.pl

Grupa polskich graczy Sid Meier's Civilization VI

Grupa dla polskich (i nie tylko!) graczy Sid Meier's Civilization VI, prowadzona przez redakcję civ.org.pl - największego serwisu poświęconego serii gier Civilization.

Na naszej stronie znajdziesz (działy rozgrywek w trakcie przygotowań):

Rozgrywki Rankingowe - to rywalizacja zawodników w trybie MultiPlayer, w której to zawodnicy po rozegraniu meczów zostają nagrodzeni punktami do klasyfikacji rankingowej.

GotM to rodzaj konkursu, w którym uczestnicy współzawodniczą ze sobą grając na wcześniej przygotowanej mapie. Rozgrywka toczy się w trybie Single-Player, a zatem porównuje się wyniki "pośrednio", np. poprzez punktację w grze albo rok, w którym osiągnęło się wyznaczony cel.

Sala Chwały - miejsce, w którym możesz rywalizować "korespondencyjnie" z innymi graczami w trybie Single-Player. Wybierasz jedną z dostępnych map i próbujesz ukończyć ją z jak najlepszym wynikiem punktowym. Większa ilość punktów oznacza wyższe miejsce w Sali Chwały.

Łowcy Achievementów - lubisz odblokowywać osiągnięcia ukryte w grze? Zmierz się z innymi! Zdobądź wszystkie achievementy szybciej niż pozostali!
POPULAR DISCUSSIONS
21 Comments
MGSylvester11 Mar 31, 2020 @ 8:49am 
Yeh we have lots in Common the light is shining everywhere.Building and Construction GULAG for hard work was intresting as well.We also Pray as well being Civilized being Decent. For all Our Crusing Around Unions of Peace and Prosperity & All The Decent Solidarities up there Peace Baby.😁🦊🤑
VBroDzioWstajeSkolan Mar 11, 2020 @ 9:08am 
Siema gra ktoś dluzysz meczyk dziś wieczorem? Ja już mam 1 osobę im więcej tym lepiej :D
Infamous Gentleman Jan 3, 2020 @ 2:51am 
Jakby ktos chcial pograc to dodajcie do znaj i napiszcie priv:)
Kakaokoks Jan 30, 2019 @ 10:37am 
elo gra ktoś?
Dracox Nov 2, 2017 @ 2:34am 
Witajcie. Ma ktoś ochote jutro wieczorkiem pograć w multiplayera ?
Kalbur Apr 21, 2017 @ 7:54am 
Grywamy zazwyczaj 4-6 osób. Kady na każdego, Pangea, szybka rozgrywka. Jeżeli ktoś miałby ochotę, proszę niech doda mnie do znajomych.
0
IN-GAME
7
ONLINE
23 IN CHAT
Enter chat room
Founded
October 18, 2016
Language
Polish
Location
Poland