STEAM GROUP
63rd Regiment of Avaria 63rd.
STEAM GROUP
63rd Regiment of Avaria 63rd.
1
IN-GAME
9
ONLINE
Founded
October 19, 2023
Language
Turkish
Location
Turkey 
ABOUT 63rd Regiment of Avaria

63rd Regiment of Avaria

Hakkımızda

63rd Regiment of Avaria ailesine hoş geldiniz! Klanımız, Napoleonic Wars DLC'sinde bir araya gelen samimi, saygılı ve disiplinli bir topluluğun adıdır. Klanımızda her biriniz, sadece bir üye değil, aynı zamanda ailemizin bir parçasısınız.

Burada bulunmanın temel nedeni, birlikte oyun oynamak ve eğlenmek olsa da, 63rd Regiment of Avaria, daha fazlasını sunar. Biz, saygıyı, ahlakı ve disiplini önemseriz. Klan içinde birbirimize saygı göstermek, dürüstlük ve disiplin klanımızın temel değerleridir.

Savaş alanında, rakiplerimize karşı centilmenlikle davranmayı ve kurallara uymayı hedefleriz. Klan içinde ise, her bir üye değerlidir ve kendi şeklinde katkıda bulunur. Klanımız, her birinizin özgün becerilerinizi ve kişiliğinizi ortaya koyduğu bir yerdir.

Daha fazla zafer, daha fazla macera ve daha fazla eğlence için birlikte yürüyüşümüzde sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Klanımıza katılarak, bu ailedeki yerinizi alın ve birlikte büyüyelim.

Klan Hikayesi;
Avar İmparatorluğu, uzun yıllardır savaşın ve fetihlerin merkezi olmuş büyük bir imparatorluktu. Ancak, Avar İmparatorluğu'nun kuzey sınırlarındaki savaşlar sona erdikten sonra, İmparatorluk içinde bir grup cesur ve sadık asker, 63rd Regiment of Avaria olarak bilinen bir klan kurdu. Bu klan, imparatorluğun dış sınırlarına Fransız kültürünü ve tarzını getirmek isteyen bir grup vatansever askerden oluşuyordu.

Klan, Avaria'dan uzaklarda bulunan Fransa'nın tarihini, sanatını ve askeri stratejilerini inceleyerek kendi kültürel kimliğini oluşturdu. Avaria'nın kıyafetlerini ve bayraklarını Fransız mavi-beyazı ve trikolör ile değiştirerek, 63rd Regiment of Avaria'nın Fransız kültürüne olan bağlılığını gösterdi.

Klanın lideri, General Henri de Avaria olarak tanındı ve kendisi Avar İmparatorluğu'nu Fransız idealleri ile birleştirmeye kararlıydı. Klan, savaşlarını büyük ölçüde Napolyon döneminin askeri taktikleri ve stratejileri üzerine inşa etti ve savaş alanlarında gösterdikleri cesaret ve yetenekleri ile ün kazandı.

63rd Regiment of Avaria, imparatorluğun Fransız etkisini taşıyan bir kuvvet olarak tanındı ve savaşların ortasında bile zarafeti ve asaleti temsil etti. Aynı zamanda, imparatorluğun sınırlarını genişletmek ve düşmanlarını püskürtmek için sık sık göreve çağrıldılar.

Klanın , Avar İmparatorluğu içinde Fransız kültürünün bir sembolü haline geldi ve 63rd Regiment of Avaria, sadece savaş meydanlarında değil, aynı zamanda imparatorluğun kültürel zenginliğini artıran bir unsur olarak da önemli bir rol oynadı.

Başarılarımız

- LM Turnuvası 2'ncilik - 26 Kasım 2023

Bağlantılarımız

Youtube
Discord [discord.gg]
FSE [www.fsegames.eu]
TaleWorlds [forums.taleworlds.com]
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (1)
RECENT ANNOUNCEMENTS
22.00 Empire Event
7 Comments
TayyarAğa Mar 24 @ 3:22am 
onlar arkadaş şimdi banaaaa
[92e] Cezzar Pasha Mar 24 @ 3:03am 
yarım kalan sigara boş şişeyle yan yana
[92e] Cezzar Pasha Feb 16 @ 6:31am 
olum cok baratheonlu var burada asacam hepinizi
TayyarAğa Feb 2 @ 5:10pm 
sv gitti ne aq nere gidiyo
[92e] Cezzar Pasha Jan 31 @ 8:27am 
#HAMZATSIZKAPATILSIN
[SPC]HamzAtsiz Jan 15 @ 8:35am 
sw gitti
1
IN-GAME
9
ONLINE
31 IN CHAT
Enter chat room
Founded
October 19, 2023
Language
Turkish
Location
Turkey